• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MR3SKARastafari, I-tal, respect, peace,love and unity
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    SANKAMAN: bubnuj si na kozu, já si budu dál bubnovat na to, co mi přijde pod ruku ;-)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    minimálně si můžu připsat zásluhy za oživení tohohle auditka:) nicméně můj buben s mrtvou kozou si pořád nikdo nekoupil...
    takže vás prosím, kdybyste zaslechli že někdo shání djembe, třeba i od známých mimo nyx, odkažte je na mě....děkuju:)
    RASTADELIC_T_
    RASTADELIC_T_ --- ---
    myslim ze zde dochazi ke spatnemu vykladu slova I-tal...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    snad jediná výjimka je darbuka, ta originální rybí kůže je moc křehká a už jsem se s ní dlouho nepotkal...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    WENOUSH: Promiň I -tall je samozřejmě ten z kůže o tom není sporu...jen evropský slunéčkový reggae lidičkové o tom mohou pochybovat...
    Nebo si myslíš že by pravý nyabinghi vůbec vzali do ruky něco tak vzdáleného roots jako je umělohmotná blána...
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    Já jsem čech a ne ital...:)

    Mimochodem, když už je tu řeč o těch bubnech od rema. Dnes jsem se byl na to super djembe podívat v music city. Nevím, no, ale zase tak super mi nepřišlo. Hrál jsem na klasický djembata, co měly mnohem lepší zvuk než tohle plastový. A taky by mi chybělo to, že každý djembe, co je dřevěný a potažený neI-tal mrtvou kozou, je prostě jedinečný. Takhle vám vyplivnou 100 stejných djembat a všechny budou znít stejně... A myslím, že kdybych přišel na nějakej koncert s tímhle plasťákem, tak mě asi vykopnou...:)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    SANKAMAN: ne, jde o to, kdo je víc I-tal ;-)
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    Nejde o to, jak má kdo potáhlej buben, ale jak na něj umí ten dotyčnej hrát...
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    WAK: já teda hraju na umělý rema příležitostně už několik let a nemůžu si je vynachválit, neustále naladěné, můžou zmoknout a furt hrajou perfektně.....a to že Remo nabízí i přírodní je asi hlavně kvůli lidem, kteří by na umělou nešáhli ;-)
    WAK
    WAK --- ---
    jj, už jsem našel, ale i v REMO vědí, že djembe má nejlepší zvuk s koženou blánou a taky je tak nabízí...
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    WAK: google :P
    RASTADELIC_T_
    RASTADELIC_T_ --- ---
    ...ale ja to chapu, akorat rikam ze tu vyrobu stejne nezastavis. ..
    WAK
    WAK --- ---
    RASTADELIC_T_:
    Já nejsem nějakej fanatik, jen je mi divný, že nechápeš to, že když si něco v obchodě nekoupíš, tak prostě nepodpoříš to, aby poslali pro další, resp. když to udělá víc lidí, nebudou mít odbyt a přestanou odebírat třeba od dodavatele z afriky blány...apod.
    To je samozřejmně v extrému a jen příklad. Já samozřejmně nechci zarazit obchod s bubnama, protože tim africe spíš pomáháme než škodíme, že kupujem bubny, který dělaj. Je to všechno o přístupu a o tom jak moc globálně dokážem vidět. Absurdity opravdu řešit nebudem.
    Džha s tebou

    {reply PAPA REJNOK}: Rejnoku nemáš eště něco?:)
    RASTADELIC_T_
    RASTADELIC_T_ --- ---
    wak: dobra posledni prispevek k tomuhle tematu: kdyz si v obchode nekoupis buben s blanou z kuze, imho uz nic nevyresis, jelikoz uz ten buben je stejne vyrobenej... proste muj pohled na vec... to je jako kdyz pouzivas pocitac a internet - zpusobujes tim vetsi objem (obsah) CO2 v ovzdusi .. tak to se potom muzem rovnou vratit do jeskyne a pojidat vyhonky (a nezabijeme je tim????) proste totalni absurdita, kterou nechapu ... nezpusobuje moje existence nakonec jen to spatny? asi bych mel spachat sebevrazdu at je ode me klid (a neublizim tim nekomu?? je to sice muj zivot, ale budu zabijet .. i kdyz jen sebe ...) sorry ale to neni o rastafari ani o babylonu .... howgh .. koncim nebo se v tom zamotam a budu jen placat picoviny jako jestli je trebas lepsi umela blana z ropy nebo ze zvireci kuze, ktery nekdo zabil .... btw take se zpracovava kuze z prirozene uhynulych zvirat ...
    WAK
    WAK --- ---
    WENOUSH: hmm, mrknul bych se, máš link?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    WAK: REMO vyrábí parádní umělý blány
    WAK
    WAK --- ---
    Asi mi nerozumíš,
    snažil jsem se vyjádřit že rozumim postoji lidí, který třeba nejí maso nebo si nekoupí buben s koženou blánou, protože nechtěj jakkoli podpořit aby zařvalo další zvíře, takový lidi jsou a dokážu to pochopit.
    Ty jsi to nazval demencí, a to mně překvapilo.
    Já třeba maso střídmě jim a na buben hraju moc rád a budu na něj shánět novou blánu z nějakýho zvířete, protože uměla je prostě umělá.
    Pro tebe je to možná zbytečný téma, ale řekni mi teda co z tebe dělá nebabyloňana?
    PS: Rozhovor můžeš ukončit tim, že mi neodpovíš.
    RASTADELIC_T_
    RASTADELIC_T_ --- ---
    Wak:.. konec rozhovoru ... ty ses asi uplnej mimon... nechci tady vest debaty co je a co neni zabijeni a rozhodne se nepocitam mezi tvy ''babylonany'' .. nechces zabijet ? tak to nedelej a me s tim neotravuj ...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    I- tal není vegetariánství...tam smíš jíst maso, když si ho zabiješ...
    WAK
    WAK --- ---
    RASTADELIC_T_: když se nechceš dívat, tak se nedívej..
    já se ptal na tvůj názor.
    Vůbec mi to totiž nepřijde jako demence.
    Někdo neřeší z čeho a proč je buben, ale hraje na něj a někdo zase neřeší z čeho a odkud je to maso, které denně jí, ale obojí je o mrtvolách a dá se říct o plejtvání, plejtvání životů, i když za různym účelem. Ale my babyloňani jsme zvyklí na vysoký standardy a tudíž nepřestanem jen tak, hromadně, omezovat přísun potravy, masa, nebo začít chovat kozy kvuli tomu že si chcem zahrát na buben..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam