• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: a [Share] funguje? :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    zasr. toto, proč napíšu příspěvek jak debil a na "sdílet" prostě nejde kliknout?
    YARARA
    YARARA --- ---
    všimli jste si taky už?!?!
    včera si mě přidala jedna kamarádka mého kamaráda... zaprvé v oznámeních přátel se neobjevilo nic, všimnul jsem si toho náhodou... tak jsem to v klidu potvrdil, páčto toho člověka znám... a dnes mi přišlo toto... a to už mi bylo jasné o co jde... zvlášť když vim, že umí německy, nikoli anglicky :o)

    Lenka
    hi

    Wojtíšek
    cau

    Lenka
    Wanna laugh ? )

    Wojtíšek
    yes

    Lenka
    http://tinyurl.com/1670252586-html

    a spolubydlící mi na to řekla, že se jí to stalo před pár dny taky... takže řek bych, že nebudem jediní...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    HONZIK_HAPPY: Vsimla som si ze dole pribudla moznost chat schovat. V pravom dolnom rohu.
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    MYJKA: tyjo ja jsem z toho porad zmatena , protoze na xp se mi tvari jinak nez na sedmickach :o)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    FB zase vratil stary chat?
    TOM
    TOM --- ---
    GHOSTSTALKER: těžko říct - jako "spammy" nebo "abusive" to mohl označit kdokoli

    neměl by být problém vyzkoušet - sdílet odkaz na stránku, nechat ho jednou osobou z přátel označit jako spam, a zkusit kýmkoliv jiným tentýž odkaz sdílet taky
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    ani když se tečky nahradí slovem dot :)
    YARARA
    YARARA --- ---
    GHOSTSTALKER: hezké, hezké...
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Facebook se zase jednou pustil do cenzury... zkuste sdílet odkaz http://usdebt.kleptocracy.us/
    ELECTRIC_COWBOY
    ELECTRIC_COWBOY --- ---
    mám otázku: mám firemní stránku na FB a potřebuji pozvat fanoušky této stránky na určitou událost. Jak udělat, aby těmto fanouškům přišla běžná pozvánka? Jde to vůbec? Protože pozvánka přijde pouze mým osobním přátelům....
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Anonymous 5. listopadu zničí Facebook, hlásí anonymní video - Živě.cz
    http://www.zive.cz/bleskovky/anonymous-5-listopadu-znici-facebook-hlasi-anonymni-video/sc-4-a-158316/default.aspx
    EVIE
    EVIE --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    EVIE: urcite ta to presmerovalo na stranku KK?
    EVIE
    EVIE --- ---
    Taková divná věc dneska ....

    Přišla mi sms, odesílatel FACEBOOK a žádné číslo, v sms byla žádost o přátelství od člověka, kterého už v přátelích mám a web adresa, která po zadání do prohlížeče přesměrovala na logovací stránku FB, kde byl můj mobil a chtělo to registraci. Pak tam ještě stálo, pokud tyhle smsky nechci dostávat, ať odpovím STOP, což bez čísla těžko.

    Navíc jsem na FB svůj mobil nikdy nedávala, ani z mobilu nechodím na net.

    Stalo se to ještě někomu? o co jde?
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Zdravím.
    Mám problém s primární sítí na FB.
    Jsem v jediné síti (network). Chci jí smazat, nechci být v žádné.
    Smazat jdou ale jen sítě, které nejsou jako primární. Tudíž mi připadá, že jakmile už v jedné síti jsem, už nikdy nebudu moct v žádné nebýt, protože vždycky jedna bude primární a primární nejde smazat.
    Neznáte někdo způsob, jak smazat primární síť a nebýt v žádné?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    hmm, takze nejlepsiho vysledku dosahnu asi zkousenim.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    MARASAN: no jednak je ta sirka 180px, ne 200px a druhak to fb proste optimalizuje
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MARASAN: KK = ksichtoknizka :)

    KK *vsetky* obrazky nanovo prekodovavava.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HADIAK: KK ? kvalita komprese? Pouzil jsem velice maly obrazek (200x89), doufaje, ze pak komprese nehraje roli. Asi nikdo moc nevi, co FB s obrazkama dela, ze?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam