• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    nahodou s bleskem to jde :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    tak uvidim, co to udělá, koupim kodak portra 800
    ZACK
    ZACK --- ---
    AHASVER: ja obcas na 100kovy polaroid, ale je to hodne nahodna ducharina. To se da. Pokud od toho chces jakkoliv konkretni vysledek, tak jak psal Dan, holgou fakt ne.
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    hele, uprimne, na to holga neni, jako muzes tam dat citlivejsi film, ale i tak tezko odhadnes osvit, pnac svetlo bar od baru dost kolisa ze jo, taky tam mas az moc velky kontrasty, blesk na holze je spis sranda, ale rozhodne nevypada dobre jako hlavni svetlo
    bude z toho jen blba fotka ve spatny kvalite...

    optika holgy potrebuje svetlo, idealne letni den
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    JOLIE2B:
    MRA:
    dík, dík


    otázka - fotíte někdo lidi večer v kavárně? potřeboval bych tip na film - díky moc
    CLICHE_MOVIE
    CLICHE_MOVIE --- ---
    Nazdárek, mám takovou narychlo poptávku a to zda by někdo zvás neměl chut se objevit v minidokumentu o lomickareni v Čechách. Jedná se o nekomerční projekt k přijímačkám.Pokud by se našel nějakej dobrovolník, necht me kontaktuje v pošte jinak LOMO forever!!!!(Polaroid taky!!!! : ) )
    MRA
    MRA --- ---
    ... i kdyby nebyly prvni jsou povedeny.
    JOLIE2B
    JOLIE2B --- ---
    AHASVER: ty jsou docela fer ;)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    AHASVER: jo, to jsou moje první holgofotky, to asi z tohohle rychlopříspěvku a rychloskenu nešlo pochopit
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    http://farm4.static.flickr.com/3216/2809232680_0d039a52ac_b.jpg

    nemůžu nějak zjistit, co vlastně zabírá ten hledáček :))
    CU_ALLAIDH
    CU_ALLAIDH --- ---
    cau lidi ... planuju si koupit pinholku od HOLGY mate s ni nekdo zkusenost popripade kde jinde nez na jejich strankach by se dala sehnat ?! diky
    ZACK
    ZACK --- ---
    chapu, takze taky multishot, jen umis cvakat rychlejc :)
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    ZACK: foceny je to hodne multi rychle:-)
    jsou to silene osviceny svitky, takze jsem potahla krivkou na nejakou viditelnost obrazku......
    ZACK
    ZACK --- ---
    HAVRAN_PIRKO: jak to vzniklo? Mi to pripomina moje rychly multishoty, takze to pak vypada jako tiskova chyba, kdy si na sebe nesedlo nekolik vrstev barev, ale tohle mi nejak neprijde uplne ono. A je to skvely, takhle bych si neco na papir docela obtisknul rad.
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    trochu min umeni a min slunicka....









    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    LEXIK: si to z te patlaniny poznal????
    jasne, ale pan Kubanec byl z meho foceni nejaky nesvuj a a hned s ni radsi odjel:-))))
    a vubec, na te ulici bych vic nez Holgosku nevybalila, toto jsem fotila z motorky :-)))
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    HAVRAN_PIRKO: ... fakt je na posledni Skoda Octavie ..? :)
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    ach jo...umeni....ach jo
    kuba











    ZACK
    ZACK --- ---
    Protoze vsechno ostatni bylo moc maly a nemonumentalni :) A vidis, ze dobre delal :)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZACK: byly to tehdy bud ORWO, a nebo FOMAPAN ... nic jineho bolsevik neprodaval
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam