• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    OZMAR
    OZMAR --- ---
    Ahoj,
    hledam notas s procakem/grafikou od AMD.
    Ale aby byl porovnatelny s I5 6200U/6300hq, a s GTX950
    Mate niekto prehlad?
    Diky
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    WOODMAKER: spis bude rozhodujici za kolik se nakonec bude prodavat, nez srovnavat s highendem od intelu.)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    WOODMAKER: Ten titulek je trochu zavadejici. V Blenderu byl Zen o chlup rychlejsi nez broadwell, kdyz oba bezeli na 3GHz. Broadwell normalne bezi na 3,7. Ale i to je samozrejme dobry vysledek.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Nové CPU od AMD Zen bude rychlejší než Brodawell-E, ale bude až příští rok - Root.cz
    http://www.root.cz/...cky/nove-cpu-od-amd-zen-bude-rychlejsi-nez-brodawell-e-ale-bude-az-pristi-rok/
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    XCIDAR: Jediné co vím tak zen tu ještě není a stále jede FX
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    vite nekdo neco podrobnyho o tech zen procesorech?
    hodlam upgradovat, ale nejsem si jistej jeste jak...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    A všude ty řečičky jak mi bude procesor brzdit grafarnu apod. Jsou kecičky protože podle MSI Afterburner mi ve hrách jede Graf. karta na 100% a procesors při GTA V max na 56% a to mám ještě dalších 120 procesů.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Krom toho že tohle je AMD a ty tady kopeš za jinej team. :)

    Jinak mám R9 380 a přemýšlím za výměnu když teď nástupem nových grafik padli ceny za R9 390X krmým to procesorem AMD FX 8370
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    SHULDAA: pak musis pocitat s tim ze at uz tam das cokoliv bude to mit diky bottleneckuimho max vykon jako 6870 :/. Urcite jdi do upgradu jestli ecth nemas prachy tak si porid jinou desku, cpu visheru 6350 s 7870 a rozbehnes na to letosni hry tak na medium high nastaveni pri 1080p a moc to nestoji
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    HANOUCH: to vim jen na to nemam musim postupne. Ani nevim jestly tam nacpu lepsi procesor. Muzu to ocnest kamosovy a rict predelej ja to zaplatim ale ne najednou.
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    SHULDAA: Nechci byt za skarohlidla.Core 2 duo. To vypada na kompletni upgrade, jen grafika ti nepomuze
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    TRAGED: hledal jsem hledal a po urputném čtení a klikání jsem našel tenhle program

    jak sem psal ramky jsem dokoupil stejný do volnejch slotu ale na procesor si netroufnu ani nákup a ani možná výměnu .. přetaktování už vůbec ne :D radši
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    TRAGED: eee no nevim pár let stará bude .. kompot mam ve špajzu... sry vubec se v tom nevyznam vim co je zakladní deska procesor ramky a disk :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHULDAA: GPU? Jak je stará? A PCI-E je zpětně kompatibilní, takže tam můžeš dat v podstatě cokoliv. Sám mam R9 Nano v x58 s PCI-E 2.0
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    servuz .. potřeboval bych zjistit co si můžu dovolit nacpat na moji základní desku dá se to nějak zjistit? (je to nějakej intel teda) na netu na stránkách bo nějaká jednoduchá aplikace?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    AMD Simplified: Vulkan™ API
    http://www.youtube.com/watch?v=qZLzz3OOl3A
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Vulkan vydání | Diit.cz
    http://diit.cz/clanek/vulkan-vydani
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Nejzajimavejsi mi prijde, ze v Crimsonech uz se neda zmenit filtr na AA, jenom druh AA.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam