• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    GREVE
    GREVE --- ---
    ATTILAH: Tak to je docela dobrá realitka. Mám s nima zkušenosti sice jen s pronájmem, ale vždycky se chovali fér a bez problémů. Znám paní Vokounovou a makléře Orságha.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    GREVE: Jasně, omlouvám se. Mám z toho hlavu v pejru - životní transakce :-)
    GREVE
    GREVE --- ---
    ATTILAH: Určitě se jmenuje Pěkné bydlení? Nemyslíš náhodou Pěkné byty?
    ZUSZKA
    ZUSZKA --- ---
    taky shanime a nevim vubec kam se spravne obratit((
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Nemate nekdo zkusenost s RK Pěkné bydlení? Asi půjdu do koupě (strašné rozhodování, uf), zatím se zdají OK, ale díky předem za reference, budou-li.
    CITEKATUS
    CITEKATUS --- ---
    MOTYLEK: tohle me fakt dokaze nasrat jak muze nekdo takhle kurvit busines a rikat tomu prace, ach jooo nekdy se nedivim, ze nas maklere nemaj lidi radi...kdyz to posloucham je mi z toho fakt zle...a to jsem tenhle tyden prudila , ze smlouvy delal pravnik tyden a pul...asi mu v pondeli koupim snidani..ale ono najit dobreho pravnika co umi delat reality a ma v tom praxi je fakt dost tezke a ekelne drahe, ale asi i tak mu tu snidani koupim...
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Máme s manželem NEGATIVNÍ ZKUŠENOST s realitkou BYDLÍTE.CZ (www.bydlite.cz). Tato realitní kancelář nebyla dvakrát schopná vygenerovat kupní smlouvu správně a potřetí jsme už raději všechno obíhali a zařizovali sami, protože všichni lidé, kteří nás měli v RK na starost, z ní mezitím odešli, zůstal tam jen jeden právník, ten byl zavalen prací, o našem případu nic nevěděl,naše smlouvy ležely zahrabané někde na dně skříně - při troše štěstí bychom se možná dočkali, že za rok by se jimi snad začal někdo zabývat.
    Dle mého názoru si za takovou práci RK nezasloužila celou provizi, kterou dostala, a navíc jsme tímto zdlouhavým jednáním přišli dvakrát o vrácení daní za hypotéku.
    Takže tuto RK výrazně nedoporučuji - leda že byste chtěli, aby vás někdo za pár desítek tisíc naučil, jak si koupi/prodej bytu zařídit sami.
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    BERNA: vyridim.. a od koho mam pozdravovat? :)
    BERNA
    BERNA --- ---
    MINIBUBBLE: tak pozdravuj Lenku. na koho pri prohlizeni tech fotek nenarazim...
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    WEN: já děkuji :)
    WEN
    WEN --- ---
    MINIBUBBLE: tak ať se Vám do budoucna daří:)
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    WEN: děkuji děkuji. na trhu jsme již 8 let, ale mohli jste nás znát pod jiným názvem.. úspěšně zprostředkovaných obchodů? fííííha.. to těžko říci hele.
    WEN
    WEN --- ---
    MONI: :)
    MINIBUBBLE: webovky chválim.. jsou hezky vyřešený, netuctový a příjemný..jak jste dlouho na trhu? a kolik máte na kontě úspěšně zprostředkovanejch obchodů?
    MONI
    MONI --- ---
    MINIBUBBLE: a máte v nabídce i jiné byty než ty ležáky na webu? V kategorii nájmu do 14k je tam vetšina bytů už několik měsíců a žádné slušné se nově neobjevují:(
    GLUON
    GLUON --- ---
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    GLUON: díky :)
    GLUON
    GLUON --- ---
    MINIBUBBLE: mate pekny web, pekne fotky ;)
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    GREVE: se zkušenostmi s oboru alespoň vím, že nenabízím služby neschopný realitky.. :)
    GREVE
    GREVE --- ---
    MINIBUBBLE: Shodou náhod tam pracuješ???
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    GLUON: určitě vážně.. velice příjemné přátelské prostředí, absolutně nadstandardní servis. shodou náhod tam pracuji, mohu domluvit super podmínky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam