• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    CARIBOO: hmm, tak to je vazne nic moc :-(
    chodili se na tu stavbu divat behem vlastni vystavby? s nejakym stavebnim dozorem?
    (pry to umoznuji)
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    CITEKATUS: kdo s kým jedná? nějaka realitka s VŠE? a co z toho jednání vyplyne? nenaštvi se, ale nepochopil jsem příspěvek...
    WTG
    WTG --- ---
    WEN: heh ....to je jasny :))) napsany na zakazku od neaky realitky :D
    CITEKATUS
    CITEKATUS --- ---
    už jednáme s VŠE a upřímě doufám,že z makléřství udělají hodně rychle vázanou živnost....někteří už nejsou ani vtipní...uf uf
    CARIBOO
    CARIBOO --- ---
    XEHUTL: odpovidala jsem k CG, proste stavbu nejdriv zmrsi a pak ji odmitaji dat do poradku. Kamaradka bydli v byte, kde jim stropem zacalo tyct, tak se na to za 14 dni prisli podivat, zjistili, ze je to nejakymi trubkami, co tim stropem vedou. Za dalsich 14 prisli a udelali do toho stropu diru, ale dal nevedeli, co s tim a tak to ma kamaradka uz 2 mesice rozdelane, do bytu ji tece jeste vic a nikdo to tam nechce prijit vyresit, protoze se zjistilo, ze je to tim, ze blbe postavili terasu v baraku a tu by museli celou predelat a to se jim nechce.
    WTG
    WTG --- ---
    CIA: no tak ne kazdej prodavajici jim da exkluzivni smluvu a proto se to deje .)
    CIA
    CIA --- ---
    WTG: No pokud jsou v RK tak tupí, že si tohle neumí smluvně ošetřit, tak pak už opravdu nechápu jejich uvažování... ;) Ale to nás je tady asi většina, co? ;)
    WTG
    WTG --- ---
    GREVE: aha tak to jde spis o to ze to jsou neschopaci ... jinak tamto(19:30:47) plati pro realitky ...
    GREVE
    GREVE --- ---
    WTG: Já většinou bývám v pozici majitele :-) Je vždycky velká legrace, když se mě realiťák přes telefon zeptá, jaké číslo popisné má náš dům, a já mu řeknu, že 131. A on mi pak volá, že v ulici je jenom 20 čísel :-))
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    CARIBOO: z pohledu reklamaci? nebo i celeho projektu? a i v pripade mnou zminovanych CG?
    WTG
    WTG --- ---
    GREVE: to delaj nachval abys je nemohl obejit a zajet si to prohlidnout sam bo se domluvit rovnou s majitelem... bezna praxe .)

    i na katastru nemovitosti si zjistis majitele a ...
    CARIBOO
    CARIBOO --- ---
    XEHUTL: Tak jestli myslis kvalitu tech novostaveb, tak je ve smes priserna, ze kusenosti lidi, co si nejakou poridili nebo tech, co delaj do stavebnictvi...
    FARIN
    FARIN --- ---
    taky maj problem poznat sirsi centrum od Bechovic, takze nejakymu cislu bych se nedivil uz vubec
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    Nebo proč mají takový problém odpovědět na email nebo zavolat když to sliběj ?
    GREVE
    GREVE --- ---
    Nevíte, proč mají realitní agenti takový problém rozlišit číslo popisné a orientační?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    podobný dotaz...

    Zkušenosti s realitní a aukční agentrurou Gaudí http://www.gaudi.cz/onas.aspx

    klidně pošta, díky
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Nemate tu nahodou nekdo zkusenost s Central Group (novostavby) + Sophia Finance (uvery/hypoteky)?
    KAFF
    KAFF --- ---
    hledám realitku, která se zabývá i státníma bytama, výměna + prodej dekretu díky za info či zkušenosti
    BILBAO_NEGRO
    BILBAO_NEGRO --- ---
    K úvěru realiťáka napotřebuješ žejo... spíš banku.. :).... Tyjo do mega a půl se teď nedá sehnat skoro ani garsonka... ty ve... Docela to teď sleduju a je to fakt mazec!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam