• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    .
    M U L T I F U N K Č N Í_ A _ S U P E R P R A K T I C K É _ V Ě C I _ K T E R É _ N E Z A P O M E N O U T _ D O M A
    .
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    +
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    !! NENECHTE SE OMEZOVAT VELIKOSTÍ KABELKY !!
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    -++-
    DÁMSKÁ KABELKA JE BEZEDNÝ VAK A VEJDE SE TAM ÚPLNĚ VŠECHNO
    --++--
    -+-
    spízněno s
    [ Jak přežít město ]
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    nemate tip na dobrej batoh do mesta + vykendove cestovani? nepotrebuju zadny drzaky na hulky, skejty, macky, ale ocenim par kapes na blbosti, aby se vesel notebook a obleceni na vikend. nekdy se spacakem, nekdy s vecma pro tri deti ;) ted mam Coleman Xponent Cortez, ktery ma udajne 44 litru (2,700 cubic inches), ale da se celkem slusne stahnout, takze kdyz je prazdnej, tak to neni krava na tejdeni trek. Vpodstate jedina nevyhoda, kterou jsem nejak zaznamenal, jsou nezpevneny zada a dno, ktery je stahnuty jen dvema popruhama, takze uzsi vec se propadne mezi nima.
    predem dik

    CLIFFAN
    CLIFFAN --- ---
    NYX: už jdu kupovat
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    NYX: to je supr vec
    NYX
    NYX --- ---
    neco takovehohle jsem dlouho hledal
    GP XPB03 INSTANT POWER | Alza.cz
    http://www.alza.cz/gp-xpb03-instant-power-d250869.htm

    daji se z pocitace nabijet AA/AAA a naopak z baterek se daji nabijet pres usb mobily apod.
    vaha bez baterek: 26g
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Hledám batoh pro pětašedesátiletou travellerku (babičku, co jezdí štreku z města kde bydlí do Prahy, tam si vyzvedne vnuka a dá si s ním celodenní výlet) - aby se tam toho hafo vešlo (ideálně aby to mělo 3 přihrádky, prej :) ), pohodlně se to nosilo a jako bonus navíc - aby to bylo elegantní .. koukala sem do cramplera, ale ona tam nepotřebuje dát foťák .. spíš třeba sako, jídlo, hračky .. nějaký tipy? díky!
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Jo a pořídila jsem si o trošku menší kabelku - měla by sloužit i jako příruční zavazadlo do letadla.o)))) Tak snad projde...

    Futura Pro 34 SL New turistický batoh | Hudy.cz
    http://www.hudy.cz/batohy_turisticke/76822,futura-pro-34-sl-new.html


    Kromě toho jsem si poříila i tu skládací karimatku... a využiji ji na letišti v Lisabonu.o)))

    Čeká mě totiž cesta na www.lagrace.cz.o)


    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    LIBRARY
    LIBRARY --- ---
    MUFLONEK: dekuji, Deuter je jistota, kzdp. z tech 'novych' materialu (Cordura atp.) mam pocit,ze je to sice lehky, ale nic moc to nevydrzi- myslim mechanicky, jak je to tenke...
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    LIBRARY:

    Skoro třítýdenní tábor naprosto v pohodě, je geniální to přední zapínání.o)

    Let (obalená) zvládla, na lodi to bylo taky fajn... ale byla jsem tam jen týden... Teď budu muset do stejného batohu sbalit na celý měsíc.o))))) Podíváme se spolu na Azory a pak lodí do Itálie.o)

    Převezla jsem v ní i to velké množství alkoholu a taky nakládaný hermelín.o)
    LIBRARY
    LIBRARY --- ---
    MUFLONEK: Dobra volba;) nejaky zkusenosti, resp. pouzivas a drzi? Chci koupit to samy, thx!
    MAKII
    MAKII --- ---
    MUFLONEK: já jezdím na 14 dní na hory s padesátkou - je hodně narvaná, ale dá se to :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Tak já jsem si objednala tento batoh.o) Podmínkou byl přední vstup.o) Chci to na výpravy tak týden - 14 dní.o) tak snad mi to bude stačit.o)))

    Navíc to má být na cestu letadlem... poveze se v tom hodně alkoholu.o)


    DEUTER Aircontact Pro 55+15 SL | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/damske-batohy/deuter-aircontact-pro-55-15-sl?v=484220002


    Tak snad dobrá volba.o)
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    NOISEGATE: Ta moje je skoro 10 let stara a nencham na ni dopstit. ;) Jsem zvedavej jak se osvedci Caribee...
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    KARLOS: patagonie je nejlepsi! vozim uz leta (jeste starou variantuú a je to fakt odolnej batoh
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    LA_PIOVRA: Na cestu do Cech hale.) A do 25l batuzku dam spacak, cestovni rucnik, vetrovku a na par dnu muzu zmizet. ;)

    NOISEGATE: Prave. Tenhle bagl jsem kupoval za ucelem s nim litat, na outdoor tury si nechavam Patagonii od Treksportu na kterou jen tak neco nema si myslim. ;)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    me by spis odradilo zavirani na zip. to je imho blbost.. ale asi zalezi za jakym ucelem byl porizen. jesli na backpacker styl od hostelu na letiste a zpet, tak cajk.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Proboha, kam jezdis, ze potrebujes 65l batoh a co za denni tury podnikas, kdyz potrebujes 25l:)
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Tak jsem se nechal zlakat mistni znackou Caribee...
    60l + 25l bagl za $150 AUD myslim docela uspech.



    Nejvetsi vychytavka a prodejni bod pro me byl odepinatelny 25l batoh na denni tury, moznost otevreni celeho prostoru zepredu + popruh na rameno s ukrytym zadovym sestemem.

    Features:

    internal vertical aluminium stays for more comfort and back support
    dual zip compartment with base shoe pocket and internal divider
    lockable zip housings
    external compression system
    side shoulder strap
    Advanced Back System harness cover
    detachable 28L daypack
    Fabric: 600D Polyester

    Back System: Caribee Advance Back Harness System

    Review:
    Backpack review: Caribee Thunder Bay 65L | Travel On The Dollar - Travel Tips, News & Guides for Amazon Kindle and Nook
    http://travelonthedollar.com/2011/04/13/backpack-review-caribee-thunder-bay-65l/
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    IJACZEK: To vypadá zajímavě.
    NOISEGATE: Pro moje potřeby je lepší ten normálně rozepínací. Líp se mi tam složej věci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam