• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    srabe
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ZACK:
    DANNIEL:
    ok, tak už mám jasno v čočce, dík za to. až si nějak všimnu, že to tu máte přečtený, tak se vymažu až do první otázky, ať to tu neni zbytečně zasraný
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    ja mam holgu celeplast, na skleneny cocky mam jiny fotaky
    to je podle pravidla kdyz kopnout tak do kouli. takze kdyz toy kameru, tak pro batole
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ZACK: hele, tak já fakt nečekal, že mi někdo začne popisovat, co mi vyhodí první dotaz v google. nějak jsem si myslel, že je jasný, že se ptám na subjektivní informace od lidí, u kterejch vim, co dělaj
    moje blbost, už to neudělám, slibuju
    ZACK
    ZACK --- ---
    AHASVER: je lepsi se zeptat rovnou na to, co chces vedet (a ano, plastova cocka se chova jinak, je mekci mi prijde, ale zas takovy rozdil to neni).
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    LEXIK: jsem to považoval za hodně sofistikovanej kosmodiskovej vtip, až pak mi došlo, že to myslíš vážně :)
    STARDAY: dík, mami

    a řekne mi někdo třeba, jestli ta holga s plastovou čočkou má výrazně horší/lepší/jinou kresbu nebo odkáže na nějaký svoje fotky nebo tak? achjo, pamatuju si pro příště, že je lepší ptát se nějakejch anonymů a googlu. na tohle už neodpovídejte, dík, jdu se smazat
    ZACK
    ZACK --- ---
    do mrtvejch se nekope :)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    jak pise lexik. cerna paska se hodi, ale koupis ji v elektru za max 10 Kc, dva ramy jsou s holgou dodavany standardne, na film se foti, do fotobuku se kouka, to na krku neni jen aby ti do nej neprselo
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    AHASVER: za nejdulezitejsi osobne povazuju gumu do trenyrek, ktera ti pri sikovnem omotani krizem zaruci, ze Ti nahodne neodpadnou zada. Tu stejne v zadnem kitu nedodavaj. Teprve pak ziska Holga ten spravny "design" :))))
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    AHASVER: neklikam na kazdej link, jen me naivita dotazu smerovala k tyhle odpovedi
    ZACK
    ZACK --- ---
    DARKORION: ne, ty bys to nevyuzil
    DARKORION
    DARKORION --- ---
    nekde jsem nasel tohle, tak to asi vyhodou GCFN je... tak jsem na tom asi stejne jako AHASVER, protoze nevim, jestli bych to vyuzil
    Olivier De Rycke > Výhodou je zabudovaný kolorovací blesk. Filtry vytváří neobyčejné efekty především v absolutně neosvětleném prostředí.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ale už v tomhle hovně dál šlapat nebudu, jen moc nechápu, proč se z toho hovno udělalo
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    DANNIEL: ale jo, ostatní věci celkem zvládám...
    jak řikám, netušil jsem, že se to tu bude takhle rozpitvávat

    (btw je zajímavý, že nikomu nepřišlo divný mi vysvětlovat, co je v kitu, na kterej linkuju, ale že netušim, k čemu je černá páska, to je průser hodnej rozebírání)
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    no to se nedivim, s timhle pristupem by ses asi neumel ani rozhodnout jeslti jich potrebujes 5 nebo 10
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    DANNIEL: třeba photobook, návod, černou pásku a plakát si opravdu představit neumim, jestli budu potřebovat
    pro zbytek platí, že netušim, jakou ty věci maj cenu, jestli 1000 nebo 2 tisíce nebo tři kila

    rohlíky nekupuju
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    ty si neumis predstavit jestli budes potrebovat film, baterky nebo cernou pasku? tjo, a jak kupujes treba rohliky?
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ZACK: tjo, tak jsem netušil, že to budu muset šestkrát napsat znova :))
    ZACK
    ZACK --- ---
    AHASVER: to je drama jak kdyz kupujes auto, kup to holy a neres to
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    jejej, to jsem zas něco napsal :))
    to zkusim jinak. já si umim přečíst, co je v kitu i co je gcfn. ale bohužel neumim odhadnout, jestli kteroukoliv z fíčur gcfn nebo příslušenství v kitu ocenim, případně jestli bych ty věci z kitu, který potřebuju, nedokoupil levněji třeba tady
    prostě mi jde o radu a osobní zkušenost, ne seznamy, omlouvám se, že jsem to asi napsal nesrozumitelně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam