• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    NaH1 » Facebook aplikace a záložky už jen pomocí iFrame
    http://blog.h1.cz/facebook-aplikace-a-zalozky-uz-jen-pomoci-iframe/
    EKSRR
    EKSRR --- ---
    hledal sem ted kod ty fb modry a nasel sem docela zajimavej clanek:

    Why is Facebook so Blue in Color?
    http://www.labnol.org/internet/why-facebook-blue-in-color/17811/
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    U toho novýho profilu se nejde nikde dostat k odkazům, co jsem dával na svou Zeď? Pěkně trapný teda.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    LEON_CHAMEAU: to jsou skupiny - aka Groups. Já a MARDUK jsme mysleli Friend List - což si nastavíš seznam lidí, a ti mají pak např. povolené nebo zakázané vidět určité informace (fotky, na kterých tě někdo otaguje). Pokud SHEALA mluvila celou dobu o skupině, tak se omlouvám, že jsem to nepochopil :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    ADAMM: Nech povie Sheala, ako si tych ludi vyselektovala. Ja tam mam skupiny, kam som sama nevstupila, ale kam ma nahodili znami podla svojho nastavenia. Mozno sa mylim.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    LEON_CHAMEAU: to jsou skupiny - to jasně. my se tady bavili o seznamech, to je něco úplně jiného :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    ADAMM: HURDA: Na home vlavo pod infom mam skupiny, kam ma pridali znami.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    SHEDLO: je to blbost, akorat zpusob jak tahat z uzivatelu osobni data
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    já vim, že se to tu asi řeší pořád, pardon za lama dotaz, ale znovu se objevily další aplikace na FB "sleduj, kdo se dívá do tvého profilu" či "statistiky návštěvnosti", ale FB to stále nedovoluje ne? Je to šméčko nebo už člověk může sledovat, kdo se mu dívá do profilu či alespoň statisticky sledovat návštěvnost?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    brejden

    mame firemni facebook a zatim jsem ho nerozjel na zadne telefon aplikaci ... ani na windowsech ani pres javu ani pres android ani pres iphone ... prihlasti se prihlasim ale neni tam ani zed ani info nic ...

    predpokladam (pac face osobne vubec neresim) ze to tak asi ma byt ale neni nekde nejaka app nebo nejake sollution jak na firemni face z mobilu?

    diky
    HURDA
    HURDA --- ---
    LEON_CHAMEAU: mě taky
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    LEON_CHAMEAU: na Facebooku? to by mě opravdu zajímalo kde?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LEON_CHAMEAU: hehe, to je to co sem potrebovala vedet :-)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    SHEALA: No ja vidim, do akeho zoznamu si ma pridali priatelia, tak podla nazv sa mohol dovtipit ;)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ADAMM: jo to dava smysl :-) nene nemaj vyssi opravneni, tenb seznam ma ucel, ze jen si je chci vypsat vsechny ty co me zajimaji, pac s nima komunikuju nejvic. A nechci aby se mi tam pletli lidi co sou jen "kontakty", nebo se kteryma prevazne hraju Vampire Wars :-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    SHEALA: zvenku vidět nejsou... nicméně facebook "chytře" ukazuje každému ty lidi, na které se předtím díval... a obráceně, takže to může být tím. samozřejmě pokud nemáš pro různé seznamy lidí jiná oprávnění, to by mělo ještě vyšší váhu :)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    SHEALA: nema ten zoznam ludi, ktorych mas fakt rada, nejake vyssie visibility options a pod. ?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    stala se mi takova vesela shoda okolnosti
    vcera sem si jednoho konkretniho cloveka pridala do seznamu lidi, ktery mam fakt rada, a dneska mi ten clovek acne vsecko komentovat a lajkovat :D
    jesli mi neunikly njaky data:D
    protoze... ty seznamy sou jenom pro me , resp zvenku do nich neni videt? doufam :-)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    social media v roce 2010 a výhled do roku 2011... velmi velmi solidní: http://www.web-strategist.com/blog/2010/12/09/slides-social-business-forecast-2011-the-year-of-integration-leweb-keynote/

    pro mě osobně vyvrcholení vynikající LeWeb konference - všechno si to můžete prohlédnout i on-line, bude to postupně zde: http://www.youtube.com/user/LeWebParis
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    BLACKX: diks
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam