• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    LENCADLO: Pouze u FB se toto děje ? Smazání cache prohlížeče jsi provedl, doporučil bych zkontrolovat log z RISTu.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LENCADLO: prehliadac/system/antivirus?
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    nevím co dělat.po každém přihlášení na fb se mi účet do 15 vteřin odhlásí...netušíte někdo, jak se toho zbavím? napadá mě jedině , že celej počítač poletí oknem:)
    FORREST
    FORREST --- ---
    Mam nainstalovan Facebook messenger na Androidu a nova verzi se mi chce hrabat v SMS.
    Tusite nekdo proc tohle FB potrebuje? A nainstalovali jste si to?
    Predem diky za odpovedi
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    TUSIL: Medzitym som nasla. Diky. :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Mam app na FB v iPhone. K svojmu uctu mam vytvorenu stranku, ale ani zaboha nemozem najst kde prepnem, ze chcem pisat ako stranka a nie ako ja. Netusite?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    HADIAK: ď
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    POZITRON: normalne na home kliknes na * a tam mas "view as". hore napises meno a *tadaaa*.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    jak na facebooku zjistim, co kdo na mem proflu vidi? vim, ze to nejak slo, ale nepamatuju si jak, na facebook moc nechodim.
    PSYLA
    PSYLA --- ---
    kdyz nahazuju ruzne informace na moje fanouskoske stranky tak mi to pise tenhle nesmysl:
    potvrdit opetovne nacteni
    mate rozepsany prispevek. chcete tuto stranku opustit a zahodit tak svou praci?

    opravdu chcete tuto stránku opet nacist?

    a pak jsou tam dve moznosti
    nacist a zahodit

    at dam co dam tak nikdy mi to ten muj prispevek nezobrazi na te strance..proc tomu tak je kua?:)dik
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Myslíš toto ?



    PAPERBONSAI
    PAPERBONSAI --- ---
    Dobrá věc je spouštět facebook přes nějakou US proxy, tam jsou změny k mání dříve :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MUI: Systém zpráv je momentálně přepracováván, tak to bude IMHO spojeno s tím

    Facebook se chystá přepracovat Zprávy, budou se více podobat e-mailu
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JAMILLOS: imho po chvilke neaktivnost na KK strankach sa zacnes javit ako by si bol off (aj ked si prihlaseny).
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Chtěl bych se zeptat - jak to je se zalogováním na fb? Když si nezaškrtnu políčko "vždycky přihlášen" u vstupu a pak přejdu z fb na jinou stránku (bez zavření prohlížeče), budu tam vidět stále online? Je mi jasný, že se při zpětným vstupu na fb nebudu muset znova logovat, mně jde ale o to, jestli tam mezi tím budu stále vizuálně přítomen.
    Věc je totiž ta, že bych tam chtěl bejt vidět online jedině tehdy, když tam opravdu jsem, ale na druhou stranu se mi nechce tam pořád psát heslo...
    Cheers.
    EZDY
    EZDY --- ---
    děcka můžete mi pomoci? před chvilkou mi smazali už starší komentář "hitler did nothing wrong" - samozřejmě ironicky míněný, bylo to vlákno ČPS trollingu...
    co je zajímavé že jsem dneska postunul tohle:
    http://i.imgur.com/d8T6w.png

    co si o to myslíte? a mám nějakou šanci promazat všechno co "odporuje zásadám"?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    _ALBETH_: myslis "cover"? mam pocit, ze ne.
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    facebook zavadi kontroverzni polozku "seen by" k prispevkum do skupin:

    The new Groups 'Seen by' feature is the end of Facebook Groups anonymity [Update: Clarification from Facebook] | Digital Trends
    http://www.digitaltrends.com/social-media/the-new-groups-seen-by-feature-is-the-end-of-facebook-anonymity/
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    vyznáte se tu někdo v nastavování bezpečnosti ve facebooku? aktualizovalo se mi to teď na timeline a chtěl bych docílit, aby moje "homepage" na facebooku cizím lidem (ne přátelům) neuklazovala pokud možno nic. momentálně to ukazuje (jakýmukoliv člověku přihlášenýmu na facebook, byť nejsem ani "přítel jeho přítele") moje oblíbené stránky, odpovědi na ankety, účast na událostech, spřátelení se s někým... ideálně aby to ukázalo maximálně jak se jmenuju :)

    (dyštak pošta)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    sračka nekvalitní !

    sry! ;)
    TOM
    TOM --- ---
    TUSIL: jo, bylo to tím, muselo být .)
    udělalo se mi to defaultně u posledních asi deseti příspěvků - nastavilo se tam "custom" a hodilo to tam jednoho z přátel
    podotýkám, že samo - já nic :)
    zaráží mě, že když jsem šel logicky jako první po defaultním nastavení viditelnosti přípěvků, tak tam je jednoznačně "friends" - žádné "custom"
    a taky to, že tyhle "vadné" příspěvky už na "friends" nastavit nejdou dvojím kliknutím, ale jen přes custom - vyhodit toho člověka z přátel a hodit tam friends, a po potvrzení ještě odkliknout, aby tam nebylo defaultní "subscribed"
    tomu kámošovi, co se mi tam takhle záhadně objevil, jsem NIKDY nesdílel nic na zeď, nebo v soukromý zprávě
    nonic, záhada, teď už si to budu sakra hlídat, taky jsem na to blbec mohl přijít dřív - a já začínal od nejsložitějších věcí .))
    díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam