• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MR3SKARastafari, I-tal, respect, peace,love and unity
    KATRIN
    KATRIN --- ---
    SANKAMAN: podle toho, co jsem slyšela, a co jsem si kde přečetla, je asi fakt, že se mohl líp připravit.. pravda, že trochu zodpovědnosti neuškodí.. v podstatě s tebou souhlasím :), jen jsem se ho chtěla zastat, když se na něho všichni vybodli..

    MAUGLII: myslím to tak, že jsi psal, že byl vyhulenej jak výstaviště (tak nějak..mám to na jiný stránce, tak nevím, jak to bylo doslova)..a já tím myslela to, že byl ve stresu.. chtěl, abychom mu pomohli..aby tam nešel sám a někdo mu pomohl. Ale nikdo z nás nešel (různý důvody). A asi si to i trochu beru za vinu, protože mě žádal, abych tam přišla.. abych tam stála s ním.. ale já byla ve škole a nemohla jsem dorazit. (mám totiž dojem, že kdybych přišla, mohlo to být jinak-jen myšlenka.. kdo ví :))
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    KATRIN: já proti němu neřek ani nejemnší urážku ;) jak to myslíš ?
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    Hele, Káťo, já beru, že se na něj ostatní vybodli. Taky beru v potas to, že mluvit před tolika lidma není lehký. Obzvlášť, když na to člověk není zvyklej. Ale to nemění nic na tom, že se na to nemusel vybodnout on. Ptali se tam na poměrně základní věci, na který neodpověděl. Jako pochop. Co si o tom má pak člověk myslet? Já vím, jak to myslí. Ale vím to jen proto, že ho znám. Bohužel, člověk, kterej ho nezná, to pak asi nepobral. Tím ho nechci zhazovat. To vůbec ne. Tohle je jen fakt, se kterým se už nic neudělá. Na příště se může připravit. A wenoush má pravdu v tom, že trocha zodpovědnosti neuškodí...
    KATRIN
    KATRIN --- ---
    MAUGLII: takhle o něm nemluv.. neměl tam být sám -ti,co tam měli jít mluvit s ním, se na něho vybodli, takže byl trochu ve stresu..
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    NASA: přesně tak.... prostě trocha zodpovědnosti nezaškodí...
    NASA
    NASA --- ---
    MR3SKA: jenze pak teda, kdyz neumim mluvit ve spolecnosti, tak neberu pozvani na prednasky, kde k davu mluvit budu, ne?
    MR3SKA
    MR3SKA --- ---
    MAUGLII: souhlasim..... třeba pro mě nebylo lehký mluvit ani takříkajíc "z davu" když jsem se otočil a zjistil že tam sedí a poslouchá dejme tomu 60 lidí..... já sedět tam co Lukáš tak neřeknu ani "brej den"
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    WENOUSH: Jasný , ale i přesto mu to nemam za zlý... Docela jsem se pobavil a z publika se pak začali ozývat i ostatní hlasy lidí , který měli k tématu co říct... Ze začátku řeč trochu vázla , ale nakonec se všichni rozpovídali... Docela se mi to líbilo , ve vzduchu byla cejtit taková uvolněná nálada
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    MAUGLII: tak to moc nepobírám.....ale z toho cojsem slyšel to na mě neudělalo mo dobrej dojem...pokud je někdo pozvanej, aby o něčem poreferoval a příjde zduněnej tak, že y něj vzpadne jenom to, aby si místo něj šel někdo sednout, tak je imho něco špatně...
    ano, hulení k tomuto všemu patří, ale to neznamená, že všichni musíme hulit!
    pravda je, že některý lidi tak fungovat uměj, ale naprostá většina ne...
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    WENOUSH: Tak si tam měl sednout místo něj :D myslim že i několikrát vyzýval lidi že si tam má jít místo něj někdo sednout... nebo si tu už nepamatuju ? :D:D
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    BINABIK: no, kámoš tam byl a dost ho to naštvalo, když ze sebe nedostal jedinou kloudnou větu....
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    dnes po pulnoci (cca 00:20) bude mym hostem ve studiu R1 Ota Halama a budeme si povidat o jeho knize Rastafari a asi se zminime i o nedavnem seminari poslouchejte na 91,9 FM nebo pres internet na http://www.radio1.cz
    MR3SKA
    MR3SKA --- ---
    MAUGLII: no, skoda ze nejsme v Praze :(
    docela bych na to zasel, ale mam dele volno tak nejsem ve meste ;)
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    SANKAMAN: Byla sranda a zas jsem o něco chytřejší :)

    by the way... zítra je někde v Praze přednáška o Tibetský psychologii , né že by se to týkalo rastafariánství , ale věřim , že to bude zajímavý
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    MAUGLII: Jo, to je u Lukáše normální...;)
    BINABIK
    BINABIK --- ---
    MAUGLII: :D to se musí neasi;) správnej rasta přeci...
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    Ten rastafarián co tam seděl za vzor byl vypálenej jak Výstaviště :D
    MR3SKA
    MR3SKA --- ---
    MAUGLII: jasně že jo.... tam jsem nemohl chybět přeci
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    Jo. Byl jsem tam...
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    Byl jste někdo v tomhle týdnu na semináři o rastafariánství ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam