• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    LEGI: seznam soudních znalců je na www.justice.cz - evidence znalců a tlumočníků - zadáš obor a popřípadě zadáš ještě kraj. Pak si vybereš...
    LEGI
    LEGI --- ---
    GREVE: asi jo, v odvetvi nejak zbehly nejsem, proste kdokoli, kdo je kapacitne a nejakym stemplem opravnen vyrknout cenu :)
    GREVE
    GREVE --- ---
    LEGI: A nestačil by ti normální odhadce?
    LEGI
    LEGI --- ---
    nenašel sem příbuznější klub, proto to zkusim tady..

    máte někdo kontakt na soudního znalce z oboru realit?
    jde mi o to, že stát má o rodičů odkoupit pozemky kvůli rozšiřování železničního koridoru, chtěl bych se proto dozvědět, jak moc v kontaktu s realitou je u smlouvy přiloženej odhad..
    popř. udělat alternativní :)
    BLUDICKA
    BLUDICKA --- ---
    GREVE: no, my jsme s realitní kanceláří České spořitelny v obchodním vztahu, a celkem nemám důvod si stěžovat - makléřka paní Dostálová se chová korektně a je na ni spolehnutí.
    Akceptovala naše požadavky a dodržuje je.
    Zatím je ještě brzy na závěrečné hodnocení, přivedla dva zájemce a čekáme na jejich konečné rozhodnutí, ale nemám důvod ji zatracovat.
    (Doufejme, že ten důvod posléze nezískám!):-))
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    WEN: Mohla bych dodat dobrou reklamu i na jejich hypoteční centrum, kdyby to tady nebylo OT.
    WEN
    WEN --- ---
    GREVE:Hmmm.. Dobrá reklama pro spořku:)
    GREVE
    GREVE --- ---
    Realitní kancelář České spořitelny - neuvěřitelně amatérské a podvodné jednání. Ukradli inzerát na náš byt, snížili cenu o 4 tisíce a snažili se tam nahnat podivné cizince. Zájemcům se byt líbil i za skutečnou cenu, takže si ho chtěli pronajmout. "Makléř" ovšem trval na tom, že smlouvu musí napsat on, když jsem řekl, že smlouvu máme samozřejmě vlastní a podepíšeme jenom tu, tak ztratil zájem (on, ne zájemci). Hrůza.
    AMAZONIA
    AMAZONIA --- ---
    hledam: kancelářské prostory - interiér i exteriér vhodný pro zavedenou poradenskou firmu

    Lokalita Praha 1 nebo Karlín podmínkou!

    kolem 250 m2 cca. 14 místností. k nastěhování nejpozději od 1.6.2008. kauce + případná provize RK = celkem ve výši max. 2 x měsíční nájemné
    Možnost parkování pro klienty v dosahu (může být zpoplatněno)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MONIOUS: no to nevim teda
    kdyz se smluvne zavazes k nejakemu chovani s tim, ze kdyz ho porusis, tak platis pokutu, tak pokud to vylozene neni proti zakonu (vyslovne nebo proti dobrym mravum), tak je to, obecne, ok

    nevim, jestli to vylozene zakon treba nezakazuje (o cemz pochybuju), ale kdyz ty reknes, ze chces prodat barak, rk s tebou uzavre dohodu, ze to budou 3 mesice exkluzivne prodavat oni a ty, kdyz to prodas mimo, tak platis pokutu - to je podle me ok
    vyse pokuty je pak uz jina vec..
    CIA
    CIA --- ---
    MONIOUS: No když myslíš.
    WEN
    WEN --- ---
    GREVE: jak jsem tak koukala na stránky freestylereality, tak maj asi vážně všechny inzeráty různě postahovaný..
    WEN
    WEN --- ---
    můžem je přeci dávat na nástěnku, ne?.. s velky NE popř. ANO
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    tak to muzes udelat;)
    GREVE
    GREVE --- ---
    MISHUGE: Udělat obyčejnou tabulku není nic těžkého. Stačí tři sloupce - jméno, špatná reference, dobrá reference. Myslím, že to tu nejsou jen špatné reference, já sám mám několik dobrých. A ne, filtr opravdu nestačí.
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    GREVE: pred casem jsem se ptala autora "tabulky" v auditu obchodinici na nyxu-aneb nevim,jak se presne jmenuje.. a neni to zase tak jednoduche..pry do toho delalo vice lidi a jen tak se zkopírovat nedá..

    ale co sleduji,je to sama spatna reference..takze myslim,ze staci pouzit filtr,kdyz te nejaka RK zajima..
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    GREVE: jestli to není nějakej novej frístajl :))
    GREVE
    GREVE --- ---
    Free Style REALTY - naprostá hrůza. Ukradené fotografie, ukradený inzerát, naprosto neschopná, netalentovaná a špatně informovaná makléřka. Rozhodně jedna z těch realitek, které kazí celkový obraz realitních kanceláří.
    GREVE
    GREVE --- ---
    JUANITA: Ano, jmenuje se Holý, asi je po lobotomii.

    Mimochodem, mohl by někdo konečně udělat tabulku dobrých a špatných realitek?? Jinak jsou zdejší reference k ničemu, musí to být zpracované nějak přehledně.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    GREVE: vsadim se, ze se ve skutecnosti jmenuje holy ;p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam