• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    DOPEDOLL
    DOPEDOLL --- ---
    jj ukazte :)
    WOOK
    WOOK --- ---
    KVITKO: ty jsou fajn.) tak pak ukaz!
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    WOOK: mám je taky.. a zatim sem použila jen ty bílý co lámou to sklo.. :) tak sem zvědavá co z toho vyleze.. :))
    WOOK
    WOOK --- ---
    KVITKO: ja tu celou sadu mam, ale popravde jsem je pouzila jen s prvnim filmem. ted je mam nekde dole v krabici...)
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    používáte někdo ty barevný filtry? :)

    http://shop.lomography.com/shop/main.php?cat=&pro=hfs
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak zde jsou nejake ulovky, neco pak mozna jeste dodam, ale vetsina z nich neni nejak extra zajimava (coz ani tyhle dve nejak moc nejsou, ale ty stromy se mi celkem libi). jinak jsem nedoostroval, neuprovaval kontrast softwarove.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak uz mi schne negativ z ty coriny a vypada to dobre (sice sem se trochu divil, kdyz sem z vyvojnice vylejval zelenou vodu... :) tak snad jeste neco nahodim
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    SN0WCRASH: no oni jsou totiz dve verze, jedna s bleskem a druha bez (aspon co sem vypozoroval z tech par obrazku na netu). vcera sem to dostal, u nas ve fotolabu 120ku film nemaj, a jen na me cumeli jak na blbce, tak si zitra pro nejakej sjedu :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MURHAAYA: tak to je mazec. Ten fotak som v ruke drzal x-krat a nikdy som si nevsimol, ze ma tu patku na bleskove ziarovky :-D Tie dva podlhovaste kusky su na 6x4.5?
    Daj nejake fota co najskor ;-)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    http://varial-artworks.com/fotky/?dir=/corina%202 tady jsou fotky, je to velmi podobny holze
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    Ja sem vcera zakotvil u jedne slecny, pod skrini mela peknou sbirku fotoaparatu (ruzne praktiky, Sokol, Lomo(stary), Pentacon Electra) a mimo jine i Corina 2. Ceska obdoba holgy. Tri ostrici znacky, 6x6, ramecek na 6x4,5, clona 16 a 11, dokonce patice na bleskovou zarovicku a slecna byla tak hodna ze mi tu Corinu venovala (na oplatku jsem ji pozval na obed :))... jen co se trochu vzpamatuju (tedka sem dorazil domu :)) tak poridim dokumentacni foto.
    CLICHE_MOVIE
    CLICHE_MOVIE --- ---
    Nazdárek lidičky, tak jsem taky neodolala, zaběhla jsem do Qubusu a koupila si Holgu. Věnuju se jak klasicky fotografii tak digitálni, poměrně dlouho. Ale už me to trochu nějak omrzelo, a porad experimentovat v pc s photoshopem mě už nebaví. No a pak jsem se doslechla o lomografii a bylo to jasný. Tak snad bude o víkendu slušný počasí, a budu moct vyrazit a otestovat ji. No takže asi takhle doufám ze budu moc co nejdřív ukázat první pokusy.
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    HITMAN47: Na diaky (ISO: 100) fotim s Holgou hodne casto, je potreba akorat splnit jednu podminku. Musis fotit venku a na slunicku! :)
    ZACK
    ZACK --- ---
    HITMAN47: naopak bych rekl, ze diak je pro holgu to nejrozumnejsi reseni. Samozrejme krom polaroidu, ale to je jina pohadka.
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    Zkouseli jste fotit s Hoglou na diapozitiv? Asi to moc dobre nedopadne, co?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HITMAN47: no to se da. me ty knihy co sem mel z amazonu cestovaly jeste dyl a kazda zvlast.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Tak by ho holt vyretusovali, trva to asi osm sekund.
    Jeb na to, tak dobry, aby sis je musel podepisovat, ty fotky nejsou.
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    Jeste k nakupum - ja jsem kupoval Holgu GCFN z ebay.com za 46$ se vsim vsudy. Akorat ke mne z Hong Kongu cestovala asi mesic...
    VIRTUAL
    VIRTUAL --- ---
    MACHALIK: me se stalo ze mi naky dve fotky ukradli a hodili nekam pod svym jmenem. me to docela nasralo, proto uz ten podpis davam ke vsem...
    ZACK
    ZACK --- ---
    ony vubec tyhle podpisy fotek jsou desiva onanie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam