• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINAObrana občana
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    hudba ktera vznikla za meho mladi, ale stale aktualni a nadcasova

    SPS - Držet hubu, držet krok
    https://www.youtube.com/watch?v=0NpgVGXODN4
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    LALINA: s jejimi nazory se plne ztotoznuji, rikam to uz od zacatku, at si jdou mlatit svoji kebuli vo zem hezky domu. Tady neni pro vopice misto.
    LALINA
    LALINA --- ---
    samkovou v tomhle rozhodně plně podporuju, řekla čistou pravdu tam, kde ji říct měla, nějakej turek se urazil a chce po vládě, aby ji potrestala.
    Je naprosto nutné ji podpořit a dát najevo státu, že si nepřejeme politické procesy, nepřejeme si, aby nám cizinci nařizovali, koho má stát trestat a nepřejeme si stíhání někoho, kdo se odvážil říct pravdu.

    Petice na podporu paní JUDr. Kláry Samkové. - Petice24.com
    http://www.petice24.com/petice_na_podporu_pani_judr_klary_samkove
    SM3
    SM3 --- ---
    Staré metody se vracejí? Policisté zfackovali studenta kvůli Číňanům
    https://echo24.cz/a/wkLJa/stare-metody-se-vraceji-policiste-zfackovali-studenta-kvuli-cinanum
    LALINA
    LALINA --- ---
    Evropa odmítla geneticky modifikované potraviny. Česko jde jako obvykle proti proudu... | Prima ZOOM
    http://zoom.iprima.cz/...dmitla-geneticky-modifikovane-potraviny-cesko-jde-jako-obvykle-proti-proudu
    HNL
    HNL --- ---
    Tohle fakt nejde, unbook.
    LALINA
    LALINA --- ---
    BIDAK: jasně:)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    LALINA: Jasně. Ale já si to prostě nemyslím že se bude něco zásadního měnit. Ne v Evropě a Rusku. Jakože není důvod. Věci se mění při krizích, ne když se situace zlepšuje. Jakože se hodně lidí snaží vyvolat a udržet paniku. Ale on k ní není důvod.
    LALINA
    LALINA --- ---
    BIDAK: my tady stojíme na začátku tak velkých změn, ke kterým nedošlo už 2000 let a někdo říká, že se nic nezmění:))
    Můžu se jenom usmát, zdá se, že je zbytečné to dál rozvádět - ta tečka za tvým tvrzením je výmluvná :))
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    LALINA: Podívej, Rusko vždycky hrálo dovnitř, na tom se nic nemění a měnit nebude.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    OMNIHASH: Dýl. :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    asi by nám dost ujasnilo diskusi, kdybych napsala (a vy jste to přijali), že když tady popisuju nějaký stav, jak se jeví mě, neznamená to, že se v tom nějak citově angažuju. Tak jednoduché to není, že bych psala třeba o rusku že má budoucnost a automaticky to znamenalo, že jem z toho nadšená a fandím mu a tak dále a naopak když píšu, že západ padne, tak že z toho mám radost. Tak to není.
    To, co popisuju, popisuju bez osobní emcionální zainteresovanosti. Snažím se vidět věci jak jsou a kam směřujou a je fuk, co si o tom myslím. Kolikrát si myslím oapk, než vidím, přeju si opak, než co vidím, ale nezavírám oči a tak vidím to, co vidím. Snažím se vidět skutečost a ne to, co by se mi líbilo.
    LALINA
    LALINA --- ---
    OMNIHASH: to není žádný problém:)) Některé keře, jak jsem si všimla, mají nalité pupence už od prosince a jsou tak neměnně několik měsíců. Vždycky jsem si říkala, proč, když by to klidně stačilo, aby se nalily někdy v březnu. Já sice ten důvod neznám, ale očividně nějaký je.
    V dějinách lidstva, v epochách a tisíciletích je 100, 200 let jako okamžik:))
    CROME
    CROME --- ---
    LALINA: to neni osobni utok, ale deklarace ocividneho. Obrazek si o tobe udela z tvych prispevku kazdy sam.
    Tady posilam trosku slunicka na uklidneni tve zlucovite cakry.
    LALINA
    LALINA --- ---
    CROME: promin, ale s lidmi, kteří se uchylují k osobním útokům (aniž by mě znali) a ještě mě vyhánějí pryč (aniž si připustí, že bych tady hodně lidem chyběla), se nebavím. Je to ztráta času.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LALINA: problém je, že nerozvitá potence Ruska v pupečním stádiu trvá už přes sto let.
    CROME
    CROME --- ---
    LALINA: to co ty predvadis je 1:1 kremelska propaganda, zadnej zdravej rozum, ano jsi hloupa az to mlati dverma...klidne se ale do toho rozvijejiciho se poupete muzes prestehovat, tady chybet nebudes :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    CROME: tak já myslím, že vlastní představy nevítačů pocházejí odjinud než z Kremlu, ale nebudu tak drzá a hloupá, abych předpokládala, že ty lidi nemají vlastní hlavy a v nich vlastní mozky. Tyhlecty kecy o tom, jak lidem někdo něco dává do hlavy jsou hloupé, říkají to lidi, kteří jsou přesvědčeni, že ostatní nepoužívají vlastní mozek a musejí čekat, až nekdo přijde a řekne jim, co si mají myslet. Možná tak soudí podle sebe, to nevím, ale pravda to není.
    Naštěstí češi na rozdíl třeba od seveřanů jsou na tom ještě tak dobře, že si zachovali vlastní zdravej rozum - někdy jenom zbytky, ale aspon něco, stačí to na to, aby jim bliklo, jak se věci mají:))
    LALINA
    LALINA --- ---
    a jako mě nevadí, že lidi demonstrovali proti čínanovi, jen at vidí, že z něho nejsou všichni podělaní jako to bylo v London třeba...
    akorát mám tak z titulků novin pocit, že tihle nevítači udělali celé té návštěvě mnohonásobnou reklamu zadarmo, zatímco totální ognorace by myslím splnila účel mnohem lépe. Ale co, je to jejich volba a díky Bohu mají na to zatím ještě právo:)
    CROME
    CROME --- ---
    LALINA: "vlastni" predstavy importovane primo z Kremlu...LOL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam