• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Prosím o radu ohledně nastavení soukromí v Aplikacích a hrách... když všechno odškrtám pryč, bude to mít nějáký vliv i mimo Aplikace a hry. Například že moji přátele neuvidí mé fotky ?


    A ještě tady...věci co sdílí ostatní, když dám pryč "fotky a videa na kterých jsem označen" tak mě lidé neuvidí označeného na fotkách co mají u sebe moji přátelé a já jsem na nich označen ? Jinak mám vše uzamčené, jen tohle od samého začátku moc nechápu. Díky a sorry pokud se tu takovéhle dotazy neakceptují.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    tak ten dotycnej to zkusil a napsalo mu to ze zadost o pratelstvi byla poslana
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Facebook ignores country laws on alcohol, sets pages to 21+ | Facebakers.com
    http://www.facebakers.com/blog/29-facebook-ignores-country-laws-on-alcohol-sets-pages-to-21/
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    DHA: aha, no já to pak nezkoušel, protože mi tak nasral že bych ho musel umlátit jak ho potkám, tak to pak už nevim kde by mohla bejt chyba...
    DHA
    DHA --- ---
    RACHETIK: To nevím, já jsem omylem kamaráda smazala a zase jsem ho hned požádala bez problémů.
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    CLUBEER: já mám takovej pocit že když sem si kdysi někoho mazal z přátel, tak mi to tam hodilo hlášku že již nebude nikdy možné o přátelství znovu požádat, takže to zkuste obráceně, ať si tě přidá on/ona
    DONALD
    DONALD --- ---
    nezablokoval sis ho (pres ignore)?

    jen napad, nemam s tim zkusenost.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    mam problem nekoho sem si smaznul a ted kdyz se chcem zas spojit tak to pise ze se nejde s profilem spojit. co s tim
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    PHRANKY: účet - nastavení účtu-deaktivovat
    PHRANKY
    PHRANKY --- ---
    jak je mozne rozblokovat ucet, nebo aspon zrusit? diky za info
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MARDUK: Ok, myslim ze to zvladnu :)

    Me spis slo o to jak to udelat, ale kdyz to nekolik lidi nezavisle nevi, tak to asi fakt nejde.
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    OTAVA: tak sa budes musiet naucit zit bez FarmVille:) sry, neviem Ti takto dalej pomoct...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MARDUK: Link na FarmVille je urcite platny :)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    OTAVA: a je urcite ten link platny?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Mimochodem, facebook je komunitní server?? Zvlášť když je tam "každej"..?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MARDUK: ale jak, kdyz se nemuzu na stranky te plaikace vubec dostat ? Nechce me to tam pustit opravdu urputne :)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    si musis asi pridat znova
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HITOMI: Kdyz si tu aplikaci odstranis, tak tam neni videt
    ;)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    OTAVA: Account - Application Settings
    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam