• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    no tedka na to koukam doma a videt v ty obloze zelenou chce docela dost fantazie (u tech fotek u toho kyvadla) ale jinde... vubec
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    AHASVER: paradoxně mi přijde, že ti to jde do magenty, což je přesnej opak zelený. Hlavně ty mraky.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MURHAAYA: no, já se ptal tří lidí... ale možný je všechno, to je jasný
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    AHASVER: a sice na to tedka koukam na lcd ale do zelena to nejde, mrknu na to doma na zkalibrovanym monitoru, ale myslim ze by sis mel spis ty zkalibrovat monitor :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ja si je nechavam volat u skody cross nekdy delaj oni a nekdy to posilaj do fotografie na petriny myslim. jinak stredoformat si skenuju sam.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    OOT (omluva za OT)
    tak jestli tohle netáhne do zelena, tak nevim
    aneb nevim, kde si nechat volat filmy/dělat fotky/skenovat filmy

    btw - kde děláte holgofotky?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    CABOWITZ: kdyz se pro ni stavis a pak ji zase doneses, abych kvuli tomu nemusel nekde litat, tak klidne, ted rozhodne fotit nebudu
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    sepie
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    STARDAY: co?
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    to by se melo zakazat
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    sem prochazel stary svoje negativy a tohle na me kouklou, tak sem to naskenoval (v barve, byt je to cernobily negativ), invertoval jsem to a vida, takovy pekny sepiovy odstin, tak sem to tak nechal a jen trochu vytahnul kontrast, protoze to bylo podexponovany
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    moji mili, nasel by se zde nekdo z prazskych kdo by mi od teto stredy do nedele pucil holgu? potreboval bych ji do skoly na jedno cviceni. sladka odmena jistotou. kdyz tak prosim do posty. diky...
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    tak nějakej update, pátej film... nechybí loď, letadlo, pivo ani srdíčko...
    http://www.flickr.com/photos/ahasver/tags/5thfilm/
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    pro majitele coriny, vzhledem k tomu, ze hledacek je hooodne priblizny, tak sem dneska udelal test a zde jsou vysledky http://varial-artworks.com/misc/?&dir=/Corina&img=0 udava to, kolik mista budete mit kolem objektu, kdyz ho presne vpasujete do hledacku. snad to nekomu pomuze
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ONDRASEEEK: pekne .)

    kdyz ja podzim radsi na cernobil .) takovou tu zatazenou oblohu, mokro, skoro holy stromy... :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    taky jsem vilku chválil...

    nechcete sem psát ty filmy? nevim, jestli to uvítá ještě někdo jinej než já, ale já jo :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jeste v navaznosti na upravu coriny na 135 film, tak zde jsou vysledky, ktere uz za neco stoji. Je to Velvia 100F lehce prosla, volana podle predpisu. Vymyslel jsem pretaceni filmu a nakonec proste je to jeden a pul otoceni kolecka. to ze se ten film naviji nejak vubec nevadi a fotky se neprekryvaji a nejak extra se nezvetsuje mezera mezi nima... vejde se mi tam asi 15 expozici.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak teda pro zajemce je zbytek tady http://varial-artworks.com/fotky/?dir=/Corina%20-%20Jablonec%20xpro (nektery sou tam dvakrat, protoze sem je nahodil a pak nechtel prejmenovavat at neporusim linky, takze je smaznu az nejak casem). jinak je to tak jak mi to vyblil skener, jen inverze a zadny hratky s barvama v ps samozrejme :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    AHASVER: dik, libi se mi ten oldschool fialovej look starejch diaku :)

    jinak me to prijde ok, myslim ze sem si monitor seridil celkem v poho, takze at se o tom vyjadri jeste dalsi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam