• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    OFFINKAA: ok, ale od Pavla Kočičky jsem očekával víc + nevím, kde se tam vzal renonc, že Ataxo Social Insider je tu pár dní ;)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MICHIGAN: Ctrl + kolečko myši na zvětšení fontu, pokud ti to vadí...
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    RICKOUS: Edit page -> nad Basic Information máš Manage Permissions, tam potom Default landing tab (jde nastavit jen pro ne-fanoušky, stávající fanoušek přijde vždy na Wall)
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    HURDA: ne na osobnim profilu ale na fanpage
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    co říkáte na tohle:
    Když vám nafackují přátelé | EKONOM.IHNED.CZ - téma ekonomu
    http://ekonom.ihned.cz/c1-47729750-kdyz-vam-nafackuji-pratele
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    MICHIGAN: Presne, se spousty lidma jsem se shodl, ze se to neda cist.
    HURDA
    HURDA --- ---
    RICKOUS: Na osobnim profilu to neudelas a do konce roku zmizej taby z profilu uplne
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    hmm, koukam, ze uz nejakou dobu se mi veci ve feedu zobrazujou malinkejma pismenkama, to byla zas v posledni dobe nejaka stylu nebo co? kdo to ma ted lustit..
    (predpokladam, ze se to asi neda nikde nastavit?)
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Mohl by mi někdo prosím poradit jak bych mohl nastavit na svojich strankach aby se jako prvni zobrazovala stránka soundcloud místo zdi ?
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Jak si uložit celou zeď? Resp. do .hmtl.
    Chci tam mít úplně všechny příspěvky a historií profilu (a nechci se proklikávat na začátek)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    ADAMM: dneska jsem opět využila klábosení...fakt super služba. Co váš Insider, valí? Je zájem? Už máte ceny? :-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ID Bard a náš výzkum Twitteru a FB: http://slidesha.re/apyydg
    kolik lidí je kdy on-line a co a kdy píšou? :) víc dat bude následovat... však máme 100+ milionů statusů/komentářů/atd z FB...
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    ahoj, poradi mi nekdo ?

    jde nejak hromadne odznacit se na fotkach ? ne jednu po druhy .
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    XUS
    XUS --- ---
    DEEJAYY:
    ADAMM:
    diky!
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    XUS: 25 a je to pro stránky. tady: http://www.facebook.com/username/
    pro skupiny to imho možné není.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    XUS: to jde až když máš určitý počet fanoušků ... (možná 50?), pak tuto možnost budeš mít přímo v nastavení stránky ...
    XUS
    XUS --- ---
    ahoj. vite jakym zpusobem se da na fb pojmenovat skupina nebo stranka aby pak byla adresa www.facebook.com/jmenotyskupiny ?
    diky
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    M1C4A1: Win XP
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    PETGRIDUS: A Linux nebo Windows? Protože ten novej uploader je Flashovej, je možný, že Linuxová verze Flashe to prostě neumí.
    A dělá mi to jak doma na Gentoo Linuxu, tak i v práci v Ubuntu. Prostě ten progress bar dojede po dlouhé době až na konec, ale obrázek se neuploadne a neskončí to s tlačítkem Done, furt tam mám Cancel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam