• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    GAF
    GAF --- ---
    REPA: hele a kdybys to z nějakých důvodů neměl u sebe, zkus si stáhnout verzi 9.2 ovladačů tady:

    http://www.guru3d.com/news/download-ati-catalyst-92--for-xpvista-3264bit/

    A buď se ti to nainstaluje s nima a nebo to tam (snad) pak najdeš. Držim palce.
    REPA
    REPA --- ---
    ok vyzkousim diky moc
    GAF
    GAF --- ---
    ...respektive si ho najit a prejmenovat na .dll a dat kam potrebujes. Nevim hele, promin, nemuzu to najit.
    GAF
    GAF --- ---
    REPA: search for the file atioglxx.dl_ ( mine was in C:\ATI\SUPPORT\7-8_xp32_dd_ccc_wdm_enu_50960\Driver\Driver\XP_INF\B _51322\ ) and copy it to C:\

    ??
    GAF
    GAF --- ---
    REPA: Jeste se ti mrknu, kde to sehnat, at se muzes sam rozhodnout, ale vypada to, ze to je z control centra. Doporucuju odinstalovat CCC a smazat zbytky a nainstalovat to jak jsem rikal - ati tray tools.
    REPA
    REPA --- ---
    zdravim potreboval bych sehnat tuto knihovnu atioglxx.dll verze 9.2.mate nekdo?
    GAF
    GAF --- ---
    GAF: a to i ve 3d. Mám dojem, že karta ani ve 3d nemá potřebu otáčky větráku zvyšovat - hraju často několik hodin v kuse.

    Je fakt, že když se rozběhne její větrák naplno, je jeho hlasitost asi normální. Ale jak říkám, ještě se mi to nestalo během běhu počítače, maximálně při nabíhání počítače, kdy se rozhučí na chvilku všechno.
    GAF
    GAF --- ---
    Právě jsem znovuobjevil Ati Tray Tools a asi na ně brzo nedám dopustit. S Control Centre přímo v Catalystech jsem měl nějaké potíže a trochu nedůvěru, že jak jsou obrovské a co akorát trochu umí. Tak jsem je odebral nadobro a dal parádní, maličké, umí-toho-spoustu-užitečného-navíc-Ati-Tray-Tools.

    Jinak teda ještě, mám kartu Vapor X Saphire 4870 a i když to je asi karta už mimo prodej kvůli pětkové řadě, doporučuju všem, kteří chtějí něco tichého. Kvalitu a výkon si radši zjistěte sami, vyznám se v tom málo, ale karta se myslím líbila všeobecně.

    Počítač mám odkrytý, dva metry od sebe, kartu téměř neslyším. Je asi tak hlučná, jako když si člověk fouká čaj, tím pomalým dlouhým způsobem, aby byl chladnější.
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    Děkuji za pozitivní zprávy a mamce vzkážu hold :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    B3NNY: Ja to zjisitl diky patrani proc mi na MacBook Pro pod Win7 kukackou funguje jen jedno GPU (ma v sobe NV9600M + NV9400M). Win7 proste vyberou tu vykonejsi a konec. Takze vydrz baterie je pod nima polovicni.
    B3NNY
    B3NNY --- ---
    TRAGED: Tak v tom pripade je jasno... :( Tenhle detail mi unikl,s tim jsem vubec nepocital. Diky
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    B3NNY: A system? Win7 napriklad uz Hybrid SLI a CrosifireX neumeji.
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    a j e to vubec mozny u techto dvou?><
    B3NNY
    B3NNY --- ---
    ma nekdo pls zkusenost s rozbehnutim hybrid crossfireu? mam 4830 v pci-e a integrovanou HD 4300 a nedokazu je zapojit spolu... Thx
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    BLAF:je to spis vyjimka ale i na aukru,bazosi,hyperinz. se daji sehnat nove kousky.
    BLAF
    BLAF --- ---
    RAB1T: Stihls to driv :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    RAB1T: Praveze, potrebuju co nejvykonnejsi procesor do socketu A, procez potrebuju XP, nikoli a64 :/
    On se da docela dobre sehnat napr na aukru, ale rikal jsem si, jestli by tu nekdo nevedel o nejake novote :)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Sorry už se sam fackuju XPčko bylo do socketu A
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    BLAF: hm tak to už si dost po sezone ale namatkou treba alza http://www.alza.cz/amd-athlon-a64-3200-d43929.htm
    BLAF
    BLAF --- ---
    Netusite, jestli by se jeste dal nekde sehnat skladem Athlon xp 3200+ ?
    EKKO
    EKKO --- ---
    LOJZAK: :)) no vidíš jaká jsem lama :))
    prostě ty grafiky mi nejdou :)
    takže favorit je 4670

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam