• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    MISON
    MISON --- ---
    IM_MORTAL: segra se o nem taky nalezite vyjadrila

    jinak Broz celkem ok, ale nevim proc, ale cimsi me vzdycky strasne zral..obcas s nim byla rekneme..nemozna diskuse nevim jak bych to popsal spis takova neuprimnost...podobny neco jako Martinkova.. kdyz s takovym clovek mluvite, mate pocit, ze si mysli, ze sezral vsechnu moudrost sveta =) ale ted kdyz si tak vzpominam, tak me timhle srala vzdycky a hlavne martinkova ..

    jeste ze sem ji nikdy na nic nemel ..
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    Dava basnicky za dve napomenuti v hodine
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: teda ten je....fakt zajimavej..budu mit srandu uz ve ctvrtek hned prvni hodinu...uz jsem mel i basnicku :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: jo šístek je husťák - my ho teda nemáme, ale byla sem na schole pragensis a to byl mazec...
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: to je ucitel? ja jsem ho tam parkrat videl a myslel ze je to navsteva :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    VACLAV: heh jo - kvůli ní sem málem musela uprosit zástupkyni, aby mi přehodila povinej seminář na nepovinej (kterej sem okamžitě vyhodila ze svého programu) - tvůrčí psaní - a to sem se na něj tak těšila...:(
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    IM_MORTAL: broze jsem moc nemusel.....sistek je mnohem "zajimavejsi"
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MISON: kdyz mas notebook a FlatOut 2 tak ne :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MISON: s Jelenem i Havlíkem totální souhlas - češtinu si ještě dávám, ptž je to přecijen trochu nutný a zajímavý, ale děják je jedna velká trága...:D

    Ovšem letos nás opustil Brož (možná se na další ročník vrátí - hurray!) a teda učitel co ho nahradil - to je pohroma....(nosí ledvinku přes svetr)....
    MISON
    MISON --- ---
    VACLAV: tak tam neni problem v dejepise ;)) s ni je nuda naprosto vsechno ...boooze ..ty nekonecny patky si pamatuju jako by to bylo vcera..a tech kecu =) a ta nuda..
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MISON: no hele dejepis je nejvetsi nuda s mullerovou ale ta je dobrosrdecna...dala mi i dvojku z cestiny a teda to byla fakt hodna :D
    MISON
    MISON --- ---
    Zalmanka je vyborna to bezesporu ..

    mne se vzdycky libili panove Havlik a Jelen ..pravdou ale jest, ze nudnejsi dejepis nez ten s havlikem sem nezazil ..i kdyz pockat ;) dejepis pamatuju zajimavej (tzn. ne nezazivnej) jen s jednim ucitelem kdysi davno ..

    no a jelen jak kdy no, ale rozhodne dokazal upoutat mou pozornost na kazdy hodine i kdyz jsem se zemepisem nikdy nic nezamejslel a tak by to melo bejt u vsech predmetu
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MISON: jj znam
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    VACLAV: ne becko
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MISON: acko ne?
    MISON
    MISON --- ---
    VACLAV: jojo, rikam, ze sem zmatenej ;)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    ty bylo predtim na me ne? jsi ho smazal a dal to na IM_MORTAL
    MISON
    MISON --- ---
    ja se v tom neorientuju ;) trosku mi totiz uniklo, ze je rok 2008 a tak slozite lustim tu nastenku ;)

    tak aspon ten nas vaclav: hele, Tereza Reichova
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MISON: kdybych byla ve druháku, tak mě semináře asi moc nezajímaj, ne?.)
    VACLAV
    VACLAV --- ---
    MISON: 2.C
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam