• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    DRSH
    DRSH --- ---
    KEVIN00: neblokujeme se.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRSH: Neblokujete se ...
    DRSH
    DRSH --- ---
    dotaz: s kamosem jsme si nemohli na facebooku posilat zpravy, resp. ja jsem mohl ale on kdyz mi chtel odepsat psalo mu to: You cannot reply to this conversation. Either the recipient's account was disabled or its privacy settings don't allow replies. Pritom ani jeden nejsme navzajem v blokovanych pratelich... Takze jsme zkusili postup ze se odebereme z pratel a ted se nemuzeme pridat do pratel - ja mu zadost odeslu a on ji nevidi, protoze me na fb vubec nemuze najit... NEMA NEKDO PODOBNOU ZKUSENOST PRIPADNE RADU? dotycny je na nyxu id MAESTRO_007 a je to dobry synek :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    nevíte, prosím, jak postupovat, když mi někdo hacknul účet na fb??
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KINGFISHER: ja to riesim vzdy ked mi nahodou daka zabludena pozvanka pride; dam rovno ignorovat celu aplikaciu a je klud.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    HADIAK: dal jsem notification settings a zrušil většinu, ale třeba Lucky slots a nějaký jiný věci tam nejsou...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KINGFISHER: odmietnes / zapnes ignorovanie.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    důležitej dotaz... snad nejdůležitější ze všech... jak kurva dosáhnout toho abych nedostával pozvánky na nějaký posraný farmvilly a podobný sračky ????????
    SOMEONE
    SOMEONE --- ---
    Zobrazuje se i u zprav lidem ktere nemam v pratelich "Seen Sat 0:30". Abych vedel ze si to precetl.
    A mohu nejak nastavit abych nebyl zobrazovan v mutual friends jak pro cizi lidi tak pratele?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KINGFISHER: novy tab?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    HADIAK: dobřeee...

    další otázka: dá se to nějak vyřešit (jinak než F5, nebo ctrl F5) abych neztratil ten už načtenej obsah newsfeedu?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    nenahrává newsfeed někdy... stává se to někomu? prostě scrolluju a najednou vidim že to jakoby nahrává další obsah a nakonec nic... jak Chrome, tak IE..
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---

    čtení zpráv někoho jiného (náhodou neodhlášený profil) - anonymní

    49 hlasy od 49 respondentů

      TUSIL
      TUSIL --- ---
      MERTLAS: muzes treba pouzivat nejakou facebook aplikaci, nebo bejt prihlasenej nekde na webu pres facebook a kliknout tam na odhlasit, coz te odhlasi i na fb ...
      TUSIL
      TUSIL --- ---
      MERTLAS: uroven zabezpeceni v prohlizeci, duveryhodny servery, proxy server ... tech duvodu muze bejt x ;)
      MERTLAS
      MERTLAS --- ---
      TUSIL: nemam nic :)

      cookies jsem promazal predtim, nez jsem se znova zalgoval :) elalo to pred i po :)
      TUSIL
      TUSIL --- ---
      MERTLAS: no ty cookies prave potrebujes nemazat :) co nejakej antivir, firewall, neco co ti cisti cookies ...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam