• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MR3SKARastafari, I-tal, respect, peace,love and unity
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    macka B neni reggae, tedy pro me ne
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    WENOUSH: souhlas Bob je klasika a nikdo mu to neupre, ale neni jediny dobry a ja osobne byl na Macka B dvakrat a musim rict, ze ten clovek je fakt rasta a v pisnich se to snazi rict.......No a navic to neni uplne klasicke Raggae, ale taky trochu dance hall ci roots....Macka B ruleeez BTW: nejlepsi song Everybody loves Bob Marley.......
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    takže nejvíc inspirujícím (oslovujícím) autorem je samozřejmě bob...což se koneckonců dalo čekat, já když jsem to zpětně přehodnotil, asi bych zvolil macka B, protože jeho texty jsou psaný fakt dobře, jsou dobře argumentovaný a člověka to někdy fakt nutí k zamyšlení (Human Touch, Promises, Mother of Civilisation atd.)
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    Kaya:teďka mi přišel text o jeho prvním turné v německu, myslím že zapomýnaj
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    MANTIS_RELIGIOS: no a proto to prave delam :*

    BOLDRIK23: no, prave ze hraje v Madarsku a v takovejch tech zemich, kde jim Shell nevadi....
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    anketa k zamyšlení, interprety volně přidávejte....
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    alpha blondyho jsem viděl letos na szigetu a naživo byl zajímav, měl to hodně postavený na pro mě nezvyklí rytmice....
    MANTIS_RELIGIOS
    MANTIS_RELIGIOS --- ---
    hele kaya :) diky tobe jsem se dostala k reagge a R1
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DJ_KAYA: Jenom 3? :-DD

    Mě se práve od Alpha Blondy líbí nějaký starý věci, ale nějak se nedá poslouchat dokola...

    Aha...ty úlety jsem v albech zaregistroval a tohle je vysvětluje.
    Dík za názor.:-)
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    jeden z těch 2 je černoch, aneb najdi alespoň 3 rozdíly ;)
    http://swampsafari.rajce.idnes.cz/Kip_Rich_-_Viden_(AT)_Volksgarten_17.4._2007/#cernoch&kaya.jpg

    Alpha Blondy je taková podivná postava, kdysi populární představitel afro - reggae, pak nazpíval nějakej oslavnej song pro nějakýho západoafrickýho diktátora a tim ztratil jakejkoliv respekt (teda u lidí, který o tom vědí), jeho novou desku bych si asi nekoupil, ale starý hity jsou nezapomenutelný...

    Awad byla jednou z nejlepších britskejch reggae kapel, občas měli takový podivný úlety do pop music, k čemuž je asi tlačili producenti. Zase, starý věci moc dobrý, už dlouho navydali nic novýho kromě best ofky, nebo o tom nevim
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DJ_KAYA: He he tak to jsme temer vekove stejne...ale tim urcenim veku jsi mi vyradil typka o kterym jsem si myslel ze by to moh byt on...
    nejaky spesl poznavaci znameni? dready? sacko? slamák ;-)? :-D
    BTW jaký je tvůj názor na Alpha Blondy a Aswad(-a)?
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    CHE_GUEVARA: to byl docela legracni rozhovor typu: Morgan Heritage? Yes, I know them. Good music. I saw Buju Banton's concert - Me too. I was in Jamaica - Me too - ale proste preskocila jiskra a vedeli jsme ze jsme naladeni na stejnou vlnu. Cernochovi je 20 myslim, max 21
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DJ_KAYA: A jak jste se domluvili pres tu jazykovou barieru... kolik tomu cernochovi je cca? Ze bych to risknul?
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    CHE_GUEVARA: email není špatnej nápad ;) a pak třeba zajít na jedno pivo a pokecat, ne? Kdysi jsem se takhle seznámil s docela dost lidma a vydrželo nám to dodnes... Treba takovej Jah T mi zavolal do radia, on neumel cesky, ja neumel anglicky ani nemecky a jak nam ten prvni rozhovor pekne sel a uz kamosime asi 12 let
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DJ_KAYA: To je dost možný. Takový lidi ale dnes nepoznáš, teda tady alespoň ne. Víc lidí s dready poslouchá techno nebo raggajungle a podobny paskvily... Třeba mí dobří přátelé jsou reggae/jamaican ska jako já taky naladění, ale fest je sere ta moderní póza kolem toho a třeba dancehall a ragga atp se jim celkem příčí (já to taky nemusim.. :-P), takže se taktéž neinicují...
    Navázat spojení? :-D email:
    "Zdar černochu.
    Jak se máš?
    Taky mám rád reggae a kulturu kolem toho jako ty.
    Nepodniknem něco?
    ČeGe." :-D
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    CHE_GUEVARA: tak koukejte navázat spojení, mám pocit, že se po Olomouci pohybuje spousta podobně naladěnejch lidí a nevědí o sobě
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DJ_KAYA: Nevím, možná od vidění leda. Jinak má pravdu, děje se tu čím dál víc, i ta pitomá reggae hospoda samotné slovo reggae napsala v letáku špatně (a to byl art, takže žádný překlep). Reggae, ska je moje, a opravdu se tu nic zajímavého neděje, což je škoda.
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    COULEEN: jj tam jsme se Swamp Safari i jednou hrali, ostravaky samozrejme znam, ale dostat z nich info o programu je nekdy dost tezky ;) tak se uz tesim na tvoje info
    KRSNA
    KRSNA --- ---
    neco mi v ty ankete chybi..:o))
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    DJ_KAYA: Inak ja sem synek z Ostravy ikdyz ted ziju v Praglu. Ale Ostrava nejakou reggae scenu ma.....:-). Mame dokonce reggae meetings v klubu Marley....takze klido sezenu program....(plati pro vsechny zajemce.....:-)) ).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam