• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    TK_
    TK_ --- ---
    OFFINKAA: dvakrát třikrát za týden, pár minutek...
    To nešimrá, to bolí.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    ADAMM: na tento popud jsem si našla dostupné antistránky jako "facebook je zlo", "Facebook - mor, kterého se nezbavíte", "Zlo má další jméno - facebook" a našla jsem:

    YouTube - Facebook je prosete zlo!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=4FQj2GEVM3Y


    Už mě taky začíná šimrat v břiše.

    ADAMM
    ADAMM --- ---
    OTZ: nevím co to je, ale mám šimrání v břiše!!! asi tasemnice.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    OFFINKAA: Facebook je součástí New World Order. stejně jako chemtrails, ale ještě nebezpečnější. z monitoru na tebe vyzařují specifické částice, které způsobí, že budeš poslušnější ovečka a židozednářští spiklenci pak budou o tobě vědět všechno! a pokud tuhle zprávu nepošleš okamžitě všem kamarádům na nyxu, tak bude v roce 2013 konec světa.
    OTZ
    OTZ --- ---
    OTZ
    OTZ --- ---
    Navíc mám takové nemilé tušení, že se z FB brzy stane něco úplně jiného. Jelikož se na Fakebook každým dnem přidává stále více oveček, je tu vysoká pravděpodobnost, že až databáze obsáhne maximum možných uživatelů a shromáždí o nich maximum osobních informací, něco se stane. Nedokážu přesně popsat co se stane, ale zlověstné šimrání v břiše (které se dostaví vždy, když se téma přesune k Facebooku) dává tušit, že to bude něco, co se žádnému uživateli nebude líbit. Něco jako virtuální otrokář Big Brother sahající ovšem až do reálných sfér. Moderní sociální inženýrství a promyšlenější FB aplikace tomu nasvědčují.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    OTZ: na co? :-)
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    OTZ: dobrý je i ta diskuze pod článkem ;-)
    OTZ
    OTZ --- ---
    hmmm..však počkejte
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    OTZ: jojo, je to kekel. každý má takový život, jaký si ho udělá. každý má takový facebook, jaký si ho udělá. tvrdit jako autor "Profil na FB je vlastně taková vizitka nebo chceš-li důkaz toho, že jeho majitel patří mezi půl miliardy hloupých a tupých oveček. Takový veřejný certifikovaný doklad toho, že je uživatel neskutečný hlupák a ubožák a patří mezi lůzu." - to se radši kousnu do jazyka. ten článek je jen vizitka, nebo chceš-li důkaz toho, že jeho majite patří mezi paranoidní ublížence, který se musí vymezovat vůči ostatním, aby dokázal jakousi svou převahu a je velmi dobrý v paušalizování. chudák, měl by radši vůbec nebýt na netu, protože to je potenciálně velmi nebezpečné a může ho někdo sledovat!!

    já jsem paranoidní až na půdu a právě proto se Facebooku vůbec nebojím. protože skutečné hrozby jsou úplně jinde... :)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    OTZ: co k tomu říct, že?
    ..."já bych ty internety zrušila":-).
    ..vůbec mě nepřekvapuje, že jsou tady i lidé, kteří nemají FB a brojí proti němu a démonitují ho a nadávají na něj. Myslím, že je to tak trošku v každé době.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    V sousedním klubu už jsem se pochlubil - zajímavá aplikace od Schweppsu vám umožní snadno si udělat zábavně propojenou profilovku s pěti fotkami (když tedy máte nový profil)...

    Schweppes Facebook app to hack your profile / Schweppes má novou aplikaci na vytuněný FB profil - zbiejczuk's posterous
    http://zbiejczuk.posterous.com/schweppes-facebook-app-to-hack-your-profile-s
    POCHVON
    POCHVON --- ---
    když si tohle dáš do statusu, tak to budeš mít ve statusu. Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu.. =D
    OTZ
    OTZ --- ---
    dtto:)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: dal jsem si :D
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Každých 60 sekund uplyne v Africe 1 minuta. Dej si toto do statusu jestli máš rád guláš !
    OTZ
    OTZ --- ---
    HADIAK: vole:)) nemam..myslim jako prazsky metro, prolinani virtualniho a fyzickyho prostoru. nejspis jde o jakysi upozorneni..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: ked mas metro vo friends, tak preco ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam