• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    PLOMBDENTIST: oni ale autem jezdi skutecne skoro porad. ;]
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Spis varovat pred tema spatnejma .)
    FARIN
    FARIN --- ---
    MISHUGE: mozna by stacilo uvadet jen ty dobre az se nejaka najde :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    GREVE: pokusim se o to zitra,,,
    jeste vsak budu muset vymyslet system trideni RK,,pac kdyby to bylo jen na ty spatne a ty ostatni..tak nevim nevim,co by se tridilo;)))
    GREVE
    GREVE --- ---
    Prosím o zřízení nástěnky s hodnocením RK.
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    No nevim, mela jsem zadany presny pozadavky co chci a volali mi a psali v 90 % s naprosto jinejma nabidkama. A to ze treba psali ze Letna a vylezla z toho Praha 4, nebo v lepsim pripade Delnicka, ani nezminovat .)

    S tou Tonzou asi teda nikdo nic nema, tak snad ok
    CITEKATUS
    CITEKATUS --- ---
    GREVE: to víš o byty je zájem...)))já teď například odmítla řešit jeden případ jelikož paní si představovala,že za svou chajdu dostane tolik co za vilu na vinohradech a nešlo jí vysvětlit,že je to za tu cenu absolutně neprodejné a ať se spojí s jiným makléřem,že já to prodávat nechci....taky se semnou hádala,že musím,že si mě zavoala....kokoti jsou na obou stranách barikády..)))))))
    GREVE
    GREVE --- ---
    Reloca - klasické neseriózní chování. V inzerátu je napsáno velkým červeným písmem:

    Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
    - pan Tesařík z Relocy však přesto volá a ještě se se mnou hádá, že na to má právo.
    GREVE
    GREVE --- ---
    CITEKATUS: Ne, není dislektik, to by se poznalo jinak.
    U tebe to je ještě složitější, ale to tu nebudeme rozebírat.
    CITEKATUS
    CITEKATUS --- ---
    GREVE: třeba je jen dislektik....trošku se ho zastávám já třeba odmaturovala z jazyka Českého za 2, a celkově za 10(což není tak zlé myslím) a píšu mnohdy jako absolutní meggregor....a pokud si ten mail tak 3 nepřečtu tak si těch chyb prostě nevšimnu..)))
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Nejake reference na Tonza reality?
    SIGY
    SIGY --- ---
    KAZIK&MARTIN_531: Si to neberte osobně... náplava je všude, nejenom v Praze. Všude se lidi šoupaj z měst ven a z venkova do měst...
    MEG: Jasně, díky. Omlouvám se za stupidní otázku.
    MEG
    MEG --- ---
    SIGY: ano. zahranicni firma bude hledat pronajem sluzebniho bytu v miste ceske pobocky pro sve pracovniky, kteri budou prilezitostne dojizdet na vypomoc nebo skoleni.
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    KAZIK: normání pražák :)
    KAZIK
    KAZIK --- ---
    SIGY: seš debil že.
    SIGY
    SIGY --- ---
    P3TULKAA: Máš pravdu. Taky jsem si vlastně vzpomněl, že několik firem z oboru zkupuje byty jako investice a nechává v nich dočasně bydlet náplavu.
    P3TULKAA
    P3TULKAA --- ---
    SIGY: třeba pro zaměstnance kteří někam dojíždí, ne?
    SIGY
    SIGY --- ---
    MEG: Firma byt?
    GREVE
    GREVE --- ---
    Home Sweet Home - jejich realitní makléř píše e-maily s tak neuvěřitelnými chybami, že je jasné, že nevychodil ani základní školu. Od takového člověka bych si nekoupil ani slanou vodu, natož byt.
    GREVE
    GREVE --- ---
    Festina reality - děs a hrůza. Pracovníci realitky vědí, že na prohlídku bytu přijde anglicky mluvící cizinec. Tak tam pošlou malkéře, který neumí anglicky ani slovo, a ještě to den předem slavnostně oznámí majiteli ("Dobrý den, mluvíte anglicky? Ono to asi bude potřeba, náš makléř totiž neumí.")
    Půl hodiny před plánovanou prohlídkou volá makléř majiteli, že to nestihne, ať provede klienty sám. Prohlídka je rychlá, neboť se zjistí, že klienti chtěli zařízený byt, a realitka jim dohodila naprosto nezařízený.

    No prostě hrůza. A za tohle chtějí dva měsíční nájm provize.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam