• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    FANAE
    FANAE --- ---
    Taky vam zmizel celej ten levej panel, nebo je to zase jenom u mne?
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    _JOAN_: Stránka imho jen tak změnit nejde. Budeš muset napsat e-mail.
    _JOAN_
    _JOAN_ --- ---
    ahoj, prosím o rychlo radu - jde změnit název vytvořené stránky? Zatím jsem to nenašel a je to docela urgent ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ha super!..diky..toho prizpusobit sem si tam nevsiml
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jak si prosimvas u nekoho omezim aby mi nevidel zed..ale jen informace..nezobrazovaly se mu moje fotky apod?...nechci si ho mazat z pratel a nechci aby to bylo pro nejakou skupinu..jen pro jednotlivce...Diky
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    VDFLAT: Nezmizi.
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    Má někdo zkušenost, co se stane s událostí, kterou jsem založil, když si smažu účet? Zmizí, nebo se jí to nedotkne? Díky!
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    M1C4A1: ale tady nejde o zprávu, nýbrž o pozvánku na akci .. nevadí, něco jsem vygooglil, jestli to jde nebo ne nechám na jeho vyzkoušení ...
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    To bude asi účel, proč to nejde. Ve skupině je "Message all members" (může to dělat jen admin), fanouškovská stránka se zobrazuje v news feedu uživatelům.
    Jen ať si kliká.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    TARMAQ: nemám tušení co to bylo, ale vim, že jsem na to někde už narazil, jak se to používá v praxi to zatim nevim .. známej má skupinu svého klubu a potřebuje poslat pozvánku na akci asi 1000 fanoušků, ale označovat je všechny je asi opruz ...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    DEEJAYY: myslis takovy ten hnusny javascript, ktery rozesila spam aniz by o tom uzivatele vedeli?
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    jednu dobu fungoval nějaký kód který uměl rozeslat pozvánku všem ve skupině (přátelích), je stále něco takového?
    EKSRR
    EKSRR --- ---
    http://www.allfacebook.com - sice sem tady vyfiltroval jeden link, ale ten byl na konkretni clanek.... Nicmene jedna se o web se spoustou uzitecnejch tipu, nejen k tomu, jak tunit FB pages podle aktualnich FB verzi.
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    HADIAK: ehm...ženská no :D až budu mít víc času tak na to mrknu, snad to bude tim...díky ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    DZEJN_A: je to nastavenie prehliadaca. napr opera ma na to taky pekny buttonik hore vedla url ;)
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    HADIAK: a kde to je prosim tě? je možný, že jsem to přehlídla :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    DZEJN_A: vypnute zobrazovanie obrazkov? :)
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    čauky chci se zeptat...děda se asi v důchodu nudí nebo co a zaregistroval se na fb...v poslední době se mu nezobrazuje profilovka, profilovky přátel na jeho účtě a ani obrázky jak má na profilu takové to ,,líbí se mi,,...nevíte čim to může být?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    M1C4A1: dik.


    M1C4A1: ano :/
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Poslední dobou mám strašně rozdrbaný aplikace, někdy se ani nepustí (timeout). Máte to někdo podobně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam