• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MR3SKARastafari, I-tal, respect, peace,love and unity
    SWARAJ
    SWARAJ --- ---
    DJ_KAYA: Mel jsem moznost spolupracovat s Macka B a tvuj nazor rozhodne nesdilim. Kazdopadne mas na nej pravo.

    Byl jsem naopak prijemne prekvapenej, jakej obycejnej typek, kterej se nechova jako star, to je.. Prijde mi ale, ze nekdy lidi volej urcitej model chovani prave kvuli tomu, aby vyselektovali komunikaci s ruznejma lidma, ktery se na ne vsude vesej jen kvuli tomu, ze jsou to hvezdy... a verim, ze to pak je otravny a clovek pak muze reagovat ruzne zkratkovite.

    Nicmene nechapu, proc v tomhle auditku jsou vyslany takovyhle rychly soudy, kdyz prave jedna laska (mysleno v mejch ocich i nedrbani a nepomlouvani ostatnich), tolerance a pochopeni by melo bejt jeho naplni :((((

    konec OT
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    KATRIN: spis z jinych hvezd, protohvezd, resp. z hvezdneho prachu... je to kolobeh, v podstate mezihvezdne rozmnozovani....
    jinak je moc hezke, ze prvni lide byli v Africe, ale dulezite je, ze ti co utekli z rovnikoveho vedra a pralesu, tak sve koreny zapustili v Evrope a Asii, kde si o mnoho pozdeji vytvorili vlastni nabozenstvi, kulturu, spolecnost. A tam je skutecny puvod bileho rastamana. I toho co by chtel domovskou Afriku nezkazenou zbylym svetem. Evoluce a geny jsou svinstvo ;o)
    KATRIN
    KATRIN --- ---
    JEZINKA: však to nevadí..každej je odjinud..ale odkud jsou hvězdy? (z Afriky? :-) :D)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    KATRIN:
    WENOUSH: no já teda z afriky nejsem ani náhodou. moji předci přišli z hvězd:)
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    BOLDRIK23: co vím, tak by se neměly dravý ryby...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    Binabik: jasně, jen řeším jejich zdroj jodu, když nesmění solit:))) ale v judaisticko/křesťanský tradici není ryba maso ale postní jídlo, proto se ptám, jestli někdo neví jak to maj:)
    BINABIK
    BINABIK --- ---
    BOLDRIK23: no pokud je z Itálie tak určitě:) jde o to co považuješ za Ital, jak Ital definuješ. Pro každého to může být trochu něco jinýho. Základem je přirozenost...
    KRSNA
    KRSNA --- ---
    BOLDRIK23: jakub jan ryba stopro..:o))
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    je ryba I-tall?
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    kdyby náhodou něko nevěděl co s načatým večeerem a lákal by ho benefit společně s Dub in da trip :) http://kulturajinak.com/index.php?web=2&main=8&main_tit=akce
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    WENOUSH: Já jsem taky spokojený a dal bych si to ještě jednou... Ale na sizzlu už nepřijedu. Tolik ho nemusím, abych kvůli němu jel z olomouce do prahy...
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    SANKAMAN: no tak to teda rozhoně stálo... ;-) a ať si říká cp chce. na sizzlu jdu taky, i když maxe jen těžko předčí...

    PANDA_JE_MRTVA: no jo, s tim, že dready jsou už jenom módní trend asi nikdo nic neudělá, s tím jsem se už tak nějak smířil...
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    WENOUSH: nedavno sem videl na mustku v nejaky vyloze plastovou figuru na hadry s dreadama. to mne trochu uzemnilo.
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    No, doufám, že to bude stát za to:o) Ale těším se...
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    tak dneska max!!!! akorát mě docela zarazil článek na jahmusic, kde max kritizuje moderní "falešný dredy" jako sizzlu a dokonce i capletona...
    možná si je trochu idealizujeme, ale když jsem viděl naživo capletona, tak jsem mu to teda fakt žral :-)
    mimochodem, co si asi o českých dredařích, když jich 80% ani neví co to rasta je?
    KATRIN
    KATRIN --- ---
    WENOUSH: ¨jo, to máš asi pravdu..každej ho má někde jinde a je to jen jeho cesta :)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    KATRIN: junior kelly zpívá: "some look fi paradise inna physical form, paradise is a state of mind", já souhlasím a dodávám, že je jedno, jestli ho vidíme jako Afriku, nebo jinak...
    KATRIN
    KATRIN --- ---
    WENOUSH: Ne ne.. moje rodina, ani sousedi by nebyli nadšení :D A já sama.. jo, bylo by to hezký, ale přeci jen sama tam asi nepojedu. Chystám se jinam. Blíž Africe, ale Afrika to pořád ještě není, takže se tam snažím dostat alespoň nějak svou myslí..
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    KATRIN: takže jestli to správně chápu tak chystáš odjezd do Afriky, kde zůstáneš a pokud možno vezmeš i svojí rodinu a sousedy?
    KATRIN
    KATRIN --- ---
    WENOUSH: zarážející? no..asi jak pro koho :-) Mně to přijde ok, ale je to proto, že si myslím to samé a chápu, že to někoho třeba zarazí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam