• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    KOZAROZA
    KOZAROZA --- ---
    ahoj, netušíte jak mám na stránku, které sem správcem (ne od jejího založení) přidat oddělení s fotkama?na mým pofilu to tam mám a navíc je tam ikona s + přes kterou se to dá jakýkoliv další přidat, ale na té správcované stránce to vůbec není. zkoušela sem všechno možný a nic...díky
    OTZ
    OTZ --- ---
    zavadejici nazev, hezkej klip.
    Zrušte si Facebook - Autor: ruda, Video na Stream.cz (ID: 548998)
    http://www.stream.cz/video/548998-zruste-si-facebook
    SITH
    SITH --- ---
    OFFINKAA: nj, neudelas nic
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    ježiš ať už ty lidi neklikají na ty falešné spamové viraly...:/
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    M1C4A1: Musis kliknout na tu sipicku u Nejnovejsi, proklikat se do nastaveni a tam je zaskrtavatko ve smyslu "Zobrazovat jen prispevky od lidi, se kterymi jsem v kontaktu," a to musis odsktrnout.

    Btw opet krasny vymysl - zmena bez jakehokoliv ohlaseni, a jeste to je defaultne zapnute...
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Na jiným počítači to údajně dělá to samý, takže to nebude cookies ani nějakým virem.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Už se někdo setkal s tímto? Jak se toho zbavit, co může být špatně?
    OLA44
    OLA44 --- ---
    OLA44: tak uz jsem to nasel, je to od stejnych lidi jako booktracker :D
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Ahoj, nevite jestli je na FB nejaka aplikace podobna BookTraceru nebo Movies ale zamerena na hry? Aby to postovalo co hraju, pripadne hodnoceni.....dik
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    poslal jsem ucastnikum svyho eventu (cca 140 lidi) zpravu a po nekolika hodinach nikomu nedosla. je to normalni?
    HANNA
    HANNA --- ---
    LEON_CHAMEAU: díky moc!
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    "Facebook changed the way it displays on your profile when you "Like" a link - it shows a photo and excerpt now. Like is the new Share."
    NAILER
    NAILER --- ---
    podařilo se mi omylem vyřadit nějaký autorizovaný zařízení (jak posílají emaily, kde se člověk přihlašuje na FB) - dá se to nějak vrátit?
    HANNA
    HANNA --- ---
    GHOSTSTALKER: google používat umím, ale aplikace, kterou ti nabídne, je nefunkční
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    HANNA: Ta aplikacia, ktoru vyhodi vyhladavanie, skoncila v 2009, kedze nebola vyvinuta priamo last.fm. Ak najdes (alebo niekto z klubu) funkcnu alternativu, budem vdacna aj ja.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    HANNA: Tos ovsem musela hledat hooodne dukladne...

    last.fm facebook app - Vyhledávání Google
    http://www.google.cz/search?q=last.fm+facebook+app
    HANNA
    HANNA --- ---
    nevíte prosím, zda a jak lze propojit facebook s last.fm? myslím tím, aby se moje aktivity na last.fm zobrazovaly na wall?
    kdysi jsem to zahlédla u jednoho ze svých fb přátel a teď se neúspěšně snažím hledat. díky za případné rady.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    uff, tak nastesti staci smazat atribut "&theater" z linku a je vse pri starym.
    ale designove je to hrozna vec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam