• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRYYSTALDámská kabelka travelera
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jasny, ja jen, ze kdyz jedes treba stopem na tri mesice nekam do sveta, musis se sakra rozhodovat kdy a co jeste ches tahat a kdy ne... kilova vac va baglu je moc, pokud mas tahnout vsecko co jsem popsal na nastence... zahazoval jsem uz i lehci veci
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    OVERDRIVE: klidně oponuj, lidi jsou různý .)

    mě se například batoh nikdy neprones .)
    - i po praze chodim s poměrně težkym batohem.. sem zvyklej .)
    velikost vykrátim tim, že do toho ešáku něco nacpu .)
    kameny nejsou všude .)
    nepodnikám tak dlouhé výlety, abych si pořeboval vařit jídlo, stačí mi jen teplej čaj .)

    atd .)

    to že v armyšopech neprodávaj žádný novinky vim .) ale nejsem zapálenej traveler, abych si mohl kupovat drahý věci z hudisporta - sem student a mam jiný koníčky, kerý mej daleko větčí přednost .)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    dovolim si mirne, i kdyz ne moc, oponovat: veci v Hudisportu jsou jenom desne drahy, ty, ktery uz dosahujou nejaky kvality, takze si clovek vybere to levnejsi a pak se divi, co a jak... imho 900 gramu je desne moc, navic je ta sada velka. jsem spokojenej na letni, jarni, podzimni vareni s varicem vojenskeho typu na suchej lih... precejenom suchy se to lip sklada, lip nosi a je to samo o sobe velmi malicke i s varicem. dobre jsou taky klasicke aluminiove esaky, pac jsou velmi lehke, doporucuju nosit dva, v jednom se dela jedno jidlo v druhem treba voda na kafe. jedna poklicka staci, vzdy ji davat opacne, jinak nejde sundat.
    kdyz uz je moc vitr, je dobre oblozit malicky rozkladaci varic kamenim, aby na nej nefoukalo. na dve lihove tablety clovek v klidu udela nejake instantni jidlo i s nejakou tou zeleninou. davam prednost vecem susenym v kombinaci s konzervou s necim co obsahuje trochu vody. kuskus se desne spatne umejva a cisti z esaku, takze nejlepe nejake susene polotovarove jidlo typu kure na paprice.

    vojenske veci jsou tezke a mnohdy zastarale, je dobre si pamatovat, ze v armyshopech neprodavaj zadny novinky, naopak jsou to kusy matra, kery slouzej uz treba ctyricet let a jsou postupne nahrazovany. zadnej vojak profik dnes nenosi kanady bez gortexu :]

    na vahu se vyplati hledet stejne jako na velikost, neni nic horsiho, nez kdyz se cloveku batoh pronese tak, ze dal nemuze.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    SEVERINE: větčinou to tak bejvá, že vojenský věci jsou dost vychytaný ... a normálně se to nevyrábí, protože na vývoji vojenský výbavy pracujou týmy a dost se to testuje atd...
    zatimco člověk, co vyrábí ešáky do hudisportu v ešáku nikdy nevaří, takže nic neví .)
    proto kupuju vojenský věci, je to relativně levný a za ty peníze účiný a kvalitní .)


    týjo, tak to jtábořeníčko je nemalý štýlo .)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    IJACZEK: nejvíc mě na tom zaujal ten ešák na klacek .. proč to takhle nevyráběj normálně?! .. dobrá inspirace

    + jezdíme na zimní táboření .-)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: to není tak hrozné, nootebok je těžší a stejně je člověk víceméně nucen se stim všude tahat...to je ale betonová jungle, tedy jiná vesnice :)
    ....polní kuchyňka musí být,
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    až na tu váhu je to fatk bombice
    Hmotnost: 960 g
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    si jo:P
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRYYSTAL: hehe, trpíme podobnou diagnózou .)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: ó ó ó božske krásné funkční jednoduché suerpraktické... díky
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CRYYSTAL: napíšu, ale budu to testovat až někdy koncem jara, začátkem léta.......

    ta zlatá věc je ten lihovej vařič... v tej bílej plastlahvi máš líh, naleješ a jedeš.)

    ten vařič postavíš do toho černýho obalu (vlevo), ten má takový výklopný nožičky (huvnitř), na kerý postavíš ten velkej ešák .)
    takže ten černej vobal slouží jako protivětrná ohrana, ale zároveň těma dírkama dobře protahuje....
    .... holt vojenský věci jsou vychytaný, dalo by se určitě sehnat něco sofistikovanějšícho, ale já si rád ujíždim na oldkulovejch věcech .)
    pže například plynovej vařič bez nářadí v terénu opravíš těžko, zatimco todle nemá žádný složitý technický prvky
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    IJACZEK: to je uplně parádní i s cenou...
    tak pak napisaj jak se ti to osvědčilo
    btw. co je ta zlatá věc v levo dole ??
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    stanovat na sníh nejezdim

    ale teď sem pořídil toto za 294,- - dlouho ho neměli, čekal sem tak půl roku .)
    švédové - stav dobrý .)
    http://armyshop.cz/zbozi.asp?id=110&DTM=759893743761&Stranka=2


    eště sem totiž nikde neviděl (ale možná sem nekoukal pozorně) ty vočka na rukojeti malýho ešáku - na klacek !!!

    takhle se složí !!!




    vyzkoušim, dám vědět .)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    nejak nam to tu zamrzlo.... jezdíte někdo stanovat na sníh ?? co snowborďáci :) ??
    HIENA
    HIENA --- ---
    sexualni pomucky sa predsa hladaju az na ceste...
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    OVERDRIVE:wou.. se optam Truce :)) jinak jako smýkat s sebou taketo pomucky mě ani ve snu nenapadlo
    no ja to poopravim ale taky sem lína že :P
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jinak v Praze na Anglicke tusim je armyshop a maj tam docela dost tech skladacich karifotru pokud by nekdo mel zajem.


    CRYYSTAL: me si pribaliti do kabelky, je jako vzit si ssebou neuzitecnejsi a nejdokonalejsi nastroj na svete a jedna si tim jeste i vynahradi cestovni nedostatek sexualnich pomucek :)

    Nechces jinac opravit pravopis a levopis v tom mojem prispevku, kdyz uz je to na home? Sorr pisu jak prase, to delaj ruzny klavesnice a spech.
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    ZUZKAOU: je to tam
    OVERDRIVE: a tebe bych si přibalila do kabelky 100% !
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    OVERDRIVE: nomad mam taky a s tou pokutou si mě zaskočil .//
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam