• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    VANDRACEK
    VANDRACEK --- ---
    zdravim potreoval bych poradit jestli existuje naka utilitka nebo driver na procesor phenom 2 jelikož sme presel na visty a pod nima se mi nedaří plynule rozchodit full hd filmy s koncovkou mkv jeliož je to čtyřjadrovej novej procesor a každý jadro ma takt 2,8 tak se mi zda divný že by to nestíhal
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ale traba Panasonicy to maj i na jednom ze SCARTU vzadu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KEPASO: Je to tak, vetsino to byvaj takovehle supr vstupy protoze se to pouziva v drtive vetsine hlavne u videokamer :)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    TRAGED: oni to rikali z toho duvodu, ze nechteli mit v pc radiator :D.
    a jinac ta telka S-video umi (to jsem jaksi nerekl). ona ho ma, ale na dementnim miste. z toho duvodu by se clovek musel cumet na kabel, kterej by mu trcel z boku a navic s otevrenym krytem. no nic. ve ctvrtek budu moudrejsi :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KEPASO: To jsou jen lamy co neumi pouzovat svuj HW, ty neres :) na 99.9% to kabelem fakt nebude. Proste musis mit TV ktera umi S-Video jinak budes mit BW obraz.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    TRAGED: no po pravde jsem z toho jelen. u te NVIDII byl ten obraz taky cernobilej. ale mela v nastaveni moznost zmenit typ toho kabelu. v mem pripade misto S-video, SCART.
    nejak zacinam tusit, ze s tim kabelem, co pouzivam, to proste nerozchodim. spolubydla vytahl svuj kabel (je to ten stejnej - typove) a na nekolika ATInach, co tu maji (sice jsou nektere starsi a nektere notasove), jsme tu barvu rozjeli bez nastavovani cehokoliv. takze si ho pucuju a musim zkusit. snad bude problem vyresen a prestanu to tak hanet. kazdopadne mi ale nekolik lidi nezavisle na sobe vcera reklo, ze do ATI by uz nikdy nesli. tak jsem z toho trosku rozcarovan. :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    XMEDA: Coz je picovina OFC. Plnej pocet nezapojis na druhe strane nikam :]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KEPASO: To je OK. Na ATI je to univerzalni konektor na kterej se pripojuji i vytupy na YUV atp. 4pin SVIDEO je OK :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KEPASO: Neni problem. Potrebujes TV prepnout do Svideo rezimu, kterej nese barevne slozky obrazu na jinejch pinech nez RGB, ktere je na Scartu beznej.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KEPASO: sak zkus kablik s plnym poctem.. stojej par susnu
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    jo a jeste dotaz...ten kabel S-video je 4kolikovy. konektro na grafice ma koliku 7. to sou zase ty 3 z prdele nejazpojeny? nebo zapojeny jsou a zpusobuje to ten muj problem?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj, mam gtrafiku s cipem ati. propojuju s TV nasledujicim zpusobem:
    S-video + jack pro audio (PC) ---- SCART (TV). signal v tv je cernobily.
    stejny problem jsem mel u drivejsi stare Geforce MX440, kde jsem pro barevny obraz musel v nastavnei zmenit typ kabelu, kterym to pripojuju. pote slapalo vse jak ma.
    jenze tady u te atiny se nemuzu dohledat toho nastaveni. jestli to nema, davam velky otaznik.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    tak uz mam konecne vymeneno za http://www.softcom.cz/produkt/ati-radeon-hd-4670-512mb-ddr4-dvi-i-hdmi-pci-express/?flist=1

    nebe a dudy, nova karta ma 29°C, po hodine hrani 40°C a velkej vetrak co neni vubec slyset..
    akorat me udivilo ze k ni nebyl vubec zadnej kabel, prestoze na krabici je napsano card, driver, cables... a krabice byla original zavrena a prelepena..

    tak me trochu mrzi, ze jsem na reklamaci odnesl i dvi-dsub redukci a s-video kably co byly u te x1600
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    k P4 a na hrani call of duty 2 ne :)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    XMEDA: ale ten litr navíc se vyplatí investovat do týhle karty..
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    neco co neucpe dva sloty a bude potichu
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    tze koupena byla cca za 2400 :D tak kdyby to vzali zpet, co vzit za ty 2k?


    http://www.softcom.cz/produkt/ati-radeon-hd-4670-512mb-ddr3-dvi-i-hdmipci-express/?flist=1 ?
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    XMEDA: nebo tak,zkus reklamovat, takhle sem vymenil svou x1950 pro za 3870:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam