• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    BEDRICHKANGOO: tak pokud mas obe karty v kompu,funkcni a s origo driverama tak je pripni obe na monitory(pocitam s dvema kartama)
    7 i XP pozna vice monitoru a bud v nastaveni rozliseni nebo v nastavni GK najdes moznost rozsireni plochy na dva monitory

    http://www.svethardware.cz/art_doc-BE9C7FC6748114E7C12575BA00558E40.html
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    LOJZAK: dik za hodnotnou radu, nechces raci napsat jak?? :o))
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    dle meho skromneho nazoru to jde... :)
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    Ahoj, nevíte někdo zda je možno s více grafickými kartami (GF 9500GT) vytvořit pod woknama xp/7 pracovní plochu složenou z více monitorů, nemyslím tím klasické přidání plochy, ale spíš něco jako triplehead. prostě jednu plochu složenou z více monitorů vedle sebe, aby měla rozlišení třeba 3072x768 předem díky za jakékoli odpovědi
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TURBO: Stahni sobe z http://www.sapphiretech.com Catalysty s AGP hotfixem.
    TURBO
    TURBO --- ---
    LOJZAK: tomu úplně nerozumim, jak nepodporuje? Karta driver podporovat nemusí, mě bohatě bude stačit, když driver bude podporovat kartu :)

    To se domníváš nebo to víš? Jakože víc jak rok starý karty Ati nepodporuje? WTF?
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    TURBO: a nebude to tim , ze karta proste novy driver nepodporuje_?
    TURBO
    TURBO --- ---
    zdravím a předem se omlouvám za možná lamí problém, ale už jsem z toho zoufalej ...

    Mám RadeonHD 3650 AGP, WinXP SP2.

    Catalysty z orig. CD jdou bez problémů nainstalovat (vlastně úplně bez problémů ne, v jedný fázi hodí chybu "zero display error"?, nicméně všechno včetně CC se nainstaluje bez problémů a šlape, driver verze 8.452.0.0).

    Když se pokusím nainstalovat jakýkoliv novější Catalyst, instalace proběhne bez problémů, ale stále běžím na starém driveru.

    Když odinstaluju kompletní CC i s driverem a nainstaluju novější, nestane se nic. Instalace má probíhat do Program Files/ATI Technologies - tenhle adresář při instalaci sice vznikne, ale všeechno se instaluje do Program Files/ATI (netušim jestli problém nemůže bejt tady, ale proč tomu tak je netušim). Nedaří se ani nainstalovat sólo jen ovladač, karta vs ovladač se prostě nepoznaj, resp. Widle mi tvrděj, že pro danej HW nenašel v ovladači nic, co by mě potěšilo ;)

    Pokud jako záchranu nainstaluju původní verzi z CD tak tam je to bez problémů. Instalace navíc proběhne i do avizovanýho Program Fies/ATI Technologies a vše zase šlape.

    Co mě udivuje, že např. GPU-Z absolutně nedokáže rozeznat kartu pokud neběží driver.

    Díky moc za jakýkoliv nakopnutí (krom "přeinstaluj widle" ;))
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    LOJZAK: win 7
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    SHAMAN99: co mas za win ?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    MIKY:
    LOJZAK:
    TRAGED:
    diky moc vsem... vyresilo se to v ovladacich panelech jsem prepl repraky na HDMI out a facha to... diky
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAMAN99: Vime, prepni si default zvukovej vystup na HDMI (kartu) a pak teprve zapni aplikaci kterou prehravas.
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    SHAMAN99: spravne.Miky...podivej se v tvojich WIN na nastavevi zvuku.Pokud mas 7 tak by to mel udelat za tebe.Jinak v XP natvrdo nastav pouzivani zvuku z HDMI outu
    MIKY
    MIKY --- ---
    SHAMAN99: grafiku a zvukovku nemusíš propojit, jen v nastavení zvuku si vybereš default výstup - zda hdmi či standard speakers
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    a nemusi se nejak ta grafarna propojit se zvukarnou? nebo si to normalne vezme ten zvuk pres PCIE?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    Samsung UEC6000
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    SHAMAN99: HDMI kabel prevadi s obrazem i zvuk.Nic se neprepina nic se nenastavuje.
    Hod sem info o TV jeste
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    LOJZAK: drivery mam... vsechno se detekovalo, obraz funguje v pohode ale zvuk je v prdeli... nema se tam neco prepnout nekde?
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    SHAMAN99: stahni si fuul drivery na tuhle radu karet.Naistaluj je.
    Po zastrceni kabelu HDMI by mela karta sama detekovat vse potrebne.Televize bz mela to same udelat.Sama detekovat vse .
    Popripade muzes odpojit vsechny jine zdroje signalu do TV.
    Jinak v menu TV jde natvrdo nastavit HDMI IN ....
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    prosim vas nevite nekdo jak rozchodit zvuk z ati HD 5770 pres HDMI do televize samsung?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HNIZDO: tak bohuzel. Pres dobrych deset pokusu s "rozbitou" obrazovkou bootu jsem se dostal do safe modu kde je vsechno korekt, preinstaloval jsem system, vsechno vycistil, jakz takz se to ted drzi ale treba po dvaceti minutach mam na plose modry pruhy a je vymalovano. Kartu jsem projistotu vysal od drobnyho prachu takze tam problem neni ale pokazde kdyz to spadne dostanu v bootu hlasu o overclockingu kterou jsem vypisoval vcera s tim ze je potreba vsechno vratit do puvodniho defaultu. Kazdopadne tam zitra zkusim dat plonkovni kartu a tahle pujde na reklamaci. Kazdopadne zvlasti je ze to presne sedi na par komentaru lidi s ATI versus Mass Effect 2 kde se jim to uplne stejne odpalilo pri prihlaseni do site cerberus na uvodni obrazovce jako me.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam