• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    MIKY
    MIKY --- ---
    TOM_HOST: kdyby ale zavrel case, tak mu to asi shori - dyk to vofukuje asi 5 vetrackama jeste vokolo ... jinak samo ryspekt, ja se nedostal u sebe nad 2,5 ghz :(
    MIKZ
    MIKZ --- ---
    PETER_PAN: omega nebo dna drivers meli i mobility verze v sobe
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    OverclocKing 2 - tentokráte s AMD procesory
    http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=10237&Itemid=57

    sempron3000+
    Výherci se podařilo základní frekvenci zvednout z 200 na 355 MHz, což ve výsledku dává... tram ta da da: 177,5%.

    ZOMG
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    nemuzu nikde najit drivery na ATI Mobility Radeon HD 2400 .. vopravdu to nikde neni a na klasickejch HD 2400 (PCie) to nebeha .. hodi to error uz pri instalaci ..
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MIKY: jo na 8800GT to tak fakt je ... jde to zmerit jen tim jejich programem
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Zdravicko, mam takovej problem s mym ACER ASPIRE 5020.
    Jak urcite vite, je na nem grafika ATI X700, no a muj problem je, ze v novejsich hrach (trebas NFS:MW nebo CounterStrike:Source) mi v pravidelnejch intervalech klesa FPS az o polovinu (z 50 na cca 25), proste to dela square prubeh... (mereni pres fraps benchmark a pak do excelu). Ve starsich hrach jako je CounterStrike 1.6 nebo Unreal Tournament mi to nedela...
    Zkousel jsem Omega drivery, to samy jako original ATI drivery.. Vzdycky porad to samy. I powermonitor jsem si dal na max vykon, jestli to nedela treba procesor nebo tak nejak...

    Jestli jste se s tim nekdo setkal, tak dejte vedet :) nebo i navrhy (na reportaz) prijimam.. Pac ja fakt uz nevim, co s tim... :(
    MIKY
    MIKY --- ---
    KURVADRAT: já zase čet že na některejch grafikách od asusu je problémek s tím teplotním čidlem, že stand.aplikace ho nečtou, respektive nezvládnou přečíst ... ale karta jinak pekná, tu singlovou nám teď o talíř zlevněj :)
    KURVADRAT
    KURVADRAT --- ---
    MIKY: Ja teda nevim, ale ted jsem koupil ASUS EAH3870/G/HTDI,512MB DDR4 a teplotu merim normalne pomoci GPU-Z...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    LOOL
    MIKY
    MIKY --- ---
    TOM_HOST: hmmm ... asus ... coura pěkná, kalhotky ukáže, ale teplotku jí nezměříš ....
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ASUS VGA ATI EAH3870X2/G/HTDI/1G DDR3,2xDVI-I,HDMI,HDTV

    http://www.edcz.cz/main.aspx?cls=ProductDetail&pro_id=237031
    Vaše cena 8 900 Kč
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Sapphire RD790FX: kvalitní základ pro platformu AMD Spider
    http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=10043&Itemid=43
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    MIKY: Mozna ma ptaka ohnivaka - Fénixe a fetis na popel... Ze by mu vstal z popela :DD

    (jezis, to je ale blbost, uz to nebudu pit radsi :))
    MIKY
    MIKY --- ---
    TOM_HOST: pták ohnivák? :o)


    GONDAR: určo to půjde, to umí ovladače a nebo cokoliv jinýho, riva tuner nebo atitool (možná spíš ati tray tools)
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    ;]...zkusim, kdyztak jim to holt vratim, resp. vymenim za vyssi cislo.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    resp na 9550 to slo takze by melo
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    afaik ano ... ale ptaka za to do ohne nedam :))))
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    TOM_HOST: jasne, zeptal jsem se spatne, podporuji to ovladace a i pro tuhle kartu?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    GONDAR: o to se staraji ovladace ne karta ;)
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    zdravim, jako druhou kartu bych chtel poridit tuhle:
    http://www.alza.cz/his-excalibur-9250-128mb-ddr-333mhz-ati-radeon-9250-240mhz-pci-64bit-dvi-d61288.htm

    a zajima me, jestli podporuje rotate display (pivot)..tusim, ze to ati umi (narozdil od nvidie, kde to sice jde, ale bez hardwarove akcelerace- pomale video atd.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam