• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    ,DDD v UK kamarad pracoval v kus kus tovarne, tedane na vyrobu ale jen na baleni, a skoro kazdej tejden mne vozil pitlicky co mneli podvahu a nebo byli pres, no a tam je delali s matou, karri, s mandlema, s peprem, takovy podobny gulasi{bez masa} ale taky se skorici a cukrem, a nebo takovy divny co mne moc nechutnali a ty bili nejaky kyseli,DDD
    jinak kdyz jsi rikala slano/kyselo/palivy tak se mi hned vibavili olivi s cili paprickou ale ty jsou na cechy moc drahy,{
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ocenila sem nedávno slaný kulatý crackery - je vtom tuk, sůl i cukr - když je nejhůř, dobře zasytěj .. zas je otázka, jak dlouho se na nich dá bejt
    MUFLONEK: na tatrankách se dá určitě vydržet dýl jak na perníčkách (myslím vážně ten pidikoláč se zázvorem), ale jíst to teda každej den ,-$ .. kdyby tak existovalo něco podobnýho ve slano-kyselo-pálivý verzi (kromě kuskusu ,-) teda)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    CLOWN: mně víc chutnají tatranky.o))))
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    to jo ty sou dobry hlavne kdyz se daj sehnat jeste horalky ty ja nejradsi, jen je problem ze se rozehrejou a pak tak nejak zahadne stracej na chuti,D
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    já funguju na tatranky.o)))))
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    Tak ja osobne prohlasuju kus kus za nejlepsi, k tomu bych pridal suseny ovoce a hroznovej cukr na energiji lepsi a zdravjejsi nez cokolada.D Hlavne se nerozehreje. Pak jsou dobry bujony jen tak na ochuceni a na zahnani hladu s kus kusem, ale neda se to zrat porad, kus kus jde na tisice spusobu, dobra cesta pripravy je jiz v ochucene vode jako testoviny aby to kus kus nasaklo chut,D mnam kdybi nebyla pulnoc jsu neco ukuchtit,D
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    zatím jsme tu ještě neřešili jídlo (co se hodí jak na vyprahlý španělský dálnici, tak na fcuking komparsu) -- aneb vločky na tisíc způsobů -- máte nějaký skladný a chutný vychytávky?

    CLOWN: se zeptej v nějakým sympatickým hudáči, nějaký sympatický prodávačky ,-D
    JUWELIUS: to se chlubím mystickým okamžikem z posledního představení, na kterým sem dělala inspici (hehe) jinak sem vyhrála titul na KATaP damu .. a kde o něj soutěžíš ty?
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    SEVERINE: ty macety to bych radsi nerozebyral,D
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    SEVERINE: hel moch bych nekdy trubnout jak se tam ty dva lidi vispjej nez to koupim,D
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    CLOWN: prodávaj ji v hudy, mám jednomístnou - v tom se dva lidi vyspěj, ale teď bych si koupila radši dvojmístnou -- tam se vyspěj naštorc - víc v klidu .. distribuuje ji mahakam .)
    CLOWN: hm, tkanička zní suprově .. a k mačete - ono je někdy praktický to, co je sexy ,-D
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    k tomu provazu, nejlepsi je z armyshopu tkanicka co pouzivaj na padaky, je tenka a pritom tak silna ze na ne vjeseli tanky, a pak k ty macete dobre sice je sexi ale neni tak praktycka, nepouzijes ji jako kladivo, velkej minus.
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    SEVERINE: to je fakt vychytavka kde to koupis v cechach? mozna jsem OT
    Jinak ve svete na cestach se mne vzdycky hodila mapa evropy A4 vic neni skoro treba, mas tam vsechny dulezity body a tak nejak uz se voptas kterym smnerem. K tomu dobrej kapesni kompas ci buzola ale to tu urcite uz bylo,D
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    BW karimatky zatim nejsou! pouze holandské samonafukovací - pro šampóny, těhotné/kojící matky a seniory .)
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    SEVERINE:
    zvedave sem nakoukl do infa a musim rici, ze mas slusivy vous :) pokud se tedy ve svem infu nechlubis svym vousatym pritelem :) V jakem oboru? za rok bych mel byt take MgA. :)
    JESTERKAMISA:
    Nastesti sem nemusel nikdy pouzit. Ale z vypraveni se vetsina kradezi, prepadeni odehrala prave tak, ze jen capli, ukradli penezenku a zmizeli. Jestli vi presne napriklad nejaci pubertaci na vychodni Ukrajine co plati v CR za penize o tom dost pochybuji ... dekuji ;)
    JESTERKAMISA
    JESTERKAMISA --- ---
    JUWELIUS: jakoe kdyz te budou chtit okrast,tak jim dat to prosly?
    to je chytry!
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    OVERDRIVE: dovolím si nesouhlasit se špatným spaním v hamace - mně se tam spí skvěle, za tepla jen ve spacáku, za větru a zimy s karimatkou .. nevím, co to sou "rozvazky", ale tahle hamaka se nijak nezavazuje (opakuju: není tam žádná šňůrka), na koncích má kovový háčky a ty se fajn přidělaj do jakýchkoli provazů (ty na stromy přidělávám liščí smyčkou) - narozdíl od houpací sítě na sobě člověk nemá otlačeniny ve tvaru kosočtverců, může se přikrejt přebytečným matriálem (dělaj to - tipuju - z pevný padákoviny) před sluníčkem, nenabije si na ní ani sedm skákajících dětí a to houpání je jak v kolíbce .. na dobrý spaní je potřeba dobrá hamaka ,-)
    JUWELIUS: hmm .. slečna mgA ,-) .. to máš asi pravdu -- radši bych měla na hady a štíry v rukávu víc trumfů, než jen hamaku ,-D
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    rolovana karimatka je fakt na prd :)
    jeste sem zapomnel, byt se mi vsichni smejiou ... super je kapsicka na krk. rozmer aby se tam vesel pas, bankovky a dulezita telefonni cisla. :) Jinak kdyz cestuu stopem, neni od veci pouzivat doublovanou penezenku s proslou a neplatnou kartou a treba staryma CSSR penezma ... ale nevim esli se to tematem hodi sem...
    CRYYSTAL:
    sou super..ale uz sem je dlouho nevidel nekde prodavat :( ja je pamatuju kdysi hodne davno, ze je mela sousedka v lavici na zakladce a nechtela mi je pucovat :/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ta karimatka de udelat normalne z karimatky a kobercovky, nebo stsci normalne poskladat karimatku... staci se nedrzet dogmatu, ze ta vec musi bejt srolovana a v jednom kuse
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    sakra sem ešte nebyl v tom armyšopu se poptat po BW karimatkách ./
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    teattreeoil taky nosim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam