• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    KYTI
    KYTI --- ---
    EGGH
    EGGH --- ---
    :)) mně crossli (v Přerově teda) omylem před pár rokama diáky s orchidejeme, strašně se omlouvali, dostal jsem miliardu dárků a poukazů a od tý doby jsem je nefotil jinak .))
    SEMPULL_TAMPUSH
    SEMPULL_TAMPUSH --- ---
    LUCCASH: jo o Vaňkovce jsem taky slyšel dobrý historky (nevyžádanej cross apod.)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---

    rano :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    EGUR:
    EGUR: obe super :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    PAPER_AIRPLANE: taky se na ruzyn chystam do moji holga sbirky "panelaky" proti nebi .)
    PAPER_AIRPLANE
    PAPER_AIRPLANE --- ---
    MURHAAYA: jo, ruzyň .)


    LUCCASH: momentálně mám jeden scanner doma, půjčenej.) ale dobrý vědět do budoucna, dík
    EGUR
    EGUR --- ---
    ZACK: Jo:) Sem 14 dni hlidala. Byl to hroznej sprostak:))
    ZACK
    ZACK --- ---
    EGUR: ten je dobrej, chudak vykulenej
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    PAPER_AIRPLANE: se stav nekdy k nam do Vankovky...se muzem domluvit a naskenuju ti to za par kacek .)
    EGUR
    EGUR --- ---
    jedna Kris

    EGUR
    EGUR --- ---
    jeden papagaj

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ta spodni je fajn :) z letiste?
    PAPER_AIRPLANE
    PAPER_AIRPLANE --- ---
    tak mě pěkně naštvali v brně ve fotolabu u Jakuba... dávala jsem vyvolat/naskenovat nějaké kinofilmy a svitky v nejnižším rozlišení, abych měla náhledy - když jsem se zeptala na cenu, tak prý 49 korun za film (paní myslela kinofilm. to, že u svitku je to jinak, to jaksi zapomněla zmínit) ...kdybych měla kvalitnější fotky, tak to tak nebolí...ale holga "kvalita" v tak zbytečně vysokém rozlišení, pětadvacet korun za políčko... :(
    ještě mi tvrdila, že to levněji neseženu, doteď jsem to nechávala dělat u škody za padesát/svitek..

    no nic, nějaké foto .)






    GAWALL
    GAWALL --- ---
    *Omlouvám se za spam - mám na prodej Holgu 120, černou, ještě v záruce, za 1700 - dále pošta. Dík.*
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    Tak po dlouhe dobe konecne vyvolano


    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    Odral som holgu z koze, err z objektivu a nahradil som ho fancy objektivom znacky CocaCola. Expozicne casy som nejak odhadol, z prveho filmu vysli asi 3 fotky. Celkom fun, odporucam :)
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    LEXIK: krásná.
    akorát to "829 remaining frames" teda hmm..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam