• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    SEMPULL_TAMPUSH: Cos tam mel za film? :)
    SEMPULL_TAMPUSH
    SEMPULL_TAMPUSH --- ---
    první pokusy... (120N)

    billa ho! 1
    2 4
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    to je dobry.
    MOGWAI
    MOGWAI --- ---
    Par novych ulovku, ale porad to jeste nemam zmakly..









    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    NEVERMIND: take se pridavam ke chvale, vysly ti i mooc hezky vyrazny barvy :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    NEVERMIND: a víš, jak se to stalo? na co fotíš? mně se nikdy nic takovýho nestalo...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NEVERMIND: to jo, ale ten love park? sim tebe... ten ma cenu aspon 20ti prazdnejch policek :)
    NEVERMIND
    NEVERMIND --- ---
    AHASVER: njn ale 10 prazdnejch policek zamrzi :/
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    NEVERMIND: !!
    hele, obě super. já bych rád měl takový dvě z mejch devíti nafocenejch filmů ;)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NEVERMIND: epicky, zvlast love park
    HOLAN
    HOLAN --- ---
    NEVERMIND: no ale dost dobry! :D
    NEVERMIND
    NEVERMIND --- ---
    z celyho filmu vysly jen tyhle dve .. skoda, ale lepsi nez dratem do voka :)



    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    velice levne vyvolavaní filmu cca jeden za 45kc www.fotooto.cz filmy vyvolava rucne takze si muzete rici jak to chcete, ale jsou trochu zkrouceny,ale ne moc tim jak to susi v te susicce.
    ZACK
    ZACK --- ---
    MEESHA: pokud to tak resis, tak http://www.thaliapicta.cz/ (jinak je to burt, zvlast na tu Holgu na kterou se ostatne da fotit i na kinofilm a tim do hry dostavas Droxi a podobny kocovny sberny).
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MEESHA: jesli jsi z prahy tak jeste treba ultralab ve vladislavove nebo fotografia praha na petrinach (pobocky maj po praze), ale urcite se najde nekdo kdo k nim bude mit vyhrady.
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    MURHAAYA: Dik presne to jsem potrebovala vedet. Tak jeste nejakou tu referenci na solidni firmu :) Skoda foto vime... Praha .)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MEESHA: takovy ty droxi a FotoLab, tam ani nechod, usetris si trapnou scenku kdyz na tebe bude manazer koukat jak na idiota ze chces vyvolat stredoformat.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MEESHA: si zvykneš :)

    já škoda, i když mě sere (ne ceny, ale kvalita skenu)
    a jinak u holgy preferuju variantu volání a tisk a sken tisku, aspoň mi zůstanou krásný papírky a vyjde to skoro na stejno
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    ZACK: Zadnej vztek a agrese cece, uz bys moh vedet .) slo mi o to, jestli ma smysl treba to zkouset v takovejch tech lowendovejch labech co jsou po drogeriich, nebo ne. Asi se mi nebude pokazdy se vsim jezdit ke Skodovi, kterej to navic imho nema nejlevnejsi..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam