• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    PSYSBEE:
    google okamzite vyplivne neco, staci zadat klic hledani "ati mobility radeon hd 5..."
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Nema nekdo povedomi, jaky jsou aktualne na trhu typy vykonych hernich Mobility Radeonu?
    - mam v notasu MR HD 5470, kterej na hry zrovna moc neni..
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    ma nekdo zkusenosti s flashnutim asus biosu (5770) na jinej vendor?
    jde mi o to, ze u sveho gigabytu mi nejde VoltageControl v MSI Afterburneru...
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    Jak udělat z HD 6950 radeon HD 6970? - DDWorld.cz
    http://www.ddworld.cz/videa/pc-a-it/jak-udelat-z-hd-6950-radeon-hd-6970.html
    oujeeee :o))))
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    DEMENCE: jestli nejsi nejak extra narocnej, tak jdi do novejch Phenomu II x6 - 1100T tusim oznaceni, krasnej takt, nizsi spotreba a KONECNE funkce TurboBoost... cenova hladina tusim kolem 300-350 USD, takze zadna hruza
    to ti musi stacit aj kdyby nevim co :-ppp
    mno prave, momentalne to je hodne labilni vsude, nic nerikajic o AMD grafarnach, pomalu ani odbornici se v tom nevyznaji :o)
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    FOOLANGEL: prave nad tim jsem uvazoval, jediny scenar ktery me to kazi je scenar ala phenom kterej byl pruser a obcas mefungujici jadro a tak podobneby mohl zpusobit nemoznost zakoupeni novinky a neklesnuti ceny stavajicich produktu ba naokap a byl bych smutnej medvidek.... ja ve skutecnosti nemam na komp moc naroku.. HD video, SCII na Ultra a World of Tanks na Very High a jsem spoko, kdyz na tom bude chodit Diablo III taky dobry, kdyz se na tom rozhodnu delat videa abych nesesel vekem...

    zatim bych rekl NP a momentalni procesory a tak me stacej, ale ten Fusion vypada zajimave a nove.. hmm....
    diky za radu
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    DEMENCE: dle toho, co jsem cetl, tak nove CPU nebo spis APU postavene na architekture Bulldozer (vykonne 4 a vice jadra) budou pasovat do nove patice AM3+, do ktere budou pasovat CPU s patici AM3 a AM2+, ovsem s omezenim...
    na opacnou stranu CPU s patici AM3+ nebudou zpetne kompatibilni
    ale neni to jiste, ptze vsude to jsou zpravy "jedna baba rikala"...
    budou nove patice, nove MoBo, ovsem za jako cenu?
    jasne, bude tam asi QuadChannel radis pameti, podpora sbernice 1600MHz a vic atd...
    ja byt tebou, tak si pockam (dlouha doba?) :-D a bud se pak rozhodnu pro novinku, nebo zakoupim "stare" Phenom II za prima cenu
    hm? :o)
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    Ola premejslim o novem pocitadle... ale nevim jeslti nemam prece jenom jeste pockat... jsem defakto rozhodnutej ze to bude AMD/ATi stroj ale problem je ze AMD ma v planu v Q2 2011 vydat novou serii procesoru fusion s GPU aCpu o ruznejch frekvencich na jednom chipu coz vypada jako krasna technicka vychytavka drobna revoluce a genialni temer cimrmanovsky krok stranou, ale taky to muze bejt slepa ulicka.. jde o to jestli kdyz v dohledne dobe nasypu 25k do stroje a v lete vyjedou novy procaky abych na jare nemusel kupovat novou desku a procesor(predpokladam ze vtipne bude AM4 socket, zni to dost logicky s takovou zmenou architektury procesoru). JAk nto vidite Vy? necham si poradit... vic hlav, vetsi zabva pro kata :D
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    LOJZAK: no jestli ho nenainstaluju, tak na nic :)
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    jen pro zajimavost....naco ti je tray tools?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    dotaz:
    - mam novej notas s W7 a ATI MR 5470, zkusil sem si nainstalovat ATI TRAY TOOLS (ver. 1.6.9.1481 a 1.7.9.1499)
    Zel hned po instalci pri pokusu o spusteni to vzdycky skonci modrou obrazovkou a naslednou zachranou odinstalovanim ATT v nouzovym modu)
    Pri hledani moznyho reseni sem narazil na tohle - http://www.ngohq.com/home.php?page=dseo , ale jeste pred tim nez si do relativne novyho a cistyho systemu zacnu cpat neco dalsiho-neoverenyho?, chci se zeptat, jestli mi tahle utilita a postup vyresi muj problem, ci jestli je pes zakopanej nekde jinde a tp. kde? :)
    Diky za pripadnou odpoved.
    ZONIVENTRIS
    ZONIVENTRIS --- ---
    no kdyz to tam pisou (Rychlost sběrnice PCIE: 16), tak proc ne?
    CHECKMATE
    CHECKMATE --- ---
    PLs pujdeme tahle G.K. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=71621 do slotu PCIe x16?dikec
    EXX
    EXX --- ---
    EXX: tak nakonec se daji nainstalovat catalysty 10.10 v mobile verzi .. uz mi funguje i taktovani v atitray.
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    tak se to asi vyresilo tim, ze sem zapnul v biosu PowerNow a uz to beha na plnej vykon. akorat se trosku procesor prehrejva (normalni teplotu ted ma kolem 80 - 90°) a vetrak to nechladi plynule. snad to vyresi preinstalovani ovladacu
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    ENDRUE: oni se i na max nastavený procesory na desktopu často samy pod taktují. snad se tomu říká cool&quiet. nastavitelný v biosu...
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    GL_ST0RM: jasny, ja mam spesl procesor, kde se udava frekvence v mH jednotkach ;) tak sory, ze matu
    ale vykon mam nastavenej na maximalni a nic by vykon procesoru snizovat nemelo, takze tam chyba neni
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    ENDRUE: 790 mili-henry?
    Kdyby jsi napsal MHz, tak bych rekl, ze CPU je v IDLE a snizilo frekvenci pomoci PowerNow! aby setrilo energii.
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    mam problem s ntb msi gx710, kterej je puvodne pro visty. ted mam 7 a system mi pise, ze procesor amd turion x2 tl-58 jede jen na nejakych 790 mH :(
    zadny podtaktovani ani nejaky eliminujici programy bych tam mit nemel. myslite, ze bude stacit stahnout novej ovladac (pokud teda na 7 nejakej najdu) ???
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    TRAGED: Nerozumim. Ktere ne-oem karty byly precislovane stejne karty, nebo jinak - ktere karty s ruznymi modelovymi cisly jsou shodne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam