• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    COURT
    COURT --- ---
    Prosím, dá se nějak skrýt ikonka určitého člověka v messengeru, kterou tam messenger pořád zařazuje do výběru vašich kontaktů, protože jste si psali a i když už si nepíšete, furt se drží ve výběru?

    Příklad:Nechci vidět ikonku Taylor Wand, jak to mám udělat?

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    to su zas novinky; vo facebook lite na androide ma to dnes vyfakovalo zo sprav, ze mam si stiahnut messenger lite... takze donuteny som si to stiahol a hrozne :/ nema to ani dark mod, nema to ani odhlasenie :(
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    JEREMIUS: neni
    Uz dobre, cim to fakt nevim.
    Dik!
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    PLAVEVA: To je appka? Jestli ano, odinstalovat, nainstalovat nepomůže? :-)
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    Help, jsem jelito
    Blbne mi facebook, nemuzu se prihlasit, porad tam preskakuje “ nesjsre prihlaseni prihlaste se” a kdyz na to kliknu zas naskoci to stejne
    Mam tabletku z jablek, sorry za lami popis
    Nevite cim to je? Dela vam to taky nekomu, pls?
    Vypadato takhle
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Má ještě někdo stále ten starý FB look? Já tedy podle všeho asi ano. A dnes jsem umazal 200 kontaktů, za což mě FB udělil dočasný distanc za spaming. A jako bonus mi nahodil tlačítko find friends.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Ať dělám co dělám, když chci vložit Youtube video, thumbnail se tam prostě neobjeví, ukazuje se jen obyčejnej link. Nevíte někdo, co s tím? Cookies vymazány, jinej prohlížeč vyzkoušen atd.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Prosim, netusite, v cem je problem, kdyz se mi nedari otevrit seznam osob, ktere zobrazili prispevek?



    FIDELIAN
    FIDELIAN --- ---
    ahoj. jak se jmenuje hra na reklamnim videu, kde pripluje typek na maly opusteny ostrov v rakvi s kostlivcem a zacina budovat mesto vesnici.
    kdyz to reklamni video rozkliknu, je to samy redirect na empire hru nebo podobnou, avsak nemuzu najit tu original hru z videa.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak uz aj ja mam facebook v novom sate; zatial asi jedina vyhoda je ta, ze ma dark mode.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ten účet nemá přátele ofc a ani žádné další info, jenom profilový obrázek kreslené postavy a její jméno :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    byl jsem standardně přihlášený na facebooku, abych mohl čumět na pár tamních sites a vidět novinky a příspěvky a dneska jsem zas po čase chtěl mrknout a chce to po mě telefon. což odmítám. dá se to nějak obejít?
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    nevíte proč se mi na fb v markplacce nezobrazuje položka prodej?
    Maximálně se mi zobrazí tohle...a nic..

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Já si to myslel, díky
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: ta moznost pri albumoch bola ale zmizla.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Ahoj,
    je možné sdílet alba (nastavení viditelnosti pro přátele) pomocí linku lidem, kteří nejsou registrováni na FB? Klasické zkopírování URL nefunguje, v nabídce alba nikde tuto možnost nevidím.
    Díky
    WRATA
    WRATA --- ---
    JEREMIUS: Dobra tak tedy jinak.
    Ano, setkal jsem se s tim. U lidi kteri nesplnuji TOS, coz se domnivam je presne tvuj pripad protoze:

    "We try to make Facebook broadly available to everyone, but you cannot use Facebook if:
    You are under 13 years old.
    You are a convicted sex offender.
    We've previously disabled your account for breaches of our Terms or Policies.
    You are prohibited from receiving our products, services or software under applicable laws."

    Jestlize klukovi 13 bylo, provedte verifikaci, pokud ne, nema tam co delat. Obejit to obv jde nekolika zpusoby ale s tim ti neporadim.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    WRATA: Můj dotaz zněl jinak, nevyzýval jsem k debatě nad pravidly FB. Jestli si o tom budu chtít pokecat, dám vědět
    WRATA
    WRATA --- ---
    JEREMIUS: To je jim preci uplne jedno. FB je oficialne urcemy od 13ti let. Jestlize tohle nesplnuje tak je jejich chovani naprosto v poradku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam