• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    LSDMASACRE: žádný další fan na grafice. jsem trochu it lama, ale rychle se učím :)

    nechci ale do toho investovat nové díly jako zdroj třeba, přeci jen jsem to dostal zadara a accelero stálo 2kila na aukru...

    každopádně s tím fanem to vyzkouším :)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    MONOTYPEK: na accelero bych dal nějakej fan s tří-pinem a píchnul bych ho do grafiky aby jsi ho mohl řegulovat přes ccc nebo co používáš :)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ahoj, mám lama dotaz (nestydím se) :)

    dostal jsem dárkem starší x1950pro 512mb, pci, stáhl a nainstaloval driver/ccc balík z ati. teplota v klidu 75/80°C, při hře přes 100°C. po cca 10 minutách hraní čehokoli vytuhne komp, na monitoru "No Signal". tak jsem gůglil, přemýšlel a nakonec koupil na aukru accelero a nechal aplikovat na grafiku. teď je teplota řádově o 20°C nižší, ale při jakékoli hře po chvilce výtuh celého kompu...

    nějaký tip, rada, či doporučení vyhodit raději do popelnice?

    moc děkuju :)
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    dekuji
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    mam GF9600GT od gainwardu, jaka teplota je jeste optimalni? ted to mam v idle na 54 (steluju s otackama pomoci rivatuneru)

    jak vsude psali ze to je prima ticha karta tak je tak ticha jako muj starej chladic na procaku kerej mel 7000rmp.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    RAGNAROK: SLI pro grafarnu za dvojku? :D az ji budes dokupovat (musi to bejt ta sama karta) tak uz ji nebudou ani vyrabet, ani prodavat... radsi si kup za 3500 s DPH HD 5770
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Par let jsem zaspal a je na case si postavit novej rig. Potreboval bych GPU do 2000-2600Kc. Zajimalo by me jestli je rozdil ve vykonu v sestave s intel nebo amd.
    Pripadne s cim prvnim bych mel zacit jestli CPU (do 2500Kc) nebo GPU, potm mother (do 2200Kc), RAM (1500)a zdroj (1200). Ocekavam ze upgrade masiny jen dodat ram nebo kartu v SLI. Overclok CPU a GPU jen v rozumnych mezich. (samozrejme to ke konci zivotnosti vohulit).

    napr. vyber:

    GIGABYTE VGA nVidia 9800GT 1GB DDR3 2 371Kc

    Sapphire VGA ATI VAPOR-X HD 4850, 1GB GDDR3, PCI-E, Battlestation Edition 2249,00Kc

    GIGABYTE VGA nVidia GTS250 1GB DDR3 2 287Kc

    Sapphire VGA ATI Radeon HD 5750, 1GB GDDR5, 128-bit, 700/1150, 2xDVI, HDMI, DP, PCI-E 2 405Kc


    ATI Radeon HD 2400XT 256MB DH PCIe x16 Graphics Card, DMS-59 (2xVGA included), S-video 2 271 Kc
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    NOP: ktery byly ty starsi ovladace posledni kteryy podporujou stary karty sou 9.3 a predtim snad jen 8.x
    NOP
    NOP --- ---
    SHAMAN99: taham takovou verzi, ktera muj OS podporuje.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    treba protoze ten novej ovladac nepodporuje starej operacni system coz mas napsany i v ty chybovy hlasce...
    NOP
    NOP --- ---
    Zdravim, mam dotaz. Chci instalovat novy ovladace na Ati x1300, ale haze mi to hlasku Setup did not find a driver compatible with your current hardware or operating system.

    Nikdy driv mi to tohle nehazelo. Zkusil jsem i starsi ovladace a to same. Nevite co s tim? Diky
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    TRAGED: to je fakt... je to jedno proste nekde sehat... klidne do tech 9k...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAMAN99: Proc MSI?
    COSBY
    COSBY --- ---
    TOM_HOST: Vypada dobre, cz? Min wattu, lepsi taktovani..
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    jako jsem za ni ochotnej dat 8500kc a potrebuju ji sehnat... idealne v praze :(
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SHAMAN99: bojim se že leda v číně
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    nekdo napad kde sehnat skladem za rozumnou cenu ATI MSI R5870?
    COSBY
    COSBY --- ---
    Ma tady nekdo Phenom II X3 720 Black Edition?
    Zajima me pretaktovani, odemceni atp...
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    COSBY: JJ jsem z Prahy a ten procák bych si teda vzal.... Teda jestli mi počkáš do 27.11. to budu mít peníze na požitky....:)
    COSBY
    COSBY --- ---
    Stav neposkozen samozrejme :) docela malo pouzivan, stari tak cca rok a pul
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam