• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KINGFISHER: kazdy si moze nastavit ci je FL viditelny alebo nie.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    jsem jedinej kdo má v přátelích lidi u kterejch neni vidět friends list? u někoho nevidim vůbec nic, nebo vidim jenom společný přátele... ? je to tak nastavený schválně tou osobou specielně na mě abych neviděl přátele nebo co to je zač?
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    PROBLEM: fb mi zpochbňuje jméno (mám tam občanský křestní a příjmení rodu ze kterýho pochází máti). Je nějaká jiná možnost, než naskenovat a vyfotošopovat občanku?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    WRATA: už jsme to našli...v activity logu to měl skryto na profilu timeline...děkuji za pomoc :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    WOJTISHEK: Jestlize to v tom activity logu necha vyhnit tak znovu uz neprijde
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    WRATA: má kontrolu, ale nepřišlo ani upozornění na označení...
    WRATA
    WRATA --- ---
    WOJTISHEK: Ma to zakazane. V pripade ze si to nepovoli tak se to tam nezobrazi nikdy
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    WOJTISHEK: ještě upřesním - jsem správce stránky, označím někoho na fotce, která je v albu stránky, označení se mi zobrazí, na profilu toho někoho se však fotka nezobrazí...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Když někoho tagnu v galerii business stránky, měly by se objevit ve Photos of na soukromém profilu, že?
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: lokalni*
    WRATA
    WRATA --- ---
    JEREMIUS: Ridi se to dle nastaveni tve lokani meni. Tu si muzes zmenit v Settings->Payments
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jdou dnes ještě zakládat účty, kde se reklama fakturuje v CZK? Zkoušel jsem a automaticky mi tam naběhlo USD
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Mam skupinu, ve ktere jsem adminem.
    Pokud poradam akci pro skupinu a vyrabim ji ve skupine, muzu pozvat jenom sve pratele, ktere mam take v teto skupine. Driv sli pozvat proste vsichni, kdo byli ve skupine. Je to problem jen u mne, nebo nekdo sdilite podobne?
    Predem diky
    WRATA
    WRATA --- ---
    BARUNKA: Transferovat v ramci FP nejde. Jedine co muzes udelat je share eventu(v pripade ze je nastaveny na verejny)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    BARUNKA: Resim to bohuzel dva roky tak, ze kazde skupine separe udelam uplne stejnou akci. Jiny postup jsem za ty dva roky bohuzel nenasel...
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    WRATA: Jojo, jsem zakladatel skupiny. Aha, to je supr zjisteni, diky moc!
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Ahoj, je mozne kdyz jedna fan page zalozi event ho pretransferovat jine fan page nebo nikoli? Na netu jsem nenasla odpoved a vypada to,ze to nejde. Budu vdecna za radu.

    Diky
    WRATA
    WRATA --- ---
    ZOLTAN: Pokud jsi adminem stranek ktere jsi sam zakladal tak te neni mozne vyhodit
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Taky jdu s jednim dotazem, jestli nekdo nebudete vedet...

    Jsem admin nekolika skupin. CHtel bych pridat adminy ale ne tak, aby mne samotneho mohli vysounpout ze skupiny. chtel bych jim ale pridelit prava na mazani nevhodnych prispevku a tak. Da se to na facebooku nejak nastavit a pokud ano, jak do toho prosim pekne? Predem diky!
    BOREC
    BOREC --- ---
    MRTVY_KENNY: To tak bylo drive ted uz to neni, ted se to resi pres externi link
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam