• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    GEGI: levej? nemyslis spis pravej?:)
    GEGI
    GEGI --- ---
    ahoj, nevíte někdo, jak zamezit tomu, aby se v bočním levém sloupci zobrazovaly moje příspěvky typu "uživateli XY se líbí fotka uživatele YX"? Dříve to šlo ze zdi skrýt.. (i teď to na zdi nemám, ale v tom levém sloupci ano) Nejde mi až tak o soukromí, jako o to, že kdybych třeba prohlížela album a všude komentuju fotky, nebo něco podobného, tak to všem vyskočí třeba 15x za sebou.

    Doufám, že jsem srozumitelná, a že už se to tady neřešilo..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ
    OTZ --- ---
    HADIAK: trochu mám obavy, že časem bude..

    tady o těch mobilech:
    Operátoři nemají uchovávat údaje o tom, komu a kdy voláte, rozhodl soud – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/229402-operatori-nemaji-uchovavat-udaje-o-tom-komu-a-kdy-volate-rozhodl-soud.html
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: nj, tak to mas stastie, ze KK nie je povinne :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    NYX: taky si myslím, ale slovensko je fízlstán

    HADIAK: a i kdyby, operátor to skladuje pro potřeby orgánů činných v trestním řízení a vydává na povolení soudu oproti FB kterej to bude skladovat dokud mu budou kapacity stačit, prodávat tomu kdo dá víc a samozřejmě bez tvýho svolení i vědomí..úspešně přebírá roli big brothera a ze zákazníka se stal produkt na prodej..I´m just not an article..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NYX: sice to az tak nesledujem, ale neviem o tom, ze by to neplatilo.
    NYX
    NYX --- ---
    HADIAK: tohle se u nas snad nedavno zrusilo, ne?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: aha... a vies, ze operator zo zakona musi skladnovat vsetko tusim 2 roky? ;)
    to je mozno aj viac dat ako co natukas do KK...
    OTZ
    OTZ --- ---
    HADIAK: no samozřejmě mam ale na tom tě fízli fízlujou jenom když potřebujou a maj povolení..kdežto FB tě fízluje vždy a všude aby to moh prodat a to je rozdíl
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: tak to hadam, ze nemas ani mobil :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    HURDA: já nejsem hater ale fízlovat se nenechám
    HURDA
    HURDA --- ---
    OTZ: Haters gonna hate
    OTZ
    OTZ --- ---
    je načase z FB zmizet

    Nový Facebook, aneb konec soukromí « PCDAYS Magazine
    http://www.pcdays.cz/2011/09/24/novy-facebook-aneb-konec-soukromi/
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    souhlas, ale trba pro slepce e ot uzadn alternativa, f sice jde ovlada i pres hlasovy odecitace, ale chat prose blindfriendly neni, stejen jako soucasn podoba pozvanek. :-( kdy clovek nema sanci odklikat vsechny vybrane host, neb se cely seznam patel proste uz nezobazuje, od jistedoby.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BEATMAN: ano, tiez ficim na mirande, obcas je tych 90% ale malo a tych 10% proste chyba.
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    Určitě funguej miranda, používám icq přes mirandu, fb chat funguje, taky ovšem tak na 90 procent, ale je o ověřené. :-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JAKUZE: jabber. ale aj to len tak na 90% :)
    JAKUZE
    JAKUZE --- ---
    mam totalně vyjebanej chat,má někdo rady na něco co funguje?
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    je nejaky kod pro zaslani pozvanky vsem svym pratelum?
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    CLUBEER: Zvlastni to neni, proste porusujou pravidla stejne jako firmy, ktery vyhlasujou souteze "poslete fotku a ta s nejvetsim poctem likes vyhra" :) Takovejch je tu plno a sem tam se sejde dost nahlaseni na to, aby danyho uzivatele/page facebook zamazl. Page je pro firmu vhodnejsi, protoze ma statistiky, vlastni zalozky, nema limit na pocet fanousku atd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam