• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...

    GRAFICKÉ KARTY A PROCESORY AMD.ATi



    Aktuální ovladače ATi Catalyst™ (9.11) najdete zde (klikni na Catalyst logo)



    Aktuální AMD Dual-Core Optimizer (v 1.1.4 - 1.8.2008) stáhnete zde (klikni na Athlon X2 logo)

    rozbalit záhlaví
    MIKY
    MIKY --- ---
    RUSTFIZZLE: čus, mám dotaz, když nainstaluješ catalysty, nemáš nějaké problémy? já mám radka 5770 od asusu a rozpadá se mi pak šíleně obraz a ovladač přestane pracovat s tím že zčerná obrazovka a pak opět naskočí obraz s hláškou že ovladač se obnovil
    děje se ti to taky? případně co máš za grafiku?
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    RUSTFIZZLE: ja si ted take nevzponemu, ale je to soucast catalystu...
    voni jenom prejmenovali ccc :o)
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    Eh, dotaz... dneska jsem si stáhnul 11.8 catalysty a před jejich instalací odinstaloval vše AMD/ATI.

    A tím jsem odinstaloval i nějaké centrum, kde jsem upravoval profily, taktoval GK... a nemůžu si vzpomenout jak se to jmenuje.
    FOOLANGEL
    FOOLANGEL --- ---
    DEMENCE: jak pises, je to jenom tvuj nazor a tak na toto tema muze mit kazdej jinej nazor a ma na to plne pravo zejo, ale tvrdit ultimatne, ze nejaka znacka je lepsi nez ta druha je blbost...
    v techto vyssich radach zakladovek je kazda znacka vyborna
    muj nazor zas je, je zbytecne si kupovat starej chipset
    za prva nove desky s novym chipsetem podporuji take SLI krom CrossFireX, maji lip vyresene sbernice, vyssi takt, nova verze HT a fura dalsich veci o UEFI ani nemluve
    :o)
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    FOOLANGEL: nevim imho MSi vykon/cena /kvalita lepsi... navic je zbytecny si kupovat 990 chipset na takhle hustej procak.. v dobe kdy mu nebude stacit procak tak uz tahle deska bude taky na kkt a bude muset kupovat oboje nove... imho 890FXA gd65 od MSi (az mi stat milostive vrati prachy tak si taky koupim)...
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Ahoj, rád bych pořídil procesor AMD PHENOM X6 1100T (Black edition) a potřebuji poradit s kvalitní základní deskou k němu. Koupil jsem už grafárnu AMD RADEON HD6800 a zdroj CORSAIR GS 600 Gaming series.... dikes za radu...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DJ_MAUS: Na cem? 720p je "plynulejsi" obraz nez 1080i.
    DJ_MAUS
    DJ_MAUS --- ---
    Zdravím, pls poradíte která varianta je lepší? 1280 x 720 bodů neprokládaně, nebo 1920 x 1080 bodů prokládaně (standard HDTV 1080i). Pro někoho možná hloupá otázka, ale moc pomůžete.... díky
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    bud se prehriva - vycistit vyfoukat popr rozdelat vymenit pastu
    nebo odchazi pameti - polit lihem zapalit vystavit pohreb zakopat kazdou nedeli chodit zalevat zahonky
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    zdar nevite jak vyresit problem s grafarnou kdyz mi porad skacou v praci s 2d pruhy pres monitor, problikava mi to atd...? byl bych fakt vdecnej za nejakou radu :(
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    keby niekto uvazoval o mode hd6950 na pseudo 6970 tak som to robil podla tomshardware a uplne bez problemov .. vsetko uz je napisane takze proces prepisovania biosu je jednoduchy, ziadne artefakty a v testy v 3dmark11 vychadzaju lepsie ako pretaktovana hd6970 (testy na 3dguru.com myslim) ..aj ked som taktoval procesor a pamate .. over&out :)
    ozaj a modifikoval som toto http://www.alza.sk/gigabyte-r695d5-2gd-b-d203380.htm
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    vyresno koupi kabelu DisplayPort - DVI za cca 4kila... a uz to jede
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    CCC je prostě zlo!
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    zmkusim todle a uvidime
    Evolve XXtremeCord Certifikovaný HDMI 2m - Czech Computer | czc.cz
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=85077
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( a taky to muze byt jen vadnej kus )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RONDALUS: Je divny ze je to 1.4 a ma jen 24b barevnou hloubku.
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    TRAGED: konkretne tedle
    ALFA COMPUTER | alfa.cz - počítače, notebooky, fotoaparáty, telefony, navigace, MP3, LCD, grafické karty, monitory, tiskárny, Wi-Fi, hardware, audio, video, kabely
    http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=0000000000000000X3I
    zkusim teda nakej jinej...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RONDALUS: Ale v podstate by 1080p60 mela davat kazda revize, obzvlast na 1.8m
    viz
    HDMI - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#Version_comparison
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RONDALUS: 1.4 HDMI za 150,- je divnej :)
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    TRAGED: o jsem uz koukal mam revizi 1.4 ta by to mela zvaldnout v pohode...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam