• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    Zkouseli jste fotit s Hoglou na diapozitiv? Asi to moc dobre nedopadne, co?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HITMAN47: no to se da. me ty knihy co sem mel z amazonu cestovaly jeste dyl a kazda zvlast.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Tak by ho holt vyretusovali, trva to asi osm sekund.
    Jeb na to, tak dobry, aby sis je musel podepisovat, ty fotky nejsou.
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    Jeste k nakupum - ja jsem kupoval Holgu GCFN z ebay.com za 46$ se vsim vsudy. Akorat ke mne z Hong Kongu cestovala asi mesic...
    VIRTUAL
    VIRTUAL --- ---
    MACHALIK: me se stalo ze mi naky dve fotky ukradli a hodili nekam pod svym jmenem. me to docela nasralo, proto uz ten podpis davam ke vsem...
    ZACK
    ZACK --- ---
    ony vubec tyhle podpisy fotek jsou desiva onanie
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Vyser se na ten podpis, ničíš si jím fotky...
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    unsaleable.com ponuka holgu za 35EUR + 9.90 shipping. Som zvedavy ako to uhrate s tym amazonom za menej. Yo a posielaju to cez DHL, ziadna ceska posta, co je tiez podstatny detail.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    Ked kupujete mimo EU, nezabudajte, ze na cokolvek nad 22EUR vam s potesenim na colnici vyrubia DPH. Pokial to pravda predavajuci neoznaci ako dar :-)
    ZACK
    ZACK --- ---
    MATEJ222: nevim, u knizek 4.95 za kus tusim, nebud linej a koukni na Amazon :)

    MURHAAYA: pak jasny, tam je i vetsi moznost to poslat bez papiru a aby to vypadalo jako dar :)
    MATEJ222
    MATEJ222 --- ---
    ZACK: a kolik to postovny je prosim?)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZACK: my to vezmeme z ebaye. z amazonu jsem mel veci neprimo, nejaky knizky prez palac luxor
    ZACK
    ZACK --- ---
    Tys v Amazonu jeste nenakupoval, vid? :) Postovny je per item, na zasilku jako takovou se jeste plati neco navic (balny tomu tusim rikaj), ale to je tak stovka.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZACK: no, ale kdyz si to koupime tri, tak se to postovny rozpocita mezi tri lidi
    ZACK
    ZACK --- ---
    Ne ze by qubus nebyl predrazenej, ale oni az vam na to hodi postovny, pak celnici procli, tak tam bude rozdil par stovek.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MIKLO: ok
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    MURHAAYA: já bych se přidal, kdyžtak dejte vědět do pošty až to bude aktuální.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VIRTUAL: ja bejt bohatsi tak taky :) ale ono me neubyde :)
    VIRTUAL
    VIRTUAL --- ---
    MURHAAYA: presne tu sem kupoval. chtel jsem ji holt hned...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam