• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    GREVE
    GREVE --- ---
    A ještě jeden nájem jim dá majitel :-)
    FARIN
    FARIN --- ---
    MISHUGE: proste jeden najem a tomu jeste 19%, asi jim prijde jeden najem malo
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    FARIN: tech x 1.19 navic jsem nepochopila.. muzes mi to skormě pro me vysvetlit,dikes
    FARIN
    FARIN --- ---
    MISHUGE: jo jenze tady chtej najem x 1.19, navic lezkde u drazsich bytu maj omezenou provizi napr na max 10k, coz tady taky neni
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    FARIN: co jsem se setkala, tak skoro vsude chteli provizi ve výši najmu...;(
    FARIN
    FARIN --- ---
    Maxima taky celkem tragedie, jsem to tuhle psal to bytoveho klubu

    na popatvku obcas poslou byty, ktery se stejne daj najit u nich na webu uz delsi dobu. A to co poslou v polovine pripadu stejne neodpovida poptavce.
    Taky za zproztredkovani pronajmu pozadujou provizi najem + dph, coz je nezvykle hodne
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    SIGY: kupovala sem pres ne byt.... a jednim slovem pruser

    * s protistranou sem se fyzicky nikdy nesetkala...vyskytovaly se podivne udalosti mezi prodavajicim a mnou v nichz RK vzdy mela hrat roli zachrance, ale temer pokazde sem potiz musela doresit sama - dokonce mi dali neplatne cislo a neexistujici mail protistrany hm.....
    * smlouva obsahovala fakticke chyby a byl boj je prinutit k oprave...
    * pokusili se mi naparit pokutu za neexistujici poruseni zalohy
    * provize kterou si vzali byla....silena a kdyz vemu v uvahu jak malo toho realne udelali, byla jeste silenejsi...
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    Mimojine, mate problém sehnat byt k pronajmu,kdyz mate psa??
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    PLOMBDENTIST: co konkretne? myslim hot-reality.. meli jsme domluvenou prohlidku s jejim maklerem a v poho..no vlastne, vybouchlo to kvuli psovi..to byla nase chyba,ze jsme se nezeptali..ale makler tvrdil,ze to bylo v popisu bytu a nebylo..takze to bylo oboustrany;)
    GREVE
    GREVE --- ---
    Realitka Trade Off - nesplněné sliby, zapomínají na zákazníka a za prodej domu si účtují rabat 22% :-)
    GREVE
    GREVE --- ---
    Pona reality - inzerujou na svých stránkách byty se špatnými údaji a ještě si k tomu přidávají vlastní "hezké" fotky! Takže lidé pak přicházejí na prohlídku a jenom se diví, že je to něco úplně jinýho než na fotce (a v jiný ulici, jiná rozloha a pod.)
    AE35
    AE35 --- ---
    SKUTEKKUTEKK: to jsem nejak nepochopil, tys byl pronajimajici, mel jsi pripominky ke smlouve a oni s nimi chteli co?
    P3TULKAA
    P3TULKAA --- ---
    http://www.dumrealit.cz - to same, neustale jiz pronajate byty na webu

    http://www.honzik.cz - mame od nich pronajem, celkem solidni jednani az na to, ze si berou provizi jak od pronajimatele, tak od najemce....tudiz za pronajem bytu za 14 000 Kc si vzali 30 000 provizi....no hold nekdo ma .)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Pronajimal jsem u http://www.reloca.cz/

    Celkem vpohode, mladi picusove ale meli snahu dojednat s majitelem moje pripominky ke smlouve.

    Ve finale se chovali korektne, nicmene jsem se nemohl zbavit dojmu ze s pronajmem 1+1 za 12000 desne otravuju...
    P3TULKAA
    P3TULKAA --- ---
    JUANITA: to sou my bejvaly kolegove, jo hold 1. ceska investicni je opravdu dobra spolecnost :-)

    JUANITA
    JUANITA --- ---
    mam dobrou zkusenost s maklerkou (?) ivanou polaskovou / cinzovnidomy.cz (1. ceska investicni), resp. jejich advokatem benesem.

    po roce a pul shaneni a dvou nalezenych vyhovujicich bytech slo o prvni kancelar, ktera navrhla smlouvu, kterou pravnik nerozcupoval a nemusel celou prepisovat.

    choval jsem se nalezite ostrazite az paranoidne - i diky zkazkum tady na nyxu - a bez pravnika ani vymet nevypustil (a nevim tedy, jak moc tohle mohlo ovlivnit jejich chovani), ale chovali se celou dobu citelne a korektne. obchod jsme nakonec dovedli do konce, a pokud tu na me neceka nejake nemile nepriznane prekvapeni, nebudu proti nim moci rict ani popel.

    ad negativni zkusenost: tak to budou asi vsechny ostatni realitky :-] protoze jsem tech bytu obesel asi 50, bude jich hodne a clovek tyhle veci zapomina... z posledni doby se mi vybavuje absolutni ucho-realitak, ktery nas (zrejme skutecne naivne a nevedomky) lakal do danoveho podvodu pri koupi -- slo o DUMREALIT.cz (resp. BYTY.cz).

    takze resume:

    - cinzovnidomy.cz (1. ceska investicni): +
    - DUMREALIT.cz (BYTY.cz): ---

    (dalsi negativni si mozna vybavim...)
    SIGY
    SIGY --- ---
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    ja mam vybornou zkusenost s http://www.pontecarlo.cz/ . Pronajimali mi byt, vyborny jednani a pece i po pronajmuti, neb jsou zaroven vlastnikem nemovitosti...
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    vcera jsem byla na prohlidce bytu od http://www.hot-reality.cz/ makler byl prijemnej, prisel vcas atd.. bohuzel byt nevysel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam