• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MR3SKARastafari, I-tal, respect, peace,love and unity


    1. Synům Chóre, žalm a píseň. Základ svůj na horách svatých.
    2. Milujeť Hospodin, totiž brány Sionské, nade všecky příbytky Jákobovy.
    3. Přeslavnéť jsou to věci, kteréž se o tobě hlásají, ó město Boží. Sélah.
    4. Připomínati budu Egypt a Babylon před svými známými, ano i Filistinské a Tyrské i Mouřeníny, že se tu každý z nich narodil.
    5. An i o Sionu praveno bude: Ten i onen jest rodem z něho, sám pak Nejvyšší utvrdí jej.
    6. Sečteť Hospodin při popisu národy, a dí, že tento se tu narodil. Sélah.
    7. Tou příčinou zpívají s plésáním o tobě všecky moci života mého.
    (Bible kralická)

    Prosím volně přidávejte veškeré relevantní a zajímavé odkazy na nástěnku
    rozbalit záhlaví
    BINABIK
    BINABIK --- ---
    PONOZKINA: když je to .CZ tak to asi anglicky nebude:D Ale jinak většinou všechny tyhle information v aj. Stejně jako většina informací, který dneska za něco stojí...
    PONOZKINA
    PONOZKINA --- ---
    Všechno anglicky co?Já sice celkem anglicky umim ale nevim nevim:)To bude těžký:)
    PONOZKINA
    PONOZKINA --- ---
    Díky podivám se:)
    BINABIK
    BINABIK --- ---
    PONOZKINA: doporučuju prohledat web www.onelove.cz myslím že tam najdeš spoustu zajímavách článků. Některé jsem překládal i já:) A nebo prost napiš co tě zajímá a dostaneš odpověď...vyčerpávající:D
    PONOZKINA
    PONOZKINA --- ---
    Ahoj lidi, docela dlouho se zajimám o rastafariánství, ale chci se dozvědět víc:) Vim že to v čechách neni tak jednoduchý, ale kdyby ste měli doporučení na nějaký knihy, cokoliv, napište prosím, ráda si pořídím nové počteníčko..
    JOSEFINA
    JOSEFINA --- ---
    Africký stánek
    Lidičkové zajímalo by mne jestli toto místo navstevuje nekdo, kdo má na svedomí porádání festivalu a koncertu s africkou nebo reggae tematikou...
    rada bych africký stánek na každé takové akci a je v mých silách ho zarídit a provozovat
    vse pod hlavickou www.acaculture.cz
    ozvete se Josefína
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    a troška křesťanství do tohohle doupěte :)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ph3Iahk-Q2Y&feature=related
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    JEZINKA: jj koncert Bad Brains v KD Eden, to byl teda nářez ;)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=aCusbsPdGq4&feature=related


    todle je dobrý, nejlepší je na tom ta němčina, to jsem se nasmál :)
    NASA
    NASA --- ---
    AFROMANIA: necitelny, spam a jeste ot? co je na tom i-tal?
    AFROMANIA
    AFROMANIA --- ---
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    Konečně jsem našel rastafurijání podle mýho gusta:

    JAH

    RastafarI :)

    nejvíc
    GLAVER:
    a tohle je taky pěkně divná teorie.jakápak afrika, smiřte se s tím že my bílí býlí jsme vejlupky satanovy :)


    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    BOLDRIK23: no, jako býlí rosteme na polích ;-)
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    a mě fido přesvětčil ať se zeptám na jeho vstah k tématům součastného dancehalle, v klidu a obšírně mi vysvětlil, že jako býlí jsem prapůvodcem všeho zla, a radši utnul rozhovor než aby odpověděl na homosexuály...a od té doby se nikoho neptám na současstný dancehalle:)))
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    BOLDRIK23: já tam byl bez mikrofonu ;)
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    kayo to je možná tím že se s ním potkáváme jako novináři s mikrofonem, neb u mě byl slušný, zalezlý ve svý ulitě a když se přistih že jsem ho donutil odpovídat, tak to přerušil.
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    SWARAJ: nj to se stává, já mám spoustu pozitivních zkušeností a dokonce se nebojim říct, že zatim se mi potvrdilo, že čím větší hvězda tím "normálnější" člověk.... holt s M B to byla asi nějaká divná konstelace.... což ovšem nic nemění na tom, že ho do budoucna nehodlám nějak příliš aktivně vyhledávat
    SWARAJ
    SWARAJ --- ---
    DJ_KAYA: Mel jsem moznost spolupracovat s Macka B a tvuj nazor rozhodne nesdilim. Kazdopadne mas na nej pravo.

    Byl jsem naopak prijemne prekvapenej, jakej obycejnej typek, kterej se nechova jako star, to je.. Prijde mi ale, ze nekdy lidi volej urcitej model chovani prave kvuli tomu, aby vyselektovali komunikaci s ruznejma lidma, ktery se na ne vsude vesej jen kvuli tomu, ze jsou to hvezdy... a verim, ze to pak je otravny a clovek pak muze reagovat ruzne zkratkovite.

    Nicmene nechapu, proc v tomhle auditku jsou vyslany takovyhle rychly soudy, kdyz prave jedna laska (mysleno v mejch ocich i nedrbani a nepomlouvani ostatnich), tolerance a pochopeni by melo bejt jeho naplni :((((

    konec OT
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    KATRIN: spis z jinych hvezd, protohvezd, resp. z hvezdneho prachu... je to kolobeh, v podstate mezihvezdne rozmnozovani....
    jinak je moc hezke, ze prvni lide byli v Africe, ale dulezite je, ze ti co utekli z rovnikoveho vedra a pralesu, tak sve koreny zapustili v Evrope a Asii, kde si o mnoho pozdeji vytvorili vlastni nabozenstvi, kulturu, spolecnost. A tam je skutecny puvod bileho rastamana. I toho co by chtel domovskou Afriku nezkazenou zbylym svetem. Evoluce a geny jsou svinstvo ;o)
    KATRIN
    KATRIN --- ---
    JEZINKA: však to nevadí..každej je odjinud..ale odkud jsou hvězdy? (z Afriky? :-) :D)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    KATRIN:
    WENOUSH: no já teda z afriky nejsem ani náhodou. moji předci přišli z hvězd:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam