• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SITH: jj videl som, ze je to chrome. dake css v cache asi nehrozi, ze? prip. user css...
    SITH
    SITH --- ---
    HADIAK: na firefoxu mam jen fcb purity, na chrome nic nemam (ten pics byl z chrome na ntb)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mate prax s reportovanim userov? teraz som to skusil a pripada mi to dost primitivne a hlavne nefunkcne (ide mi o ukradnutu profilovu fotku, na mejly dana osoba neodpoveda, tak som testol report).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SITH: pouzivas na KK daky user script?
    SITH
    SITH --- ---
    takež nějaky rady jak to dat pryc nejsou, :(
    SITH
    SITH --- ---
    VECTOR: no právě :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    SITH: jaktoze tam mas na liste cudlik "najit pratele"? bych cekal, ze kazdej bude mit ten fb stejnej
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    je mozne na facebooku nekomu omylem zablokovat pristup na wall, ale ponechat v pratelich pri nejake manipulaci s tim novym chatem?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nejake to mas chrome... :)
    SITH
    SITH --- ---
    nekdo napad proc mi nejde odstranit ta lista vpravo? tu novinku chatu jsem odstranil pred nastaveni, ale lista s updatem statusama ostatnich lidi mi odstranit nejde. Je namisto toho jak byly driv reklamy a akce, viz priloha:
    FILUS
    FILUS --- ---
    Už nejde linkovat z FB ???
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ADAMM: Fajn nápad chválím!
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    http://www.facebook.com/Opravna

    Zatím taková "beta" našeho pokusu o pomoc zejména živnostníkům... Uvidíme, jak se to rozjede, máme okolo toho nějaké větší plány, teď jsme to jen spustili, aby nás to donutilo makat :) komenty vítány...
    N_I
    N_I --- ---
    prestali se me ukazovat komentare lidi k fotkam...proc? netusi nekdo?
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    MARASAN: Jestli si dobře pamatuju tak v kategoriích, které pak vyplňuješ do záložky informace. U lokální firmy, tam máš víc políček typu otevírací doba...atd. Alespoň takhle to myslím dřív bývalo - opravte mě pokud se mýlím.
    OTZ
    OTZ --- ---
    asi jako mezi ufonem a O2
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    chci zaregistrovat firmu na FB, jsou tam dve moznosti - lokalni firma a pak velka firma. Jakej je mezitim pak (ve strucnosti) rozdil ? dik.
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    JAMES_DICK: Do par dnu by to mela vyresit nova verze Better Facebook pluginu.
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    SITH: potrebuju taky. je to sileny,neprehledny,debilni
    SITH
    SITH --- ---
    nějaká rada jak nevidět ten bordel na pravé liště? ala novinka na fcb, fb purity zatím nepomáhá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam