• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    PRASOLET: jsem si pořídil toho Lubitela právě, a chci zkusit středoform. tak jak ma bejt, zatim jsem na to nefotil, ale penize moc nemam, a hlavně nechci za to platit předraženě moc.. kolik zhruba stoji vyvoláni svitku?

    zkoušel jsem natvrdo, bez redukce, tam dávat 35mm, jako prasarna je to fajné, ale neni to celej ten záběr no, jen jakoby pruh žejo.. jak to řešite u HOLGY? je na to naka redukce, třeba i DIY, diky který se na 35mm pak foti "jako" na svitek? :)
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    DIE_DIE: jo samo i svitky za 50 dva tydny zpet sjem tam kupoval adoxy prosle si dva tydny za 50,- tak zkus. jinak to chce asi obchazet fotoshopy a ptat se po proslych.
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    PRASOLET: noo, škoda neni moc dobrej.. jako filmy a diaky nad 50 ani nekupuju, daj se sehnat všude možně..

    mě ted spiš jde o ty svitky no, a u škody sem se ptal pod kilo nic jako..
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    DIE_DIE: za 50 mivaj prosle filmy a svitky u foto skoda (u bazaru). ale porad je to vysoka cena :)
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    holla hej, heledte naký šikovný tipy kde sehnat hodně-hodně levně svitek? tzn. tak aspon kolem 50kč, i kilo je moc..

    diky za tip


    ps: mám LOMO Ljubitela 166b, sice, ale typově podobný jako HOLGA, jde mi o nakou redukci na 35mm film, nakej nápad?
    SEMPULL_TAMPUSH
    SEMPULL_TAMPUSH --- ---
    přihodím něco v barvě...

    towards
    setting sails
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    LUCCASH: To je kus od kusu, do moji prvni holgy taky nesvitilo
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    MEESHA: nevim cim to je, ale ja to nelepim vubec a proste mi tam ne a ne svitit..a obcas bych tolik chtel :(
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    MEESHA: izolační pásku maj v každym elektru nebo treba na benzínce v luxusním trojkombinaci černá + žkutá + červená ;)
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Tak dalsi kinofilm v Holze, opet osviceno, ja to snad budu muset prelepit cely. Akorat nemuzu sehnat izolacni pasku :( Tak par ukazek:



















    PHRASE
    PHRASE --- ---
    Dík! První fotky mě nakopaly, mažu koupit nové filmy, ale tentokrát chci barvičky, když máme jeroléto!!
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    SEMPULL_TAMPUSH: .) tak to je uz druha vec
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    PHRASE: wau. Holka téda:))
    SEMPULL_TAMPUSH
    SEMPULL_TAMPUSH --- ---
    LUCCASH: No to je mi jasný :D ...problém je v tom, že to zjistím vetšinou až podle prázdných okýnek na filmu :)))
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    SEMPULL_TAMPUSH: tak kdyz cvaknes krytku to nevadi muzes precvaknout policko znova a mas normal fotku .)
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    PHRASE: ...tyjo instanbul, závist....
    SEMPULL_TAMPUSH
    SEMPULL_TAMPUSH --- ---
    PHRASE: vypadá to dobře! no, neostrý... holga prostě ;))
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    PHRASE: prvni skvela !
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    první pokusy, první film vyzvednut, vyšla mi teda sotva polovina filmu, ale čekala jsem i něco horšího...
    demoška v Istanbulu (je to strašně neostré,hmm)




    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    tak zatim jsem to tam tak naplacal, nakonec teda min lomo fotoz, ale mam radost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam