• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: koukám, že to říká minimálně jednomu v každý třídě:D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: nevim o ni jsem slysel jenom to nejlepsi

    jinak me uz ulmannova trosku stve...rika pri hodinach prej ze mam dobrou budoucnost ze ze me bude inzenyr.....si neuvedomuje ze to tak lukrativni neni :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: to jo, ale co si budem povídat (každej si o ní udělá svůj obrázek, až když jí má)...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: ja si ho asi vezmu...dvorakova php umi dobre ne?

    http://www.ms.mff.cuni.cz/~dvorm9bm/odkazy.php
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: mě na konci roku loni pobavilo když se mě nevěřícně zeptal, proč jsem si nevzala seminář z Informatiky a prej: "Zrovna u vás, bych to nečekal..." ROFL.....btw - kde má dvořka napsaný, že má přístup na nyx?
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: promin kdyz mu kecam do hodiny ohledne CSS a HTML ze toto je "nepresne" a kdyz me pusti driv tak jsem radsi :) a taky stahuju, hlavne pro PDA si stahuju vzdycky tuny veci... :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: to by mě taky zajímalo:D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: omg - proboha každej prvák by udělal lepší jak on - fakt blb....já sem mu vždycky na hodině dávala čočku, ptž fakt nechápu, proč si myslel, že holka asi nemá právo vědět, nic o počítačích, takže sem pravidelně na jeho dvouhodinovce stahovala z netu co se dalo :D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    Kdo mi dal na nastence jako tridniho Skalicka?
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: me uz z toho ale hrabne...
    videla jsi jeho novy stranky? ja myslim ze ty minuly byly strasny ale lepsi nez tyhle...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: :D díkybohu já už sem se Gloce zbavila lol....prase tlustý prsatý :/
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: jelen je dobrej :)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    no me stve gloc s tim projektem na informatiku....kdo to ma vymejslet...nemam vubec idea co za tema na vytvoreni webu...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: jasný dějepisář/češtinář. ale je super, myslim, že líp bysme dopadli už jen s Jelenem, ale toho už tu bude znát málokdo (přišel v roce 2004 myslim)...
    KLA
    KLA --- ---
    Je Im_Mortal, vy mate Havlika jako tridniho? To je ten dejepisar? Jestli jo tak byl uplne vybornej, obzvlast kdyz jsem mu nakalena po maturite vnucovala ze mi nemohl dat za dve protoze jsem to umela daleko hur a on zacal hlasit ze kdyby to bral spravedlive tak pulk z nas neproleze :D
    KLA
    KLA --- ---
    VACLAV: nojo, dva roky jsem si tam uzila... jen jsem lina pocitat v kterym roce jsem maturovala... Chodila jsem do tridy treba s Matheou Segi/ym :D
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    VACLAV: ...tim...
    takze pozor soucasni studenti :)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    jenom bacha....dvorakova ma pristup na nyx..sice nevim jaky id ale chlubi se ti na webu :)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    KLA: Ty jsi z GPJP? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam