• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    jj ono je to tezky kdo vi jak moc HP dimenzujou ty zdroje. Jenom pro info ta 4670 ma spotrebu az 70 Watu.
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    nenajede ani safe mode? kdyby ne tak to aspon vylouci drivery a timpadem to je hw trabl - jeste bych zkusil tu 4650 narvat do jinyho kompu popr tam misto ni nacpat kou inou... a uvidis co se stane
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ONDRASEEEK: tak jeste pres CPU-Z nebo Speedfan koukni kolik ma ta grafika - jestli treba spatne nedoleha chladic - a ostane tim Speedfanem (nebo HW info nebo neco jinyho) muzes zkontrolovat teploty i jinde.

    Jeste koukni na ten zdroj - aspon an to jaka je tam wataz. taky konkretni oznaceni CPU by neskodilo, kouknu kolik ma TDP.

    Aktualizace na posledni ovladace tomu taky neuskodi.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ONDRASEEEK: To muze byt nekolik veci od zdroje pres grafiku az po ovladace.

    Jaky mas teploty ty grafiky, mas dobre odvetranou skrin ? Co zbytek sestavy, jaky zdroj (vykon, znacka), jaka je ta integrovana grafika a jakou verzi ovladacu pouzivas na kterou grafiku a v neposledni rade - mas updatovany bios desky na posledni verzi ?

    A jeste jestli muzes zkus tam pichnout jinou grafiku a otestovat s ni.
    MIKY
    MIKY --- ---
    no vidiš, ani to nebolelo :-)
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    no sak sem to zkusil kdyz se tu nikdo nehlasil... k nicemu to nevede... zere to jak prase, a vykon jak dva 3850 ... cili jeste min nez ta jedna 4850... tze 3850 uz je prodana:)
    MIKY
    MIKY --- ---
    když je máš, tak to zkus, ne? :o)
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    nezkousel jste tu nekdo narvat radeon 3850 a 4850 do crossfiru? mam tyhle 2 karty a guglenim jsem zjistil ze by to mozna mohlo jit - ma s tim nekdo zkusenosti? ma to vubec smysl?
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    ZONIVENTRIS: zhruba tak to tam píšou... :)
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    takze neinstalovat. jedine snad na win7
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    HNIZDO: díky za info...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    SIVER
    SIVER --- ---
    tak firewallem to neni,dokaze te mi dat nekdo realne vysvetleni proc ted pri nabihani catalystu pri startu woken mi problikne na jednu vterinu monitor do cerne a zpet? driv to nedelalo:-(
    SIVER
    SIVER --- ---
    ahoj mel bych jeste jeden dotaz a to ten,ze najednou ponainstalovani firewallu kdyz nabiha ati tak mi problikne monitor cim to muze byt nevi nekdo?

    aspon to prisuzuju k nainstalovani firewallu do te doby to totiz vubec nedelalo,kamos mi zase rika ze je to normalni ze pro nabehnuti windowsu kdyz nabiha ati ze probliknuti monitoru je normalni.takze nevim,ale predtim mi to proste nedelalo..
    vi nekdo cim by to mohlo byt?
    DWAY
    DWAY --- ---
    LSDMASACRE: Ne prave ze netaktoval. Nechapu to, protoze mi to robi aj u starsich her.
    PACHOLEQ
    PACHOLEQ --- ---
    TRAGED: hele jasne ze sem tam zavital,ale tusim ze to u sebe melo napsano prave slovo hotfix z cehoz sem usoudil (chybne) ze to bude jen fix stavajiciho driveru a radsi sem instaloval pro zacatek z cd se vsema serepetickama , ona jen instalacka dotnetu ma tusim neco kolem 200MB... kazdopadne ani to nepomuze
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PACHOLEQ: Je opravdu tak divne si stahnout ovladac primo od vyrobce misto od ATI?
    http://us.sapphiretech.com/driver/488.zip
    PACHOLEQ
    PACHOLEQ --- ---
    PACHOLEQ: jj , kazdopadne zatim dik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam