• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MIKY: j, jen oc... kmitocet + vetrak... dik, zkusim
    MIKY
    MIKY --- ---
    GHOSTSTALKER: záleží na co ten ati tool chceš? jestli jen na OC, tak zkus msi afterburner
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Zdarec, hele, je pro Win7 64 nejaka alternativa k Ati Tool?
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    MADCAT: ano presne jak pises cokoliv s HD tzn rada HD2xxx a vys by mela zvladat HW akceleraci HD videa.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    znamená to "HD" na konci názvů aktuálních grafických karet ATI něco, nebo je to jenom nicneříkající odlišení od předchozích číselných řad? jde mi o to, jestli si v něčem pomůžu, když nahradím svou stávající obstarožní X800GTO něčím novějším, co to "HD" v názvu obsahuje, při přehrávání HD ripů (mkv) - jakože jestli to třeba značí, je karta obsahuje HW akcelerátor HD videa atp... moje stávající konfigurace HD ripy celkem zvládá, jenom sem tam zaregistruju jakoby snížení framerate, asi při složitých scénách většinou... mám athlon x2 7750, 4GB RAM, grafiku ATI X800GTO, deska nějaká MSI s čipsetem K9N2 (nejsu si jistej správným označením), rozlišení jedu 1600x1200 (21" CRT). dík za rady...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TURIKAN: Muzu ti k nid prodat Accelero X2 :)
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    TURIKAN: muzu ti od ni pomoct :)
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    ahoj, nechcete nekdo vyzkouset ve svem pc grafiku 4870 X2 ? mam s ni mensi problem, a rad bych zjistil, jestli je to jenom na mem pc

    pripadna odmena jista :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHDW: O tom prave mluvim. Odectou se ti 4GB na grafice a kde bude system? :))
    SHDW
    SHDW --- ---
    TRAGED: ale nejak se od toho odecitaj veci na pci slotu, realne to vyuzije nakejch 3,25
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    (32bit XP OFC)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AKA_THE_A: XP maji hlavne max 4GB pamti ceklem. Cili s 4GB VRAM nevim kam nacpes system :)))
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    Pozor systém, XP zrcadlí paměť karty do RAM...tzn nad určitou hranici to spíš zpomalí než zrychlí.

    Nevim jak u 32bit (jeho)Vista či 7-čky...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LSDMASACRE: Toxic ma o 75 000 000 vic Hz :)
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    SHDW: tak to bych raději na ten plastový kryt pasivu nalepil nějaký tichý větráček. Levný a dostačující upgrade.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HLAZARD: Souhlasim, IMO se priplatek za to ze se nemusim patlat s predelavanim na jine chlazeni vyplati.
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    LSDMASACRE: moc nice, ale radsi bych fakt vzal toxic/vapor :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    IRON_STORM: podezrele slusne a tise i kdyz je to polootevrena skrin. Vetraky v case neslysim stejne jako zdroj a dva coolery na grafice registruju akorat pri maximalni zatezi. Co se tyce vykonu - jsem spokojenej. A aplikacich perfekt a ve hrach velice slusne i kdyz napriklad takovy Metro 2033 v Dx11 s teselaci by sneslo alespon 5970 ve sli protoze jsem na cca 20 fps (ale precejenom se jedna o nejnarocnejsi hru soucasnosti tak jsem s tim vicemene pocital)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SHDW: ano na novou se vetsinou da pouzit zrovna tohle acellero je hodně universální.
    SHDW
    SHDW --- ---
    RAB1T: to ani neni otazka investice, ma to strasne hlasitej vetrak a ten zvuk uz mne ubiji. vetrak ostatne muzu sundat a v pripade kompatibilnich velikosti pak pouzit na novou, ne?

    kazdopadne diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam