• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    GANESHA:

    tak v podstatě každej druhej fotolab by podle mě vyšel jevněji..

    film koupit 2+1 kodak, za 200,-
    nebo na burze za 50,-
    nebo prošlej do 50,-
    ......................................................
    vyvoláni 49.- - 60,-
    nebo si pořid baliček na domáci vyvolávaní, okolo tisice kč
    ......................................................
    skenovat po známých, nebo ve škole/praci, pořidit scaner


    ............................................................
    sečteno podtrženo, mě vyjde jeden film cca kolem kila..
    podle mě tě natáhli na scanu..

    www.foceni.cz
    GANESHA
    GANESHA --- ---
    DIE_DIE: :) dik za potvrzeni, ale radu nemas?
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    GANESHA: nejlevnější je fotoškoda
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    GANESHA: je :))
    GANESHA
    GANESHA --- ---
    lidi, kde nejlevneji v Praze vyvolavate, ja jsem byl v UltraLabu a na CD me dva filmy staly 480,-, neni to moc drahe?
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    LUCCASH: zas ta pani..zmen motiv:)
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    LUCCASH: třetí se docela povedla
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    Experiment se světlem...moc se nepovedlo .)







    PHRASE
    PHRASE --- ---
    vlastníte někdo fisheye pro Holgu? ocenila bych nějaké reference. a nevíte jestli je k sehnání v ČR? nic jsem nevygooglila...:/ i kdyby, tak to bude ale strašně natažené...
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    DIE_DIE: U skody stoji vyvolani a naskenovani barevneho svitku presne 100kc, bw svitek je myslim za 150kc i s naskenovanim. Za cross se nepriplaci. Takze asi tak..
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    DIE_DIE: Pekna fotka, moje pokusy viz tady ,)
    MEESHA:
    DONALD
    DONALD --- ---
    DIE_DIE: fer foto
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    jojo cena stejna. ale za 220 svitek uz chteji 100 a cross bude urcite s priplatkem.. rekl bych uz jenom za push a pull si docela reknou

    scanner se hodi. ted jsem si poridil V500 tak se s tim zacinam nejak seznamovat
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    PRASOLET: počkej cena 49,- u škody za svitek?? středoform. ?

    to se mi nak nezdá, nebo to stoji stejně jako kinofilm 35mm? :O
    zatim jsem nezjištoval, pouze se divim, čekal jsem cenový skok

    ps: problem s vyvolánim nemam, dělal jsem v labu, a mam tam znamý, takže většinou na počkáni se slevou no.. ale s tim středoform. jsem se nesetkal

    scanner:( pořáád nemam, musim sehnat už

    ps2: diáky jsem si ted pořídil, ale budu je dávat "cross" tzn. vyvolat jako běžnej film "c-41 postup" trochu to hejbne z barvama, ale tak to je učelem :)

    ps3: jj, zkus nafotit i klasickej film, nebo ten diák, je to docela zajimavý, ale právě jak je to jen pruh a né čtverec tak to nezabere celej záběr a to je pak pruser u nějaký
    zajimavý kompozice :/
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    DIE_DIE: tak u skody (zase skoda :)) stoji barva do 24h 49,-Kc CB chteji 100,- a Dia za 110,- plus nejakych 50 cca za scan k tomu (nejnizsi rozlis.) jak se to pohybuje jinde, nevim, ale u toho skody je to alespon v rozumnem case hotovo a mam to nejblize, tak to zatim resim tam

    jinak nejake 35mm pokusy jsem jeste nezkousel, ikdyz uz se dlouho chystam..
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    PRASOLET: jsem si pořídil toho Lubitela právě, a chci zkusit středoform. tak jak ma bejt, zatim jsem na to nefotil, ale penize moc nemam, a hlavně nechci za to platit předraženě moc.. kolik zhruba stoji vyvoláni svitku?

    zkoušel jsem natvrdo, bez redukce, tam dávat 35mm, jako prasarna je to fajné, ale neni to celej ten záběr no, jen jakoby pruh žejo.. jak to řešite u HOLGY? je na to naka redukce, třeba i DIY, diky který se na 35mm pak foti "jako" na svitek? :)
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    DIE_DIE: jo samo i svitky za 50 dva tydny zpet sjem tam kupoval adoxy prosle si dva tydny za 50,- tak zkus. jinak to chce asi obchazet fotoshopy a ptat se po proslych.
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    PRASOLET: noo, škoda neni moc dobrej.. jako filmy a diaky nad 50 ani nekupuju, daj se sehnat všude možně..

    mě ted spiš jde o ty svitky no, a u škody sem se ptal pod kilo nic jako..
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    DIE_DIE: za 50 mivaj prosle filmy a svitky u foto skoda (u bazaru). ale porad je to vysoka cena :)
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    holla hej, heledte naký šikovný tipy kde sehnat hodně-hodně levně svitek? tzn. tak aspon kolem 50kč, i kilo je moc..

    diky za tip


    ps: mám LOMO Ljubitela 166b, sice, ale typově podobný jako HOLGA, jde mi o nakou redukci na 35mm film, nakej nápad?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam