• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    MIKY: ee,taktovana nebyla..
    fakt si to neumim vysvetlit 3dmark to projede, ale pri nekterejch hrach znicehonic cerno..
    MIKY
    MIKY --- ---
    HLAZARD: nemáš OC grafiku? :)
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    Mam Fortron 400W,30A/28A
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39592
    3D mark stahuju:) ale treba pri csku mi to nepada..
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    HLAZARD: jaky mas zdroj (a ne jen watty, ale i proudy)? nejakym stress testem ti projde komp ok (3dmark06 napr)?
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    Ahoj, mam problem-pri hre(napr.: OBlivion nebo Assasins creed) se mi po chvil hrani vypne monitor,zvuk chvili jde, a pak pocitac vymrzne uplne. Mam Ati 1950pro+ novy ovladace,zkousel sem je reinstalovat,ale nepomohlo to. Teplota grafiky byla tak 70-80 C..
    Nevite cim bz to mohlo byt zpusobene?
    diky
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    PETINY: Todle bude na reklamaci, vadny LCD predpokladam, vyjimecne pri takovym chovani staci vymenit LCD kabel
    PETINY
    PETINY --- ---
    Zdravím, snad se dotazem trefím do tématu...
    Mám notebook Asus F5VL na XPčkách s Ati Radeon X2300, 256Mb. Dneska po spuštění pc se mi 99% černejch barev zobrazuje jako sytě zelená a monitor mi jakoby "šumí".. nevíte někdo co s tím? resp. nesetkal se tu někdo s něčím takovým?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    IRON_STORM: Nic, proste uspory. Tohle je mesic stare.
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    co se s nima deje..

    Společnost AMD vydala tento týden varování, že výsledky prodeje jejích produktů za první čtvrtletí letošního roku budou horší, než byly plánované odhady. V reakci na to se AMD rozhodla propustit 10 % svých zaměstnanců. Jaké jsou její další perspektivy?
    http://www.computerworld.cz/cw.nsf/id/amd_opet_ve_ztrate_propousti_zamestnance
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    GORG: chvilku sem tapal jake schody .... ale uz vidim :D
    GORG
    GORG --- ---
    TOM_HOST: srandovni schody :)


    JACKOBB: hmm mel jsem jednou desku ECS s nForce a pouze jsem litoval, ze jsem si koupil neco neosvedceneho a rikal si, ze uz nikdy ECS:), protoze s ni byly jenom trable (sekal se komp).. a nestandartne vyzadovala vysocewattovy zdroj a to je tak 7 let nazpatek... teprve dnes tak vykonne zdroje vyzadujou nove graficke karty
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NVIDIA nForce 780a SLI vs AMD RS 780G (1/2 představení)
    06.05.2008, Obermaier Zdeněk
    V těchto dnech se po několika odloženích, dostává na trh čipset NVIDIA nForce 780a SLI pro platformu AMD. Tato novinka přináší pro procesory AMD několik dosud nevidaných vlastností. V dnešním testu proti sobě postavíme NVIDIA nForce 780a SLI a velmi podařený čipset AMD RS 780G. Dva nejmodernější čipsety pro AMD s integrovanými DX10 grafikami se utkají v testu právě nyní. Testu se účastnily základní desky Asus Crosshair II Formula a Gigabyte GA-MA780G-DS3H.
    http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=10825&Itemid=43
    JACKOBB
    JACKOBB --- ---
    povedena deska, jedina v ramci ECS :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    mam zvlastni problem. ponekud specifickou vybavu asi, ale:

    nejsem schopen rozchodit plynule video na telce pres s-video tv out.
    vista ultimate 64 + radeon Gigabyte HD2400pro + onboard radeon HD3200 v crossfireX, ale ten jsem zkousel i vypinat a zadny vysledek.
    deska Gigabyte MA78GM-S2H, Athlon 64 X2 4400+, 4G ram

    video v media player classic + divx + ac3 filtry

    MPC mam nastaveny na overlay dx9 s titulkama, zkousel jsem plno dalsich nastaveni, ale bez nejakeho velkeho zlepseni

    pokud dam extended display a na nem pustim video, tak je kousane, spise jak kdyby vynechaval nektere framy, neni to plynule proste. vcera jsem zkousel k tomuhle udelat "swap displays" takze jakoby muj primarni byla telka a sekundar monitor a kousalo se to mene, ale presto. navic sem tam to dela podivne zaseky... na tu konfiguraci nesmyslne operace proste.

    podezrivam ovladace, ze nejsou dost odladene, muze byt? co zkusit. vsechny ovladace/sw/codecy mam aktualni
    SHADY
    SHADY --- ---
    ja mam teda hybridni desku ale tezko se k tem grafarnam dostanu:D mam jak AGP tak PCIe slot.)
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    Nemate nekdo moznost porovnat vykon ATI 3850 AGP vs PCIe? Mam v masine sbernici AGP a tak si rikam ze bych tu 3850 zkusil, jen bych si chtel potvrdit jestli to opravdu vali tak jak v tech testech pisou (resp nikde jsem nenarazil na info jestli je testovana karta agp nebo pcie - pocitam ze spis testujou pcie verze tak proto se ptam):)

    tze bych si odpustil upgradovani cely masiny, ktera mi jinak zatim vpohode staci...
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    AMD Phenom X3 8750 - první tříjádrový procesor na trhu
    29.04.2008, Obermaier Zdeněk
    http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=10775&Itemid=28
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam