• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    WRATA
    WRATA --- ---
    WEWA: Ve friend requestech je tlacitko View all, tam by to melo byt videt
    WEWA
    WEWA --- ---
    prosím, lze najít člověka, co mi kdysi poslal žádost o přátelství a já jí zamítla? (s tím, že nevím, jak se jmenuje...) díky
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    eh.. ted koukam, ze to plati obecne.. jsem mel za to, ze "verejne" je verejne i bez registrace..?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pls je nejaky duvod proc tohle verejne album nejde videt bez prihlaseni? nebo to je nejaky bug?
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.895247160505295.1073741829.100000600593313&type=1
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Facebook will soon let you post using someone else's name - Telegraph
    http://www.telegraph.co.uk/...11147520/Facebook-will-soon-let-you-post-using-someone-elses-name.html
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    CORNELA: Vlož daný kontakt do skupiny Omezené a bude to stejné jako by jste nebyli přátelé ... uvidí zeď stejně jako jakýkoliv cizí člověk.
    WRATA
    WRATA --- ---
    CORNELA: Muzes si tam nastavit skupinu na sharovani a tu osobu do ni nepridat takze novy prispevky neuvidi. To co videl do ted uvidi dal.

    A btw neni jednodusi ho z pratel vyhodit?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SNIPERCZE: nj vlastně, hezky se mi to pomíchalo...díky
    SNIPERCZE
    SNIPERCZE --- ---
    WOJTISHEK: to snad automaticky nedelal u stranky nikdy, u skupiny dole pri vytvareni eventu zaskrtni "pozvat vsechny cleny skupiny"
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    facebook už nepozývá fanoušky stránky na událost, když ji vytvořím jako stránka?
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Asi lama dotaz, ale - nechci, aby nekteri z mych pratel na FB videli, kdyz napr. nekomu komentuju status, fotku, davam like... Jde to nejak omezit? Diky.
    SEMIHOLSEN
    SEMIHOLSEN --- ---
    WRATA: uz som to pozeral, ale je tam cez 40 tisic ludi, ktori sedia na filter a zatial mi nesibe :D
    ten facebook som ale tusim u nej videl, tak preto to skusam cez neho
    WRATA
    WRATA --- ---
    SEMIHOLSEN: Jestlize je to ruska zijici v rusku tak ji spis najdes na vkontakte nez na fb
    SEMIHOLSEN
    SEMIHOLSEN --- ---
    FIKOTEK: Hladam jednu rusku, ktoru som stretol na dovolenke ...ziadny existencny problem to nie, ale neda mi to nepokusit sa :) Mam krstne meno, typ skoly a na vyber 2-3 mesta (bol som pod vplyvom tak si to presne nepamatam), priblizny vek. Ide mi o to, ci by ste ma vedeli nasmerovat na nejaky vyhladavaci nastroj, ktory by mal rozsireny filter, kedze samotny facebook mi nepomoze. Idealne ak by to vedelo skenovat aj nastenky ludi - urcite totiz postovala ze ako sa ma fajne v hoteli :) Ale to uz asi chcem vela.
    A ked sa nepodari tak ma mozno sama kontaktuje nejaka dobra dusa z NSA a pomoze :)
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    Tak povez koho hledas? Jakymi udaji disponujes? Trosku to pribliz.
    SEMIHOLSEN
    SEMIHOLSEN --- ---
    ahoj,
    nevie mi niekto pomoct s hladanim cloveka na fb, ked mam obmedzene udaje?
    alebo ma popripade niekam nasmerovat? dik
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ENT: mne sa nezobrazuje, ze si sa stal clenom skupiny "jidlo" ;)
    ENT
    ENT --- ---
    cau, filtr mlci, tak tedy: je tu moznost jak zakazat, abych se nevyskytoval v tom pravem hornim sloupci (jak se zobrazuje kdo se ceho zucastni, kdo se s kym nove prateli atd. a porad se to aktualizuje), kdykoli fb zachyti nejakou moji aktivitu? Jedoduse kdyz se stanu clenem skupiny "Jidlo", aby se tam hned nezobrazilo "ent se stal clenem skupiny "Jidlo". Diky!
    MTO
    MTO --- ---
    99 Days Of Freedom
    http://99daysoffreedom.com/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam